Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2007 o 13:36, boduczek napisał:


> Ja nie lubię Rasiaka :D
> Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu gościa nie lubię :P
Wiesz taka odpowiedz nie jest w pełni zadowalająca :) postaraj się uzasadnić ;-)


No fakt :P
Chyba dlatego za nim nie przepadam bo świetnie gra na wyspach( chociaż go teraz chyba Saganowski trochę "wygryzł") a w reprezentacji nie potrafi dobrze piłki podać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 13:45, Game Dreix napisał:

A jak strzelił 2 gole z Izraelem to co o tym powiesz

Mecz towarzyski, ale tak to się za bardzo nie potrafi przełamać. Chociaż nie wiem dlaczego nikt nie mówi o tym, że to dzięki Rasiakowi zdobyliśmy 2 bramkę z Portugalią. To on wywalczył piłkę i podał do Smolarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 13:42, Necromancer napisał:

No fakt :P
Chyba dlatego za nim nie przepadam bo świetnie gra na wyspach( chociaż go teraz chyba Saganowski
trochę "wygryzł") a w reprezentacji nie potrafi dobrze piłki podać...

No już nie przesadzaj,przeceiż gdyby był takim kaleką to trener nie brał by go do pierwszej 11-stki ,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:16, boduczek napisał:


> No fakt :P
> Chyba dlatego za nim nie przepadam bo świetnie gra na wyspach( chociaż go teraz chyba
Saganowski
> trochę "wygryzł") a w reprezentacji nie potrafi dobrze piłki podać...
No już nie przesadzaj,przeceiż gdyby był takim kaleką to trener nie brał by go do pierwszej
11-stki ,prawda?


No teoretycznie racja. Faktem jednak jest, że w reprezentacji nie gra dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:46, legia97 napisał:

No ja myślę (i mam nadzieję), że wygra Milan. W dodatku nie ma Dudka, który ma sposób na Milan
xD


Nawet jeśli Dudek stanął by miedzy słupkami Liverpoolu to i tak by nie bronił tak jak kiedyś, niema on już tej swojej dawnej formy . Wróćmy do transferu Łukasza Fabiańskiego . Arsenal potwierdził, że chce z nim podpisać kontrakt . Pierwszy rok ma się uczyć i obserwować Jensa Lehmanna, a dopiero później stanąć na bramce . Zauważcie, że teraz zainteresowanie Arturem Borucem zmalało, interesowały się nim takie kluby jak Barcelona,Arsenal, Bayern czy Milan.
Ten przed ostatni raczej zrezygnuje z jego kupna ponieważ Rensing się dobrze sprawdził w spotkaniu z Milanem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 15:11, jcl99 napisał:

> No ja myślę (i mam nadzieję), że wygra Milan. W dodatku nie ma Dudka, który ma sposób
na Milan
> xD

Nawet jeśli Dudek stanął by miedzy słupkami Liverpoolu to i tak by nie bronił tak jak kiedyś,
niema on już tej swojej dawnej formy . Wróćmy do transferu Łukasza Fabiańskiego . Arsenal potwierdził,
że chce z nim podpisać kontrakt . Pierwszy rok ma się uczyć i obserwować Jensa Lehmanna, a
dopiero później stanąć na bramce . Zauważcie, że teraz zainteresowanie Arturem Borucem zmalało,
interesowały się nim takie kluby jak Barcelona,Arsenal, Bayern czy Milan.
Ten przed ostatni raczej zrezygnuje z jego kupna ponieważ Rensing się dobrze sprawdził w spotkaniu
z Milanem .


Ja myślę, że nie tyle zmalało, co przycichło trochę. Borucem od dawna interesują sie różne kluby i jeżeli Celtic jest skłonny go pościć, to na pewno jakieś rozmowy trwają. Co do Fabiańskiego to trafiła mu sie wielka szansa. Ma talent i może sie rozwinąć w dobrym klubie. Zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle, że to jednak The Reds tak jak 2 lata temu w Stambule tak i w Atenach wygrają, to co że Milan gra jak drużyna "nie włoska", to co że Milan jest w wyśmienitej formie, Liverpool też 2 lata temu nie był faworytem i pokazał wszystkim niedowiarkom kto jest najlepszy w Europie

20070505170152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:03, miklu napisał:

A ja myśle, że to jednak The Reds tak jak 2 lata temu w Stambule tak i w Atenach wygrają, to
co że Milan gra jak drużyna "nie włoska", to co że Milan jest w wyśmienitej formie, Liverpool
też 2 lata temu nie był faworytem i pokazał wszystkim niedowiarkom kto jest najlepszy w Europie


Prawda. To będzie naprawdę super mecz!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:03, miklu napisał:

A ja myśle, że to jednak The Reds tak jak 2 lata temu w Stambule tak i w Atenach wygrają, to
co że Milan gra jak drużyna "nie włoska", to co że Milan jest w wyśmienitej formie, Liverpool
też 2 lata temu nie był faworytem i pokazał wszystkim niedowiarkom kto jest najlepszy w Europie

JA myśle ze mecz bedzie wielkim wyzwaniem dla rossoneri gdyż chca sie zemścić nad podpowiecznym Benteza i życze im wygranej bo graja naprawde wspaniały futbol.Profesor Pirlo Sedorf najlepszy gośc od rozgrywania piłki i boski Kaka.Mojim zdaniem jest lepszy od Cristiano Ronaldo.Aha jeszcze Ronaldo powraca do formy.Z nim Milan zdobęcie wszystko jesli powróci do swojej nadzwyczajnej formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 18:09, Necromancer napisał:

Prawda. To będzie naprawdę super mecz!! :]


Ja to się spodziewam najlepszego meczu w tym roku na świecie w końcu to jest finał Ligi Mistrzów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:41, Wieśniakoo napisał:

Wygra drużyna z Wielkiej Brytanii. Czas pokaże, która... :-)

Oj która może wygrac oczywiście ze Liverpool bo to jedyna drużyna z Wysp Brystyjskich ale co do wygranej wątpie nie znosze Liverpolo ale mam do kibiców szacunek bo kiedyś ich lubiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że Ronaldo nie powróci już do swojej mistrzowskiej formy. Będzie grał dobrze, ale już nie tak dobrze jak chociażby w Barcelonie czy Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:46, rafisport napisał:

Mi się wydaję że Ronaldo nie powróci już do swojej mistrzowskiej formy. Będzie grał dobrze,
ale już nie tak dobrze jak chociażby w Barcelonie czy Realu.

A ja mysle innaczej na treningu przebiegnął 100 m w 10 sekund to bardzo szybko a teraz zadziwia dryblingami takze nie mów bo on może powrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:49, Game Dreix napisał:

> Mi się wydaję że Ronaldo nie powróci już do swojej mistrzowskiej formy. Będzie grał dobrze,

> ale już nie tak dobrze jak chociażby w Barcelonie czy Realu.
A ja mysle innaczej na treningu przebiegnął 100 m w 10 sekund to bardzo szybko a teraz zadziwia
dryblingami takze nie mów bo on może powrócić


Ja to osobiście wole ronaldo ale tego z Manchesteru za tym z Milanu nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 20:57, miklu napisał:

> > Mi się wydaję że Ronaldo nie powróci już do swojej mistrzowskiej formy. Będzie grał
dobrze,
>
> > ale już nie tak dobrze jak chociażby w Barcelonie czy Realu.
> A ja mysle innaczej na treningu przebiegnął 100 m w 10 sekund to bardzo szybko a teraz
zadziwia
> dryblingami takze nie mów bo on może powrócić

Ja to osobiście wole ronaldo ale tego z Manchesteru za tym z Milanu nie przepadam

Ja wręcz przeciwnie ten z Manu to jest panienka Evra powiedział ze przed mecz stoji przed lustrem jak narcyz i lize te włoski a umiejętnosici żadne pierwsze podanie z Milanem jakis niby trick podanie i kicha piłak zalinią on jest lalus w meczu z Polską mało sie nie popłakał jak Polsak zawita do portugali to da mu popalić Smolar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:00, Game Dreix napisał:

Ja wręcz przeciwnie ten z Manu to jest panienka Evra powiedział ze przed mecz stoji przed lustrem
jak narcyz i lize te włoski a umiejętnosici żadne pierwsze podanie z Milanem jakis niby trick
podanie i kicha piłak zalinią on jest lalus w meczu z Polską mało sie nie popłakał jak Polsak
zawita do portugali to da mu popalić Smolar


Widziałeś mecze z ligi angielskiej w których Ronaldo grał?? Chyba nie, by byś takiego czegoś nie mówił. Po dwóch słabych meczach, które sobie wybrałeś oceniasz piłkarza. Faktem jest, że jest lalusiowaty i tez mnie to denerwuje, ale liczy się głównie to, co prezentuje na boisku. A tam jest świetny. Przykład: dzisiejsze derby Manchesteru i wygrana MU po golu Ronaldo(strzelił z rzutu karnego po akcji, w której był faulowany).
Jeżeli nie ma innych argumentów to najlepiej doczepić się do tego, że Ronaldo chce idealnie wyglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:22, Necromancer napisał:

Widziałeś mecze z ligi angielskiej w których Ronaldo grał?? Chyba nie, by byś takiego czegoś
nie mówił. Po dwóch słabych meczach, które sobie wybrałeś oceniasz piłkarza. Faktem jest, że
jest lalusiowaty i tez mnie to denerwuje, ale liczy się głównie to, co prezentuje na boisku.
A tam jest świetny. Przykład: dzisiejsze derby Manchesteru i wygrana MU po golu Ronaldo(strzelił
z rzutu karnego po akcji, w której był faulowany).
Jeżeli nie ma innych argumentów to najlepiej doczepić się do tego, że Ronaldo chce idealnie
wyglądać....


Masz rację po za tym Ronaldo z Milanu jest gruby i nie już taki szybki jak dawniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować