Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Czy mi sie zdaje czy ktoś zrobił takie samo Forum ,,Piłka Nożna'''' Przecież ta tematyka jest taka sama jak nasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:23, galaus napisał:

A Szewa tylko czasami gra :))

SZewa w Chelssa teraz sie rodzi na nowo nie widomo co z tego będzie ale z meczu na mecz gra coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jak z przed dwóch lat, LIVERPOOL - MILAN, j stawiam na liverpool bo nie lubie milanu. nigdy go nie lubiłem. Miał wygrać ManU (przynajmniej ja tego chciałem) ale niestety. Pozdro dla kibiców Liverpoolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liverpool wygra. A przynajmniej ja na to licze ;] Milan jest w fantastycznej formie ,ale Liverpool jak dobrze zagra to takze umie duuzo pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:26, galaus napisał:

Czy mi sie zdaje czy ktoś zrobił takie samo Forum ,,Piłka Nożna'''' Przecież ta tematyka jest
taka sama jak nasza...

Ale tam jak jest np. Liga Polska to sie gada o Lidze Polskiej a u nas tylko o Lidze Mistrzów... tylko teraz jest taka tematyka tam bo były mecze ostatnio...

BTW: Ja obstawiam na Milan xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 09:30, WIkitory napisał:

Liverpool wygra. A przynajmniej ja na to licze ;] Milan jest w fantastycznej formie ,ale Liverpool
jak dobrze zagra to takze umie duuzo pokazac.


I właśnie to może zagwarantować nam świetny mecz, pełen emocji, tak jak to było 2 lata temu. Eh..wtedy to było coś niesamowitego. Ciekawe czy i tym razem tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 10:27, rafisport napisał:

I właśnie to może zagwarantować nam świetny mecz, pełen emocji, tak jak to było 2 lata temu.
Eh..wtedy to było coś niesamowitego. Ciekawe czy i tym razem tak będzie...

Jest to możliwe, ale dla mnie bardzo mało prawdopodne. Myślę, że Milan czegoś się nauczył na tamtym błędzie. Myślę, że początek będzie mieć bardzo duże znaczenie. Podejrzewam, że w koncówce Liverpool zacznie przeważać, ale nie wiem czy to wystarczy... ech.. wszystko się okaże xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Milan po zniszczeniu MU wygra Ligę Mistrzów. Liverpool to dobra drużyna, która pokazuje świetną grę. Jeżeli jednak Milan zagra tak jak w środę to klękajcie narody.....nie ma bata we wsi na Milan :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 10:50, Dickk0 napisał:

A ja myśle że Milan wygra

A ja nawet do głowy nie dopuszczam takich myśli. Milan jest cienki kogo oni mają Kake i Pirlo no i może Seedorf ale zauważcie że Milan ma średnią wiekową 30 lat. Liverpool musi wygrac po prostu nie ma innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 12:45, miklu napisał:

> A ja myśle że Milan wygra
A ja nawet do głowy nie dopuszczam takich myśli. Milan jest cienki kogo oni mają Kake i Pirlo
no i może Seedorf ale zauważcie że Milan ma średnią wiekową 30 lat. Liverpool musi wygrac po
prostu nie ma innej możliwości.


Ja obstawiałem finał ManU- Chelsea. Nic z tego nie wyszło. Milanu nie cierpię więc jestem za The Reds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głębi duszy wierzę, że w Atenach padnie wynik 2-0 dla The Reds i że Kaka złamię sobie nogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 12:45, miklu napisał:

A ja nawet do głowy nie dopuszczam takich myśli. Milan jest cienki kogo oni mają Kake i Pirlo
no i może Seedorf ale zauważcie że Milan ma średnią wiekową 30 lat.

Ja bym na Twoim miejscu szanowała trochę rywala. W finale LM nie może być ''cienkiej'' drużyny. Co do wieku... w Milanie była średnia 31 lat (mówie o środowym meczu) a ManU 27 lat. I co? I Milan rozniósł ManU, bo nie umiem tego inaczej nazwać 3-0, więc te stereotypy, że jak skład starszy to gorszy to sobie za przeproszeniem wsadź... między bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:09, Madia napisał:

Ja bym na Twoim miejscu szanowała trochę rywala. W finale LM nie może być ''cienkiej'' drużyny.
Co do wieku... w Milanie była średnia 31 lat (mówie o środowym meczu) a ManU 27 lat. I co?
I Milan rozniósł ManU, bo nie umiem tego inaczej nazwać 3-0, więc te stereotypy, że jak skład
starszy to gorszy to sobie za przeproszeniem wsadź... między bajki.


Dobra zgadzam się z tym, że w finale LM nie może być "cienkiej" drużyny ok. Ale co powiesz o tym, że to Liverpool 2 lata temu nie tyle co upokorzył Milan na arenie międzynarodowej ale rozgromił i bardzo bym się cieszył gdyby The Reds znów sięgneli po status najlepszej drużyny w Europie (jak różnica wieku się nie liczy to ciekawe co by się działo jak 20 latki graliby z 60 latkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:18, miklu napisał:

Dobra zgadzam się z tym, że w finale LM nie może być "cienkiej" drużyny ok. Ale co powiesz
o tym, że to Liverpool 2 lata temu nie tyle co upokorzył Milan na arenie międzynarodowej ale
rozgromił i bardzo bym się cieszył gdyby The Reds znów sięgneli po status najlepszej drużyny
w Europie (jak różnica wieku się nie liczy to ciekawe co by się działo jak 20 latki graliby
z 60 latkami)


Liverpool upokorzył Milan? Co Ty gadasz? Milan po prostu popełnił za dużo błędów i to się zemściło. Jak można nazwać upokorzeniem porażkę w finale LM po rzutach karnych?

Co z tego że są starzy? Ważne że są w formie i świetnie grają. Nie patrz na wiek tylko obejrzyj sobie jeszcze raz środowy mecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:23, rafisport napisał:

Liverpool upokorzył Milan? Co Ty gadasz? Milan po prostu popełnił za dużo błędów i to się zemściło.
Jak można nazwać upokorzeniem porażkę w finale LM po rzutach karnych?

Co z tego że są starzy? Ważne że są w formie i świetnie grają. Nie patrz na wiek tylko obejrzyj
sobie jeszcze raz środowy mecz ;)


A czy upokorzeniem nie można nazwać przegraną w meczu, który w zasadzie do pierwszej połowy był już wygrany? Dobra oglądne :P ale skrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 13:27, miklu napisał:

A czy upokorzeniem nie można nazwać przegraną w meczu, który w zasadzie do pierwszej połowy
był już wygrany? Dobra oglądne :P ale skrót :P


A takie rzeczy się nie zdarzają? Manchester United w finale w 1999 roku strzelił Bayernowi dwie bramki w doliczonym czasie gry. Co tu jest upokorzeniem?

Jeśli obejrzysz skrót to do niczego nie dojdziesz. Trzeba obejrzeć cały mecz żeby zobaczyć jaką Milan miał przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:31, rafisport napisał:

Jeśli obejrzysz skrót to do niczego nie dojdziesz. Trzeba obejrzeć cały mecz żeby zobaczyć
jaką Milan miał przewagę.


ManU po prostu nie umie grać we Włoszech a w szczególności na San Siro. Jeśli pierwszy mecz byłby we Włoszech a drugi w Manchesterze, wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:33, kolektor napisał:

ManU po prostu nie umie grać we Włoszech a w szczególności na San Siro. Jeśli pierwszy mecz
byłby we Włoszech a drugi w Manchesterze, wszystko potoczyłoby się zupełnie inaczej


No to po co dali Milanowi strzelić u siebie dwie bramki jeśli wiadomo było że Na San Siro to Milan będzie dyktował warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować