Zaloguj się, aby obserwować  
Grzech

"Już nie rock, jeszcze nie metal" - Temat ogólny o Hard Rocku/Grunge/EMO/Indie/Rocku Alternatywnym i ich podgatunkach

2186 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2011 o 23:12, Demagol napisał:

Miło mi, January, ja Gienek jestem.


Skoro Needles czy War? było lepsze niż wersja studyjna, to ja nie wiem czego oczekujesz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry Grzechu, ale War? w wersji studyjnej jest tak potężne, że tę energię zespół potrafił odtworzyć tylko za młodu :P. Wersja z tego koncertu to straszny plastik. Naprawdę nie możesz pojąć tego, że po prostu SOAD na żywo mi się nie podoba i tyle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 13:18, Grzech napisał:

> Miło mi, January, ja Gienek jestem.

Skoro Needles czy War? było lepsze niż wersja studyjna, to ja nie wiem czego oczekujesz
jeszcze.

Pomimo tego, że soad przejadł mi się już dawno temu i w tej chwili wręcz rzygam tym zespołem, to pamiętam, że ładnych kilka lat temu, podobnie jak Demagol uważałem, że wypadają na żywo strasznie słabo. Co więcej, nie tylko soad, ale nawet sam Serj w swoich solowych projektach na scenie nie wykazywał się niczym szczególnym imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 14:14, Demagol napisał:

Sorry Grzechu, ale War? w wersji studyjnej jest tak potężne, że tę energię zespół potrafił odtworzyć tylko za młodu :P. Wersja z tego koncertu to straszny plastik. Naprawdę nie możesz pojąć tego, że po prostu SOAD na żywo mi się nie podoba i tyle? ;)


A mnie tak, więc skończmy na ten temat polemikę. Żałuję tylko, że SOAD nie odwiedził żadnego z polskich festiwali. Był sam Serj, ale to akurat nędza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 14:43, Robhaal napisał:

/../


Twoje zdanie :) Może jakbyśmy tam byli, to odczucie byłoby inne :) Nie mniej jednak ballada o penisie czy "pogo pogo pogo pogo pogo pogo" były epickie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś tak miły na święta, i zapodał kilka kawałków Core podobnych do Scream Aim Fire czy np. do Caroline Jenna 8? Jakichś lepszych może nawet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 15:10, Bithda napisał:

Byłby ktoś tak miły na święta, i zapodał kilka kawałków Core podobnych do Scream Aim
Fire czy np. do Caroline Jenna 8? Jakichś lepszych może nawet:D


Ogarnij moją bibliotekę na last.fm, mam tam w opór i jeszcze troszkę zespołów core''owych, na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie. :)

http://www.last.fm/user/Rakiestaan/library#p1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 12:20, Net_com napisał:

Wybierają się jacyś gramowicze na Odjazdy do Katowic ?


Dopiero teraz zauważyłem, że ktoś pytał :) Ja byłem i średnio się bawiłem. Głównie przez daremne nagłośnienie.
Niektóre zespoły z kolei pomyliły imprezy i stwierdzili, że grają na "Uśpijmy ich wszystkich", a nie na "Odjazdach".
tegoroczną edycję wyceniam na 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 11:49, Jcl napisał:

Szukam piosenek hardrockowych połączonych z jazzem i bluesem. Co możecie polecić?


Może The Black Keys? Więcej rocka niż bluesa, ale muzyka z klasą. Moje dwa ulubione utwory:

http://youtu.be/dKXlgISd3iA
http://youtu.be/Qq3me71L6NA

(edit: doczytałem, że hardrockowych, to nie to, ale i tak warto posłuchać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deftones pracują nad nową płytą, Limp Bizkit zamierza wydać nowego singla oraz drugą część "The Unquestionable Truth", ktoś czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja stosunkowo niedawno odkryłem Deftones, więc jestem zainteresowany ich nową płytą, choć jeszcze wszystkich nie ogarnąłem. A od wczoraj nie mogę uwolnić się od RATM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na laście jako jeden z gatunków jest alternatywny, więc niech będzie tu... Znajoma podesłała mi genialną piosenkę polskiego zespołu. Link pod spodem. Strasznie mi się to wkręciło. W ogóle nie słychać takiego średnio przeze mnie lubianego specyficznego, polskiego brzmienia. Słucha się świetnie, fajny wokal, melodia, nic nie brakuje. Nie wiem jak reszta twórczości, ale ten kawałek polecam.

http://www.youtube.com/watch?v=tCFQWs9DVfk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 18:28, Lukas1694 napisał:

http://www.lastfm.pl/user/lukas1694
Zobaczcie na mój profil i doradźcie mi jakieś zespoły. Chodzi mi o mocne rockowe, żadne
ostre metalowanie (chociaż Metallicę kocham).

Wszystko pokrewne powiedzmy: Accept, Alice Cooper, Angel Witch, Armia, Def Leppard, DIO, Thin Lizzy - Gary Moore, Impellitteri, Jimi Hendrix, Joe Satriani, Noir Desir, Omega, Uriah Heep, Yngwie Malmsteen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować