Zaloguj się, aby obserwować  
Lisek569

Używki

121 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 08:54, MEBEX napisał:

Dzięki,ale ja mam grę zapakowaną bo jest to wygrana w konkursie CDA i chcę ją sprzedac
w bardzo atrakcyjnej cenie jako fabrycznie nową z kuponem wirtualnej kaski 26 pln,wiec
nie chcę jej rozpakowywać.Mozesz mi jakos pomóc?

Musisz najpierw wbic kod tej gry(WPLN bedzie na twoim koncie) wtedy bedziesz mogł ja spszedac. A jaka gra na spszedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 09:03, Patryk Mogilno napisał:


> Dzięki,ale ja mam grę zapakowaną bo jest to wygrana w konkursie CDA i chcę ją sprzedac

> w bardzo atrakcyjnej cenie jako fabrycznie nową z kuponem wirtualnej kaski 26 pln,wiec

> nie chcę jej rozpakowywać.Mozesz mi jakos pomóc?
>
Musisz najpierw wbic kod tej gry(WPLN bedzie na twoim koncie) wtedy bedziesz mogł ja
spszedac. A jaka gra na spszedaz?


Ale żeby wbić kod to muszę ją rozpakować a tego robić nie chcę bo nie będzie to gra traktowana jako fabrycznie nowa i tu jest właśnie ten problem. A ta giera to RACE ''07: The WTCC Game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2008 o 09:09, MEBEX napisał:

Ale żeby wbić kod to muszę ją rozpakować a tego robić nie chcę bo nie będzie to gra traktowana
jako fabrycznie nowa i tu jest właśnie ten problem. A ta giera to RACE ''07: The WTCC
Game.

Niestety musisz:( ale w ogłoszeniu mozesz napisac ze gra jest nowa nie uzywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 09:10, Patryk Mogilno napisał:


> Ale żeby wbić kod to muszę ją rozpakować a tego robić nie chcę bo nie będzie to
gra traktowana
> jako fabrycznie nowa i tu jest właśnie ten problem. A ta giera to RACE ''07: The
WTCC
> Game.
Niestety musisz:( ale w ogłoszeniu mozesz napisac ze gra jest nowa nie uzywana


To wielka szkoda,ale jeśli innego wyjscia nie ma to trudno.Dzięki za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystam - szkoda że CDP/gram.pl bardziej nie promuje tej działalności. Żadnej z gier wystawionych nie sprzedałem, nie było też maili z pytaniami, 0 zainteresowania. Wolę Allegro - trzy dni i po sprawie, ewentualnie Świstaka - 0 zł kosztów za wystawienie czy prowizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i cały czas sie zastanawiam,czy rozpakować tę grę czy nie,jeśli ją otworzę to będę miał kod tej gry i wtedy wystawię ją jako używka choć wcale z niej nie skorzystam,a zdrugiej strony nie będzie można jej sprzedać jako fabrycznie nową.Co możecie mi doradzić?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się w używki, tylko daj na Allegro albo Świstaka, sprzedasz szybko i bez problemów ze zrywaniem plomb. Nie zapomnij dać w opisie, że "nówka we folii" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim koncie jest kilka tytułów które jakiś czas temu kupiłem i które zostały już sprzedane,w jaki sposób pozbyć sie widniejących na koncie "obrazków" tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli wyślę komuś pieniądze za grę, a on mi tej gry nie przyśle, to nie mam żadnej podstawy prawnej, żeby tej gry od niego żądać? Bo z tego co wyczytałem, gram.pl umywa ręce od tych wszystkich transakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 06:56, MEBEX napisał:

Na moim koncie jest kilka tytułów które jakiś czas temu kupiłem i które zostały już sprzedane,w
jaki sposób pozbyć sie widniejących na koncie "obrazków" tych gier?

Hm...chyba nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było takie pytanie, ale chciałbym się zapytać o to, jak wygląda sprzedarz takiej używki? Wystawia się ją na sprzedarz i co? Jak też wygląda kontakt ze szczęśliwym nabywcą? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:40, Rombacz napisał:

Nie wiem czy już było takie pytanie, ale chciałbym się zapytać o to, jak wygląda sprzedarz
takiej używki? Wystawia się ją na sprzedarz i co? Jak też wygląda kontakt ze szczęśliwym
nabywcą? Proszę o odpowiedzi.


Dział używki to taka tablica ogłoszeń/ dział głoszenia drobne w gazecie, gdzie zamieszczasz informację, że grę chcesz sprzedać i podajesz dane kontaktowe. Jak kogoś zainteresuje twoja oferta kontaktuje się bezpośrednio z tobą i umawiacie się jak chcecie sfinalizować transakcję. Nie ma tu żadnego zabezpieczenia, że jak ktoś Cię oszuka to musisz sam dochodzić swoich praw bo gram.pl za nic nie odpowiada.

PS. sprzedaż się pisze a nie sprzedarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny być one bardziej rozreklamowane. Prawie o nich zapomniałem. Nawet nie ma ikonki na używki tylko samemu trzeba wpisać adres. Przynajmniej ja nie znalazłem. Szkoda że nie można sprzedawać gier z poza CD PROJEKTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:51, Nufiko napisał:

> Nie wiem czy już było takie pytanie, ale chciałbym się zapytać o to, jak wygląda
sprzedarz
> takiej używki? Wystawia się ją na sprzedarz i co? Jak też wygląda kontakt ze szczęśliwym

> nabywcą? Proszę o odpowiedzi.

Dział używki to taka tablica ogłoszeń/ dział głoszenia drobne w gazecie, gdzie zamieszczasz
informację, że grę chcesz sprzedać i podajesz dane kontaktowe. Jak kogoś zainteresuje
twoja oferta kontaktuje się bezpośrednio z tobą i umawiacie się jak chcecie sfinalizować
transakcję. Nie ma tu żadnego zabezpieczenia, że jak ktoś Cię oszuka to musisz sam dochodzić
swoich praw bo gram.pl za nic nie odpowiada.

PS. sprzedaż się pisze a nie sprzedarz


Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:01, ostry3000 napisał:

Jak wejść w dział "Używki"?


Sam też próbuje ale jak wpisuje adres lub klikam na link to przenosi mnie na stronę główną. Czy ten dział jeszcze istnieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam działu Używki już z godzinę - tu na forum podane linki NIE DZIAŁAJĄ, wpadam na stronę główną.

Szukam gry z przed paru lat, na Allegro była, ale nie ma, chciałam tu sprawdzić - nic z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować