Zaloguj się, aby obserwować  
Lisek569

Używki

121 postów w tym temacie

eh... no i odpowiedzi nie uzyskałem a tylko na mnie nakrzyczano. Czy żeby sprzedać Złotą Edycję Warhammera w dziale "używki" to musze sprzedawać oddzielnie, czy mozna wszytkie razem? Pytam ponieważ jak zaznaczę że chcę sprzedać to jest napisane tylko "Warhammer 40.000 - Dawn of War"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż jak jest z tymi używkami ? Wystawiam grę. Przypuśćmy, że ktoś się zgłosił. No i co dalej mam zrobić ? Chodzi mi o to jak dostanę pieniądze i czy mam to wysłać pocztą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:30, maciek999 napisał:

Mam pytanie. Otóż jak jest z tymi używkami ? Wystawiam grę. Przypuśćmy, że ktoś się zgłosił.
No i co dalej mam zrobić ? Chodzi mi o to jak dostanę pieniądze i czy mam to wysłać pocztą
?

Używki to zwykłe ogłoszenie, nic więcej. Dalej sami musicie sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla zorientowanych. Czy da się sprzedać grę niezarejestrowaną w ramach używek?? Pytam bo z punktu widzenia gracza atrakcyjniejszym towarem jest ładna zafoliowana gra, która można dodatkowo zarejestrować na swoje konto. Mam do sprzedania Piratów z Karaibów: Na krańcu świata (zafoliowana) I wolał bym ją sprzedać w tym stanie, gdyż jak sądzę podnosi to wartość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 11:13, Marko Pele napisał:

Pytanie dla zorientowanych. Czy da się sprzedać grę niezarejestrowaną w ramach używek?? Pytam
bo z punktu widzenia gracza atrakcyjniejszym towarem jest ładna zafoliowana gra, która można
dodatkowo zarejestrować na swoje konto. Mam do sprzedania Piratów z Karaibów: Na krańcu świata
(zafoliowana) I wolał bym ją sprzedać w tym stanie, gdyż jak sądzę podnosi to wartość gry.

możesz spokojnie to sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może głupie, ale nie mogę znaleźć działu "używki" na gram.pl. Albo oślepłem, albo gram.pl skutecznie ten dział ukryło. Nakieruje mnie ktoś? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 08:25, Tomas16 napisał:

Czesc mam do sprzedania gre pt."The Setlers III Złota Edycja".
Gra była mało uzywana,mam dwie płyty,pudełko bez instrukcji


Z tym to nie na forum - przeczytaj regulamin. Jesli potrafisz, oczywiscie. Z uzywkami to na dzial uzywek na stronie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 11:52, Kozdraś napisał:

Gdzie jest dział używek w sklepie gram.pl, bo jakoś nie widzę? Od razu piszę, że nie jestem
ślepy:)

http://www.gram.pl/uzywki.asp
Nic dziwnego że nie widzisz. W całym serwisie nie ma odnośnika do działu z używkami. Zupełnie jakby CDP się tego wstydził lub chciał ludziom utrudnić korzystanie z funkcji, która w założeniach miała być jednym z filarów gram.pl.
Nieładnie, bardzo nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem własnie World in Conflict na aukcji allegro i wydaje mi sie że osoba od kturej zakupiłem nabiła mnie w butelke niedostałem mianowicie klucza do trybu multi player. Gre zarejestrowałem brak wirualnej kasiury również pisze do facia ten nie odpowiada szybko wystawił mi pozytywny komentarz. Mam pytanko czy można ukarac takiego delikwenta blokadą konta gry jestem pewien ze ma konto na www.gram.pl bo uzywał tego samego kodu do rejestracj gry oto ta aukcja http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=281339587
w00x@wp.pl i jego mail pod kturym pewnie ma konto na gram.pl

20071217215835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z zarejestrowanymi grami na gram.pl, osoba która kupi używkę może ją zarejestrować jeszcze raz? Choćby po to żeby mieć dożywotnią gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zato chciałbym się spytać jakie mam bezpieczeństwo podczas kupowania gry na Używkach ? bo coś nie zabardzo mi styka ;] Tzn. ta forma kupowania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 11:18, Manieusz napisał:

A ja zato chciałbym się spytać jakie mam bezpieczeństwo podczas kupowania gry na Używkach
? bo coś nie zabardzo mi styka ;] Tzn. ta forma kupowania ...

Nie ma żadnej gwarancji bezpieczeństwa:
"Firma CD Projekt oraz prowadzony przez nią serwis gram.pl dostępny pod adresem http://www.gram.pl, w żaden sposób nie pośredniczą w sprzedaży gier poprzez dział "Używki", a jedynie udostępniają narzędzia dające możliwość zamieszczenia stosownego ogłoszenia. W związku z tym firma CD Projekt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne nadużycia dokonane za pośrednictwem działu "Używki"."

Jedynie możesz skontaktować się ze sprzedającym i zapytać, czy może wystawić specjalnie dla Ciebie aukcję prywatną na Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2008 o 16:17, balduran2 napisał:

Jedynie możesz skontaktować się ze sprzedającym i zapytać, czy może wystawić specjalnie dla
Ciebie aukcję prywatną na Allegro...


Też tak myślałem ;] Czyli jak gostek życzliwy to wystawi na Allegro ;] Ale dzięki za odpowiedź; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak fizycznie zamiescić ogłoszenie w dziale używek,klikam na link z forum i wyświetla mi się cała lista gier a nie ma żadnego "okienka" do zamieszczenia mojej oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 08:46, MEBEX napisał:

A jak fizycznie zamiescić ogłoszenie w dziale używek,klikam na link z forum i wyświetla
mi się cała lista gier a nie ma żadnego "okienka" do zamieszczenia mojej oferty?

Na twoim koncie a dokładnie przy grach ktore zarejestrowałes jest takie cos jak "sprzedaj". I wtedy wypełniasz wszystko i twoja oferta pojawia sie w dziale uzywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 08:49, Patryk Mogilno napisał:

> A jak fizycznie zamiescić ogłoszenie w dziale używek,klikam na link z forum i wyświetla

> mi się cała lista gier a nie ma żadnego "okienka" do zamieszczenia mojej oferty?

Na twoim koncie a dokładnie przy grach ktore zarejestrowałes jest takie cos jak "sprzedaj".
I wtedy wypełniasz wszystko i twoja oferta pojawia sie w dziale uzywek


Dzięki,ale ja mam grę zapakowaną bo jest to wygrana w konkursie CDA i chcę ją sprzedac w bardzo atrakcyjnej cenie jako fabrycznie nową z kuponem wirtualnej kaski 26 pln,wiec nie chcę jej rozpakowywać.Mozesz mi jakos pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować