Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs zakończony!

60 postów w tym temacie

Wyniki będą pewnie tak jak w 1. etapie, czyli po 14 dniach. Szkoda, że trzeba czekać tak długo. Jak byście nie mogli przedłużyć tego o jeden dzień. Akurat w niedzielę naszła mnie wena, jak mógłby brzmieć drugi tekst, a tak to niestety wysłałem tylko jeden :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:19, sc_ napisał:

O nie, niespełna tydzień, mówię Ci. :)

Poczytaj regulamin konkursu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje czekac na wyniki. Wyslalem 1 zgłoszenie zwykłe i te 2 prace na specjalny. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Monitorkiem albo kamerką bym nie pogardził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie ?????????????????????? Nie wytrzymam tyle. Mam pytanko czy jak sie wzieło udzial w konkursie to sie dostaje jakąs gierke???????? np Shrek Trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:29, wortalik napisał:

2 tygodnie ?????????????????????? Nie wytrzymam tyle. Mam pytanko czy jak sie wzieło udzial
w konkursie to sie dostaje jakąs gierke???????? np Shrek Trzeci

Sorry, no bonus.
Za sam udział w konkursie to możesz mieć jedynie osobistą satysfakcję, 3 nowe gry za które zapłaciłeś i +15 wPLN na koncie. :)
Żeby coś wygrać, trzeba zaimponować pomysłowością "żyri" konkursu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w czasie ogłoszenia wyników wybywam na wczasy ;/ Trzeba będzie sobie "zatrudnić" jakiegoś gramowicza, który SMSem mnie poinformuje o wynikach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia :) !

A ja znów nie wziąłem udziału :X . No nic. Może kiedyś znów będzie konkurs z jakimiś laptopami do wygrania, ale taki, do wzięcia w którym nie byłoby potrzebne żadne wykupywanie dostępu ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować