Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs zakończony!

60 postów w tym temacie

Ale by mi się przydała karta graficzna, mówię wam :). Mam nadzieję że coś wygram :), cokolwiek :). Szkoda tylko że nie wysłałem pracy na nagrodę specjalną, ale zupełnie nie miałem pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami przyjmowanie prac nie powinno zakończyć się już o 0:00? ;) Tak wiem, czepiam się. :P Tak jak mówiłem wcześniej czeka mnie długie oczekiwanie na wyniki. Zwłaszcza jestem ciekaw wyników walki o nagrodę specjalną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, czekać tylko nam teraz pozostaje Gramowicze, ale koniec końców - to był fajny konkurs, w którym trzeba było wysilić nieco swój umysł :).
Czekać, czekać ... w cierpliwości czekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ucieszy jakakolwiek nagroda, bo będę wiedział, że moja praca została choć trochę doceniona. :)
No, ale nie obrażę się, gdy wygram procesor lub kartę graficzną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wygram. Nie zarejestrowałem trzech gierek, ale chciałem tylko wszystkie interesujące mnie tytuły już kupiłem :( Następnym razem żadnej gry z XKN nie będę rejestrował, dopóki nie będzie konkursu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camelowaty, oczywiscie ze sie da! Musisz tylko wspomóc CDP załatwiając im ludzi do pomocy, którzy odciążą część ekipy gram odpowiedzialną za konkursy, dzięki czemu będą mogli szybciej sprawdzić te tony wierszyków (eh, jeden wierszyk wygra to w cholere tego pewnie nawysyłali....). A. Na dodatek musisz tym ludziom płacić z własnej kieszonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:55, 6pawel napisał:

Bo jeśli np.10 tys. osób to ciężko będzie cokolwiek wygrać co nie xD

To zależy, bo jeśli załóżmy 5 tys. osób wyśle odpowiedź "wszystko", lub coś podobnego to szanse się zwiększają.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos sie nie wyrobiłem w czasie ;P i niestety gier nie zarejestrowałem. Czekam z niecierpliwością na edycje numer 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:14, Łysy Bydgoszcz napisał:

Ja zarejestrowałem 18 gier... z Extra Klasyki Next... lol... hehe mam nadzieje ze wkoncu cos
wygram!!!

Ludzie... Co Wy te gry kupujecie tylko na ten konkurs? 18 gier to, aż 360zł, a za takie pieniądze to mógłbyś kupić najdroższą z nagród podstawowych. Nie wiem czemu niektórzy idą na ilość, a nie na jakość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 22:21, Kukowsky napisał:

Ludzie... Co Wy te gry kupujecie tylko na ten konkurs? 18 gier to, aż 360zł, a za takie pieniądze
to mógłbyś kupić najdroższą z nagród podstawowych. Nie wiem czemu niektórzy idą na ilość, a
nie na jakość. ;)


Popieram zdecydowanie. Ja zawsze kupowałem minimum czyli 3 gry i o tyle mi się poszczęściło, że najpierw laptopik, później karta graficzna. Teraz też wysłałem i zobaczymy, co będzie. :)

18 gier daje, co prawda, 6 szans, ale bez dobrego pomysłu (czyli tej wspomnianej wcześniej "jakości") to nawet z 10. można nie wygrać. Mimo wszystko, Łysy, trzymam kciuki, żeby Ci się w końcu udało ;) Może ilość to też jakiś sposób, gdyby się wygrało 6 nagród i 6 później spieniężyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować