Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nielegalna miłość w WoW-ie

111 postów w tym temacie

15 lat różnicy?? Phi co to jest, wiek nie ma znaczenia jak się kogoś kocha - ważne jest uczucie. Osobiście znam przypadek że małżeństwo dzieli różnica.....30 lat. I co z tego?? Są z sobą szczęśliwi już 20 lat i wiek im robi taką różnice jak susza w Bangladeszu. A tym co oceniają miłość na zasadzie "Bo ona jest starsza o 15 lat" życze żeby za jakieś 3-5 lat osiągneli chociaż tą 15-stkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ale głupota "molestowanie" rofl. Gdyby zamienić ich roczniki to wyszłoby na to samo tylko że to on by "molestował" roflz. Idiotyczne.

A co do różnicy wieku to nie widzę w niej nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamara przyleciała do US i A w celu "wyjaśnienia sprawy" z rodzicami młodzieńca, jednak nie dotarła do celu swojej podróży. Została bowiem aresztowana na stacji kolejowej, niedaleko od domu chłopaka, w Północnej Karolinie. Grozi jej do 2 lat więzienia za molestowanie nieletniego, a kaucja została ustalona na 2,35 miliona dolarów amerykańskich.

2 350 000 $ kaucji to nie za dużo czasem?

Po za tym, do tych którzy sądzą, że nic się nie stało i to jakieś nieporozumienie - spójrzcie na tą sprawę z perspektywy rodzica... Czy na prawdę, będąc dojrzałym i mądrym rodzicem pozwolilibyście, aby zupełnie obca wam osoba (w wieku 30 lat), która przyleciała aż z innego kontynentu romansowała sobie z waszym dzieciakiem? Bo ja nie... No ale czego ja oczekuje po wypowiedziach osób, które zapewne 15 lat nawet nie mają i niczego jeszcze nie rozumieją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryka w pełnej okazałości :/. powinni to zlikwidować :P
Miłość miłością, ale małżeństwo z osobą poznaną w WoW-ie?!
Nie wiem co jest głupsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe co powiedza jak w grze jest opcja slubu!
zastanawiajace jest jak ona go molestowala przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były już małżeńśtwa WoWowe.... skąd wiecie jak to było naprawdę? Oceniacie, że ooo przez WoW''a ? bleeeee... Przecież Oni mogli ze sobą rozmawiać o sobie i dowiadywać się.... dobra po chwili stwierdzam, że ja bym tak nie mógł! Ale bo mnie to obchodzi, jak Oni chcą to życzę im powodzenia! (bez sarkazmu)

P.S. Homo sie mało kto na forach czepia a też robią wiele od nas inaczej xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jak ja mogłem rpzegapić takiego newsa. Ciekawa informacja. To się musieli nieźle wkręcić w znajomość, że postanowili się pobrać nie znajac się w rzeczywistości.
Ehhh wiosna.. ona elfka, on.. gnom... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie milosc znaleziona przez wowa jest juz lepsza od takiej z czata bo tam wiecej obcujesz z osoba a nie tylko z literkami (wiem ze to prawie zadna roznica ale jest) a co do sprawy moze nie wiedzieli ile maja lat ? :D ale miec 16 lat i myslec o malzenstwie hmm hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po namyśle mam wrażenie że pani Tamara policję zawdzięcza młodemu albo jego familii. Nie wiemy, czy młody odwzajemniał uczucie, ale raczej by jej nie wsypał dla jaj, wie chyba jaka jest kara za molestowanie i by jej współczuł. Za to rodzina mogła być zaślepiona (często się zdarza) i zadzwonić po smerfy (bo np. chłopak powiedział im o tym w dniu kiedy chciał po nią jechać). A wtedy mogą ją jeszcze oskarżyć o mącenie mu głowy, bo on szkołę ma itd. USA = bloody land of f**ked up people:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że najbardziej zastanawiające jest to, że w ogóle takie pomysły przychodzą ludziom do głowy. Co się na tym świecie porobiło? Zero odpowiedzialności, zero rozsądku. Kilka lat temu choćby spotkanie z poznaną przez internet osobą budziłoby kontrowersje. Pomijając fakt, że ślub w wieku 16 lat jest dla mnie dzisiaj nie do pojęcia. Niestety uważam, że osoba w tym wieku nie jest dojrzała do małżeństwa. I owszem, większych obiekcji przeciwko różnicy wieku nie mam. Tylko, że zrozumiałabym to, gdyby oboje byli chociaż w połowie drogi do trzydziestki, a tutaj... Ja po prostu nie wierzę, że ten związek nie zakończyłby się rozwodem. Dla mnie to jest po prostu chore, że rozmawiając jedynie przez internet, nie widząc się, można w ogóle chcieć się ożenić. Przecież to nie słowa świadczą o człowieku, ale czyny... Ale widać taka idea już wyszła z mody i teraz będziemy się pobierać tylko i wyłącznie przez takie gry jak WOW, nic nie wiedząc o swoich wybrankach. No bo w końcu ma ktoś coś przeciwko temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować