Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Smycze gram.pl dostępne w sklepie!

113 postów w tym temacie

Ale zonk...pomijając krzykliwe kolory, to jeszcze ich w całości za wPLNy nie mozna kupić. Wychodzi 18zł z uwzględnieniem wPLN. Trochę drogo, smycz neverwintera można było mieć za 13 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kpina, lepsze smycze często na ulicach rozdają za FREE a tu mam zapłacić 18 zeta mając wpln... nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem smycz niebieską tylko dlatego, że to będzie dobrym sznurkiem na medalik z edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 18:54, Vivek1 napisał:

Zamówiłem smycz niebieską tylko dlatego, że to będzie dobrym sznurkiem na medalik z edycji
kolekcjonerskiej Wiedźmina :) .


Niebieska smycz do medalionu Wiedźmina? Toż to będzie pasować jak garbaty do ściany. Skombinuj sobie lepiej jakiś czarny rzemyk, albo jeszcze lepiej srebrny łańcuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie za bardzo te smycze. Gdyby można było w wPLN zapłacić, było by znośnie, a tak to można kupić przy okazji (jakaś gra) i wtedy nie będzie kosztów przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:21, Generał-Lee napisał:

Kolorki nie pasują stare były fajne...ale i tak to wszystko trochę drogie z kosztem przesyłki.


mi bierze 15wpln i 7,90 przesyłka i wychodzi 12,80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić smycz Neverwinter Nights 2, albo żadną... myślałem, że będą one gratisem do produktu albo chociaż za wPLN... stylowa można by rzec smycz z NWN 2 za wPLN, a takie badziewie za 20 zł? To ja już wolę udać się do sklepu, i kupić coś z Ekstraklasyki Next :)

BTW Potrzebowałem smyczy, ale kwestią dnia było załatwienie za darmo pewnej firmy, z rzemykiem do telefonu i miejscem na klucze. Praktycznie w każdym lepszej pracy są smycze, tak więc po co kupować takie coś?
Myślałem, że będą inne, ale odpuściłem sobie już wczoraj (post Milleny bodajże z CDP, w którym były zdjęcia owych smyczy... już wolałbym zwykłą białą z czerwonym gram.pl albo czarną... ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A fuj. Miałem nadzieje na standardowe smycze w normalnych kolorach a te to jak dla dzieci. I nie wyglądają na jakieś trwałe. Kiedys mieliście lepsze. No i nie mozna ich kupic w całosci na wPLN. Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować