Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Auto Assault - R.I.P.

68 postów w tym temacie

Przychylam się do propozycji Lord Ya.

Bardzo chętnie kupię egzemplarz AA za symboliczną złotówkę a resztę w wPLN-ach, chociażby i 150 do 200 wPLN-ów.

Miałem własny egzeplarz AA i nawet w tę grę grałem przez około 3 miesiące, ale sprawa płacenia abonamentu i brak wolnego czasu na dodatkową płatną grę MMO przechyliło szalę na stronę WoW i AA poszedł w odstawkę. Mój egzemplarz gry AA oddałem koledze.

Na pamiątkę miłych chwil z nim spędzonych chętnie umieściłbym go na mojej półce z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz o AA uslyszalem wlasnie teraz jak mowia ze serwy wylacza :D
Troche o gierce poczytalem i widze z opisow ze w zasadzie to mogl byc wielki hit tylko potzrbowal by reklamy na miare WOW lub rekomendacji jak w Tibi :D
Widze tez ze grono wiernych fanow tej gierki nadal zyje wiece wylaczenie serwera (bo tylko jeden stoi) jest nieludzkie - na utrzymanie bez problemu kasy im starczy a dla samej reputacji mogli by go zostawic i nie liczyc na kokosy (a wystarczyla lepsza reklama i troche nizszy abonamen 30 do 40zl miesiac).

Co do AA za 1zl pisze sie na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, idea bardzo mi się podobało. Zapewne po prostu producent rzeczywiście popełnił błąd karząc płacić za to abonament - według mnie powinno się wydawać kasę tylko na sam egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem to kupić zamiast EK POP Trylogii ale pomyślałem, że jeszcze ten abonament, a szkoda, pewnie gdyby nie było w tej grze abonamentu to by była bardziej popularna bo to nie abonament świadczy o wartości online''a (weźmy takiego Guild Warsa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś się orientuje. Czy fakt, że ze sklepu zniknął cały zapas Auto Assault (a dwa tygodnie temu było jeszcze tego z 10 egzemplarzy) jest spowodowane tym, że w CDP uznano, że i tak nikt już tego nie kupi, czy może właśnie zostało to wykupione, bo cena została drastycznie obniżona, a czasu do wyłączenia serwerów jest akurat tyle, by wykorzystać darmowy miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż za tą cene która była ostatnio w gram.pl kupiłem sobie... 2 sztuki warto dla samych słuchawek sa pożadne mam takie same z EK GW a za ta cene to akurat miesiac abonamentu... więc sobie kupiłem i brackiemu... jest też fajny brelok... może gra nie zdechnie totalnie jak fajni napisza petyce do AN... Jak AN nie chce sie juz bawić bo im sie nie oplaca to niech dadza moze za free wersje jakąś i może znajdzie się jakaś firma która postawi serwa i jestem pewny że fanów tylu ile jest obecnie kasy na abonament miesieczny da tyle ze starczy spokojnie na utrzymanie jednego serwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować