Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Auto Assault - R.I.P.

68 postów w tym temacie

W sklepie gram.pl w dziale wyprzedaż jest Edycja Kolekcjonerska za 49 zł.
Ktoś się skusi? :P
... a tak poza tym ciekawe jakie mają miny abonenci, którym ten świat a`la Mad Max bardziej przypasował niż WoW lub Guild.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, troszkę szkoda mi tej gry... Jestem ciekaw, ile rekompensaty dostaną ludzie, którzy opłacili abonament na następne miesiące.... ;]
"Ambitne projekty są uśmiercane, a prymitywne sieciówki pokroju Tibii żyją, wychowując pokolenie uzależnione od SDK-ów" - xDD
Tibia to shit. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że zamiast zamykać projekt można by go komuś sprzedać. Jestem pewny, że znalazłoby się trochę chętnych firm. W końcu cała infrastruktura itp. jest gotowa. Być może gra zostałaby nawet pozbawiona abonamentu i trzeba by było zapłacić jedynie za samego klienta. Nie rozumiem trochę tej decyzji NCSoft''u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłać kondolencje i kwiaty? A co to człowiek umarł? Dajcie spokój... Teraz to nawet jak jakąś stronę się zamyka, to jest żałoba ;| Strach pomyśleć co by było, gdyby Gram.pl zakończyło swą działalność. Masowe samobójstwo ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy błąd: NCSoft --> NCsoft

Zwróciłem uwagę na identyczny błąd (razem z paroma innymi), w produktach z logiem NCsoft w sklepie, ale oczywiście od grudnia zeszłego roku nikt nie kwapił się odpowiedzieć na maila bądź poprawić błąd. No cóż, to tylko źle świadczy o tak "poważnej" firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym MMO jest WoW, ale mówiąc szczerze, podzielam smutek miłośników tej gry. Sieciówka była oryginalna i wyróżniała się z tłumu, a śmierć jej serwerów to nieodżałowana strata. Tak poza tym, oto jeden z minusów MMO, nie możesz w mnie grać przez wieczność, w końcu kiedyś wyłączą wtyczkę, a grom Single tego nie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny potwierdziło się że oryginalność = ryzyko. W sumie gra nigdy mi się nie wydawała godna uwagi... Ale dobrze że niektóre firmy próbują czasem wyjść poza szablonowość i zrobić coś zupełnie nowego, innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:36, Azuredragon napisał:

Moim ulubionym MMO jest WoW, ale mówiąc szczerze, podzielam smutek miłośników tej gry. Sieciówka
była oryginalna i wyróżniała się z tłumu, a śmierć jej serwerów to nieodżałowana strata. Tak
poza tym, oto jeden z minusów MMO, nie możesz w mnie grać przez wieczność, w końcu kiedyś wyłączą
wtyczkę, a grom Single tego nie da się zrobić.

Tak samo jak grom sieciowym (ale nie płatnym MMO), których serwery mogą działać latami, nawet jeśli projekt odniesie umiarkowany sukces.

Niestety w przypadku MMO tak jest, że jeśli gra ma za mało użytkowników to pada i pewnie nawet na WoW przyjdzie czas za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować