Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zelda najlepsza według Edge'a

78 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 19:44, Sashh napisał:

Brak Arcanum = frajer który układał listę.

Arcanum chociażby na IGN-ie dostał 8,5 więc nie jest jakiś rewelacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:37, Hoplita napisał:

No, nareszcie ktoś Zeldę OoT docenił :-) Nie da się ukryć, że to wspaniała gra

Nie tylko oni ją docenili, IGN też umieścił Zeldę jako jako pierwszą na liście best games ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa jasne przykre sa takie zestawienia . Powazni ludzie powinni sobie odpuscic. Starcrafta i WoWa nie ma a jets przykty HF2. Moze HF jest spoko ale to rpzeciez tylko pokaz grafiki lol. Krzyzyk na droge pana z tego "Powaznego" pisma ;] Jak mozna porownywac tyle rodzaji gier. Jka jets tetris to gdzie pacman. Naprawde niewiedzialem sa jeszcze tacy ludzie i trktuja to powaznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mija ponad 8 lat, jak zagrałem pierwszy raz w Ocarina of Time, a do tej pory nie grałem w nic lepszego... :) Na drugim miejscu mojej osobistej listy jest FF7. W obydwa tytuły regularnie muszę sobie od czasu do czasu pograć :D (czytaj: przejść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak jasne Halife Life 2 jedna z najlepszych gier wszechczasow. A jakos w pierwszej czworce brak Planescape: Torment. Wiele pism po wielu miesiacach od premiery przyznalo, ze tej grze wystawili za niska ocene. Przykladem moze byc tutaj ostatni numer czasopisma Reset (ta gra dostala tam ocene (9+/10) w tymze ostanim numerze przyznali, ze ich ocena byla mocno zanizona. Jezeli o mnie chodzi - Planescape: Torment powinna sie znalezc na tej liscie bez zadnego "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:46, shaman1 napisał:

> Brak Arcanum = frajer który układał listę.
Arcanum chociażby na IGN-ie dostał 8,5 więc nie jest jakiś rewelacyjny...


Lol, nie zdziw się ile rewelacyjnych gier cię ominęło bo patrzyłeś na ocenę z IGN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:58, Sashh napisał:

> > Brak Arcanum = frajer który układał listę.
> Arcanum chociażby na IGN-ie dostał 8,5 więc nie jest jakiś rewelacyjny...

Lol, nie zdziw się ile rewelacyjnych gier cię ominęło bo patrzyłeś na ocenę z IGN...

Na Gamespocie też wysoko dostał - ,,aż" 7,3. A w tytuły z PC i tak nie gram bo uważam że nie mają ... tzn. tego co mają gry na konsole ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:54, Wojman napisał:

Taaaaak jasne Halife Life 2 jedna z najlepszych gier wszechczasow. A jakos w pierwszej czworce
brak Planescape: Torment. Wiele pism po wielu miesiacach od premiery przyznalo, ze tej grze
wystawili za niska ocene. Przykladem moze byc tutaj ostatni numer czasopisma Reset (ta gra
dostala tam ocene (9+/10) w tymze ostanim numerze przyznali, ze ich ocena byla mocno zanizona.
Jezeli o mnie chodzi - Planescape: Torment powinna sie znalezc na tej liscie bez zadnego "ale".

Jest wiele gier, które dostawały ,,dziewiątki". Chrono Cross i Chrono Trigger najczęściej zbierały po ,,dziesiątce" a i tak nie ma ich na tej liście (ale w setce na pewno są).
BTW. Według mnie HL2 to najlepsza gra na pieca. Klimat, design bardzo mnie urzekły. W Planescape''a nie grałem więc się nie wypowiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA też układało taki ranking i wygrał HEROES III :) (ale ranking był chyba tylko na PC)

Co się tam przejmujecie jakimś Edge jak i tak go nikt nie czyta w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brak Starcraft, czy chociażby TES(ja osobiscie bardziej Gothic :P), zgodnie z Wojmanem Torment również powinien być

a tak z moich "opętań" dodałbym Prince of Persia, GTA VC, Devil May Cry, Far Cry, Burnout, Gothic, CS 1.6
to przy tych grach spędziłęm najwiecej czasu, i żadnej minuty im poświęconej nie żałuję :) [czapki z głów] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:04, wendiego napisał:

Może rzeczywiście kiedyś warto zagrać w tą Zelde, tylko czy warto kupować N64 dla 2 czy 3 genialnych
tytułów?

Jest coś takiego jak emulator. Możesz sprawdzić Zeldę przed kupnem. I to nawet w wersji PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:02, shaman1 napisał:

> > > Brak Arcanum = frajer który układał listę.
> > Arcanum chociażby na IGN-ie dostał 8,5 więc nie jest jakiś rewelacyjny...
>
> Lol, nie zdziw się ile rewelacyjnych gier cię ominęło bo patrzyłeś na ocenę z IGN...
Na Gamespocie też wysoko dostał - ,,aż" 7,3. A w tytuły z PC i tak nie gram bo uważam że nie
mają ... tzn. tego co mają gry na konsole ;).


Żałosne... Idź grać na konsoli więc w gry z "tym czymś", rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:07, Sashh napisał:

> > > > Brak Arcanum = frajer który układał listę.
> > > Arcanum chociażby na IGN-ie dostał 8,5 więc nie jest jakiś rewelacyjny...

> >
> > Lol, nie zdziw się ile rewelacyjnych gier cię ominęło bo patrzyłeś na ocenę z IGN...

> Na Gamespocie też wysoko dostał - ,,aż" 7,3. A w tytuły z PC i tak nie gram bo uważam
że nie
> mają ... tzn. tego co mają gry na konsole ;).

Żałosne... Idź grać na konsoli więc w gry z "tym czymś", rotfl.


Nom, idę zagrać w ZOO Keeper na DS-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak Metal Gear Solid? Świetny tytuł, zrealizowane cutscenki w klimacie filmowym i do tego 3 części + 4 w produkcji? E tam brakuje tutaj wiele tytułów, ja w Zeldę grywałem tylko na GBA >.< ;)

Tak na serio, to uważam, że lista nie była układana wg gier, tylko wg losowej kolejności, w ogóle to gdzie link do pełnej setki? Na szczęście to tylko wizja Edge''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale, że HL2 będzie najlepszą grą na PC, to się nie spodziewałem. Raczej myślałem o jakimś Gothicu, albo ogólnie jakimś RPG. World of Warcraft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować