Zaloguj się, aby obserwować  
Zibson

N, Cyfrowy Polsat czy Cyfra +

92 postów w tym temacie

Podstawowe programy to TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsat i Polonia, ale to nie za dużo. Lepiej kupi antenę i tuner. W tym Temacie omawiamy z jakiej sieci kupi amonabent i te dwa urządzenia. Ja osobiście ma Cyfrowy Polsat i Pakiet Familijny. Jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cyfrowy polsat, ale jak dla mnie to shit:P Jedyne co na nim jest dobrego to TVN Turbo i 4Fun.TV, reszta to już samo dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N i Cyfre +, gdyby nie to, że na Cyfrze jest Canal + to tego 2 bym nie miał... N jest tańsze, a ma praktycznie wszystkie programy Cyfry, no oprócz ZigZapa, to trochę minus, bo na zigzapie jest Hyper, ale za to N nadrabia Comedy Central, które jest świetne!! Jak jeden dzień pooglądasz, to później ten kanał będzie włączony non stop z przerwą na jakieś wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat i Cyfra + mają raptem 10 dobrych kanałów, których nie ma w kablówce (dobrej kablówce). W zasadzie te sieci różnią się tylko ceną. N ma kanały i programy HD, więc jeśli się ma TV z HD Ready, a tym bardziej Full HD to warto w to zainwestować (i pakiety jakieś ciekawsze się wydają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam N, muszę przyznać, że wymiata. Zwłaszcza Discovery w HD fajnie się ogląda :) Brakuje trochę HBO i ZigZap. Jednak pocieszam się, że być może na N zawita Animax, więc anime będzie można oglądać ;) Ceny złe nie są, wręcz bardzo dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Cyfrowego Polsatu a mianowicie chce sobie zalozyc i z tego co wiem to umowa jest na 2 lata i trzeba kupic Dekoder ktory jest na wlasnosc i slyszalem ze jak bym chcial po 2 latach przedłuzyc umowe to znów musze kupic Dekoder. Chciałbym abyscie mi napisali czy to jest prawda. Z Góry DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 19:48, Marcin 36 napisał:

Mam pytanie do posiadaczy Cyfrowego Polsatu a mianowicie chce sobie zalozyc i z tego co wiem
to umowa jest na 2 lata i trzeba kupic Dekoder ktory jest na wlasnosc i slyszalem ze jak bym
chcial po 2 latach przedłuzyc umowe to znów musze kupic Dekoder. Chciałbym abyscie mi napisali
czy to jest prawda. Z Góry DZIEKUJE.

to nie prawda jak masz swój dekoder to nie trzeba kupować drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Cyfrę + i nadal twierdzę, że gdyby była troszkę tańsza to wymiata rywali. Natomiast jeżeli chodzi o kanały tematyczne (zwłaszcza historia i Sci-Fi) to w tej chwili tylko N (ale tylko z N-box recorderem). W okresie świątecznym każda platforma ma jakąś ciekawa promocję, więc każdy znajdzie coś dla siebie. A mnie obecnie wystarcza kablówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście patrzę pod względem sportowym ;) N ma SportKlub na którym leci Bundesliga, która mnie nie kręci. C+ ma ligę polską, angielską(;*), hiszpańską, francuską... oj dużo tego :D Wiele magazynów sportowych i dla fanów kosza, chyba jeszcze NBA leci :P Zaś Polsat Sport... liga portugalska, szkocka, włoska(czasami). Ale PS transmituje wielke imprezy(MŚ 02 i 06 w nodze, MŚ w siatce, MŚ w ręczną), i na PS obejrzę sobie wszystkie spotkania EURO 2008 ;) Jestem posiadaczem Dekodera Polsatu i jest gut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 19:55, C-BOOL2 napisał:

> Mam pytanie do posiadaczy Cyfrowego Polsatu a mianowicie chce sobie zalozyc i z tego co
wiem
> to umowa jest na 2 lata i trzeba kupic Dekoder ktory jest na wlasnosc i slyszalem ze jak
bym
> chcial po 2 latach przedłuzyc umowe to znów musze kupic Dekoder. Chciałbym abyscie mi
napisali
> czy to jest prawda. Z Góry DZIEKUJE.
to nie prawda jak masz swój dekoder to nie trzeba kupować drugiego


czyli jak mi sie skonczy umowa to bede mogl przedluzyc umowe bez kupywania Dekodera

I dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy :) według mnie cyfra żadzi ale ja głownie patrze na sport i piłke najlepsze ligi no i nasza polska ;) myśle ze jakbym miał wybierac to cyfra pierwsza polsat drugi a N no cóż dla mnie to jest niewypał jesli chodzi o sport komentatorzy to normalnie dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 21:58, Marcin 36 napisał:

czyli jak mi sie skonczy umowa to bede mogl przedluzyc umowe bez kupywania Dekodera

I dzieki za odpowiedz.



tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować