Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2007 o 17:27, kamceg napisał:

Pociągnie i to spokojnie, powinno chodzic na ustawieniach średnio-wysokich.



Jupi :D Chyba kupie , ale niewiem czy wybrać GTA :SA (kocham ta gierke a jej niemam ;( grałem kiedys)
Czy kupić obka (na filmikach , zdjęciach ślinka mi leci , morrek mi się podobał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zasatanwiaj sie i kupuj Obliviona, najlepsza grafika na PC, świetny, żyjący świat, setki zadań 1500 NPC''ów itd. Szczerze ci Obliviona polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:33, kamceg napisał:

Nie zasatanwiaj sie i kupuj Obliviona, najlepsza grafika na PC, świetny, żyjący świat, setki
zadań 1500 NPC''ów itd. Szczerze ci Obliviona polecam:)



Ulala , chyba zaraz zamówie! :D Bo gierka na wygląda miodzi!!!!!!!!
Jest Demo?? Można ściągnąć z neta??(legal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:36, kamceg napisał:

Dema nie ma:) Ta gra jest zbyt ogromna żeby ją streścic:)


Ogromna, nieogromna, wg. mnie mogli by zrobic sam poczatek gry - tzn. od momentu startu, do wychodzenia z podziemi na poczatku i tam by sie demo skonczylo. Ewentualnie jeszcze tylko zeby byl swiat po wyjsciu na zewnatrz pokazany, to mogli by jakas barykada oddzielic ale to tylko tak, ze mozna wyjsc, podchodzi sie do kogos i koniec dema.
Demo nie jest po to, zeby strescic gre, tylko zeby pokazac jej kawalek ;p. To sa calkowicie dwie rozne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:36, kamceg napisał:

Dema nie ma:) Ta gra jest zbyt ogromna żeby ją streścic:)



Jaką to ma grafe!!! Jaką to me przestrzeń , jaki to jest rozwinięty RPG!!!!!!!
Żal mi d**e ściska że wcześniej tego niekupiłem! To jest BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:39, Domon napisał:

Jaką to ma grafe!!! Jaką to me przestrzeń , jaki to jest rozwinięty RPG!!!!!!!


Raczej jak niedorozwinięty RPG, bo tak na prawdę poza rozbudowanym światem, mnóstwem questów i lochów, to tak na prawdę marny RPG :) Mimo wszystko ja także grę tobie polecam, ale pod dwoma warunkami. Po pierwsze: nie spodziewaj się rodowitego RPGa, to tak na prawdę bezmyślna siekanka mieczem/nawalanie czarów w podobnych do siebie przeciwników i w miejscach o powtarzającym się wyglądzie. Po drugie: bez solidnego kompa (procek tak z 2 GHz, 1 GB RAM i jakaś w miarę nowsza karta graf. z 256 MB pamięci) za tą grę się nie zabieraj, bo będziesz mógł co najwyżej (jak to się mówi) polizać ciastko przez szybę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:29, Sth`Devilish napisał:

> Sorki za dubla, ale to jest jeszcze lepsze:
> http://www.youtube.com/watch?v=W_BRdgY8lvM&mode=related&search=

Widziałem podobne filmiki, w których ktoś bawił się enginem Half Life''a 2, ale to też niezłe
:)


Ech.. najlepsze jest w jadalniach pałacowych. Wystarczy mnóstwo jedzenia i sztuców + legendarna kula ognia o gigantycznym zasięgu.

To już wystarczy, by kupić Obka w zupełności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia o Oblivionie: na początku nie mogłem się oderwać, po 75 godzinach nie miałem ochoty wracać.
Neverwinter Nights 2: na początku nie mogłem się oderwać, po 40 godzinach nadal nie mogłem się oderwać , ale się skończyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Obliviona grałem 190 godzin.;] Miałem wtedy GF FX 5200 i chodził mi na najniższych. ;[ Kiedy go już przeszedłem to dostałem GF GS 7600 i chodził mi na najwyższych. Trochę za późno dostałem tą kartę , więc nie mogłem podziwiać widoków i robić fajnych screenów. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Chciałbym się dowiedziec czy waszym zdaniem jest szansa ze uruchomię Obliviona (nawet w najmniejszych ustawieniach) na takich oto parametrach PC:
Procek - Athlon XP 2200+ 1750 MHz
Ramu - 512 MB
Grafika - Radeon 9550 (z pixel share 2.0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 21:00, Prince07 napisał:

Witam wszystkich.
Chciałbym się dowiedziec czy waszym zdaniem jest szansa ze uruchomię Obliviona (nawet w najmniejszych
ustawieniach) na takich oto parametrach PC:
Procek - Athlon XP 2200+ 1750 MHz
Ramu - 512 MB
Grafika - Radeon 9550 (z pixel share 2.0)


Spokojnie mój kumpel uruchamiał na gorszym sprzęcie no a na minimalnych spoko pójdzie. Może nawet na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 21:00, Prince07 napisał:

Witam wszystkich.
Chciałbym się dowiedziec czy waszym zdaniem jest szansa ze uruchomię Obliviona (nawet w najmniejszych
ustawieniach) na takich oto parametrach PC:
Procek - Athlon XP 2200+ 1750 MHz
Ramu - 512 MB
Grafika - Radeon 9550 (z pixel share 2.0)


Nie będzie najgorzej..i http://www.nvision.pl/forum/index.php?showtopic=25102&st=0 na pewno zyskasz kilka klatek....są jeszcze rózne mody na textury i wyłączenie z niektórych obiektów cieniowanie..zyskasz wtedy do kilkunastu kaltek :] niestesty nie pamiętam ich nazw, http://www.tessource.net/files/ tutaj je znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oblivionem. W bodajrze Chorol prubuje przejść questa grzywna. Kiedy dochodze razem z xxx do jego domu i okazuje się że musi on zapłacic grzywne mnie zatrzymuje i nie moge się ruszać i nic dalej się nie dzieje. POMOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować