Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 20:07, Kris_bla napisał:

> Coś mi się wydaje że do Morrowinda - poprzedniego "zwoju" :)

U to lipa, bo Morrek to nie byla gra dla mnie ;-P W ogole mi sie nie podobala... Wolalem G2,
a teraz sie odwrocilo, wole Obka od G3 ;-P

JAm iałem tak samo.Morro byl moim pierwszym RPG ale gdy zainstalowalem giere to po paru chwialch gry mnie potwornie znusddzila i na jakies pol roku wyladowala w szafce.Po tym czasie jakos zaczalem grac i mi sie spodobała.Nie doszedłem jednak do końca nigdy, szkoda.ALe tak jak Ty wole g2 od morro i obka od g3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie zgodzę się z tobą, Morrowind jest grą kapitalną, jeszcze bardziej rozbudowaną od Oblivona - jeżeli chodzi o artefakty i ester eggi:) Sam wcześniej napisałeś, że nie grałeś w poprzednie cześci TES''a więc nie wypowiadaj się na temat Morroinda.

PS: Co do G3 to się zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 09:38, kamceg napisał:

O nie zgodzę się z tobą, Morrowind jest grą kapitalną, jeszcze bardziej rozbudowaną od Oblivona
- jeżeli chodzi o artefakty i ester eggi:) Sam wcześniej napisałeś, że nie grałeś w poprzednie
cześci TES''a więc nie wypowiadaj się na temat Morroinda.


Tzn i tak i nie, bo w Morrowinda gralem okolo 10 h z zegarkiem w reku :-) Pozyczona mialem wersje PL od kumpla i jakos nie przypadla mi do gustu, ale z ciekawosci sprawdzilem jak to wyglada :-) stad mam jakies tam zdanie o niej, mimo iz wiem, ze 10h to za malo zeby ja poznac :-)

Dnia 22.04.2007 o 09:38, kamceg napisał:

PS: Co do G3 to się zgadzam:)


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry wielkie za trzeci post z rzędu - to nie wypada;), ale muszę- coś mi się klawiatura popsuła jak pisałem ten dziwny wyraz Morroinda, chodzi oczwiście o Morrowinda;) Jeszcze raz sorry za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skont można siciągnąc pacz który polonizuje grę bo kupiłem za czasu gdy była jeszce tylko ang wersja a mam ochote pograc z góry dziękuje :)

P.S tylko nie ze strony cenegi bo z tej str. coś nie umiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na błędach ? nie rozumiem rozwiń to :-D Ale moim zdaniem Gothic 3 to dobra gra, wiem że teraz nie którym sie naraziłem ale tak to już bywa może dlatego że Gothic''a lubiałęm od pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=E
Stąd ?
Sam próbowałem. Pojawiło się okno. Była tam szybkość napisana i nic się nie działo. Dopiero po 2 minutach okno skoczyło i można było ściągać. Może za krótko czekałeś ?
Jeśli nadal nic to tam jest informacja dla użytkowników w. XP z Service Packiem 2. Może to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Czy jest szansa, że Oblivion wejdzie mi chociaż na niskich detalach bez zacinania się ??
Mój komp:
Windows: Xp profesional
Ramy: 512
Karta graficzna: Radeon 9600 256 mb
Procesor: AMD Althon 1,99 GHz

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:29, Thefireking napisał:

Witam wszystkich.
Czy jest szansa, że Oblivion wejdzie mi chociaż na niskich detalach bez zacinania się ??
Mój komp:
Windows: Xp profesional
Ramy: 512
Karta graficzna: Radeon 9600 256 mb
Procesor: AMD Althon 1,99 GHz

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Powinien chodzić nawet nieźle ale na różne bajery graficzne bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz odprowadzic Martina do Opactwa Wenyon, koło Choroll - tam gdzie wczesniej poznałeś Jauffrego. Najlepiej jak to zrobisz za pomocą trybu szybkiego podróżowania - klikasz na opactwo na mapce i się przenosicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 09:38, kamceg napisał:

O nie zgodzę się z tobą, Morrowind jest grą kapitalną, jeszcze bardziej rozbudowaną od Oblivona
- jeżeli chodzi o artefakty i ester eggi:) Sam wcześniej napisałeś, że nie grałeś w poprzednie
cześci TES''a więc nie wypowiadaj się na temat Morroinda.

PS: Co do G3 to się zgadzam:)

No to porównaj sobię serię Gothic i serię the eldrs scrools. tes 1,2 za fajne nie są 3 walka baaardzo zła tylko 4 jest dobra,a gothic 1 aż do g2NK jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować