Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2006 o 16:04, muszczu napisał:

mysle nad kupnem tej gierki ale nie wiem czy bedzie u mnie chodzic bez problemow moj komp to
athlon 2000+ 768 RAM Geforce 6600 LE 128 Mb

Odpalić się da , ale na chodzenie bez problemów bym nie liczył.Ja mam P IV 3GHz , 2 GB Ramu i GF 6600 GT i mogę pograć co najwyżej w średnich ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 16:32, shinian napisał:

A próbowałeś z modem oldoblivionem? Jestem trochę przerażony, że pomimo takiego potwora ta
gra nie chodzi normalnie.

Ustawienia dałem takie , żeby gra chodziła płynnie w miastach.W okolicach pozamiejskich i przy ładnej pogodzie dawało się grać nawet przy 1280/960 i ustawieniach na max - szczególnie tylko spacerując po świecie.Jednak przy deszczu i w lokacjach miejskich liczba klatek z około 20-30 spadała do 1/s.Stąd niewygórowane ustawienia.
A tego oldobliviona to skąd można zaczerpnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewertuj ostatnie kilka stron tego topicu. Ja sam gram w Obliviona na konsoli i o moddowaniu nie mam zielonego pojęcia:P W każdym bądź razie w tym temacie czytałem wypowiedzi osób piszących że po zainstalowaniu Old Oblivion framerate znacznie się poprawił. Podobno są w tekstowych plikach pomocy zawarte wskazówki jak zwiększyć wydajność działania Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 17:35, shinian napisał:

Przewertuj ostatnie kilka stron tego topicu. Ja sam gram w Obliviona na konsoli i o moddowaniu
nie mam zielonego pojęcia:P W każdym bądź razie w tym temacie czytałem wypowiedzi osób piszących
że po zainstalowaniu Old Oblivion framerate znacznie się poprawił. Podobno są w tekstowych
plikach pomocy zawarte wskazówki jak zwiększyć wydajność działania Obliviona.

Poczytałem trochę o Oldblivionie i chyba na razie się wstrzymam.Na moich średnich ustawieniach gra nie wygląda źle i rzadko się przycina, a Oldblivion polecają raczej dla zdecydowanie słabszych kart.Jak skończę główny wątek to może poeksperymentuję.Na razie spokojnie pogram , bo na początku miałem problemy z wywalaniem z gry i w tej chwili chcę tylko grać , a problemy techniczne zostawiam na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym poprosic o liste organizacji podobnych do mrochnego bractwa ( nazwa organizacji i gdzie sie znajduje ) a takze zapytac czy oprucz tego goscia z mrocznego bractwa co wabi sie Vinczenti i ejst wampirem czy sa jakies inne wampiry w grze? jesli tak to prosilbym o imiona i gdze moge ich znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 17:02, shinian napisał:

> Mam tu taki problem jestem w wiezieniu naszczescie ucieklem zabilem straznika i teraz
jest
> prob, staram sie otworzyc drzwi wytrychem i zlamal sie! a mialem tylko 1! co teraz mam
zrobic
> bo klucze straznika nie otwieraja tych drzwi ;/

Masz 2 wyjścia. Pierwsze- położyć się na tym barłogu i przespać się- wtedy w dół leci część
Twoich statystyk (ich liczba zależy od poziomu nagrody wyznaczonej za Twoją głowę). Drugie-
wczytać stan gry i próbować ponownie. Tak na przyszłość to powiem ci: idź do Gildii Magów w
Leyawiin. Pogadaj z Alves''em Uvenim''em. Zaznaczy ci on na mapie kapliczkę. Idź do niej,
wykonaj jej zadanie. W nagrodę dostaniesz niezniszczalny wytrych- skeleton key. Który również
podnosi umiejętność otwierania zamków o 40 pkt.


pogadalem z ta Alves i nic, przekupilem ja na maksa wszystkie tamty wyczerpalem ;/ czy moge ten wytrych zdobyc samodzielnie ( zabic jakiegos potwora albo cos ) i jesli znadjne ta kapliczke to czy ona napewno da mi misje bo w kosciele mowia ze jestem nikczemna istota ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz mrocznego bractwa jest jeszcze Gildia Złodzieji, Gildia Magów, Gildia Wojowników do tego po ukończeniu głównego Quest''a zosje się Czempionem. Jest jeszcze Arena na której można awansować. Aha i bodajże w Skingard jest misja gdzie trzeba uratować nadpobudliwego księciunia. Za wykoniae tego questa zostaje się honorowym członkiem jakiegoś bractwa rycerskiego. W tej grze jest mnóstwo wampirów. Z biegiem czasu będziesz ich zabijał dziesiątkami. Ja teraz mam chyba z 130 Vampire dust a wogóle nie używałem kopiarki z Gildi Magów:P Imion nie podam, bo nie w walce nie zwracam na nie uwagi. Pozatym chyba są podpisani jako vampire mage, hunter etc.

Jeżeli znajdziesz kapliczkę to napewno zleci ci zadanie. W końcu to są ołtarze deadryczne, to nawet lepiej, że nie masz sumienia. Ten wytrych jest artefaktem, nie znajdziesz go nigdzie indziej, nie ma na to żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 pytania:

1.Ta kapliczka to jest gdzies przy drodze czy gleboko w lesie?
2.Vincent z morcznego bractwa mowil ze im dluzej nie pije krwi tym staje sie silniejszy, czy to jakis blad w tlumaczenie bo zazwyczaj wampiry slabna jak nie pija krwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 11:37, Shabranigdo napisał:

1.Ta kapliczka to jest gdzies przy drodze czy gleboko w lesie?


Leyawiin leży na lewym boku rzeki. Prowadzą do niego 2 drogi. Jedna na lewym brzegu, druga na prawym. Idziesz z Leyawiin drogą prawobrzeżną Kapliczka jest prawie przy drodze. Tą rzekę masz podpisaną jako The <niewyraźnie> Nibas. Kapliczka leży gdzieś tak na wysokości litery b.

Dnia 08.08.2006 o 11:37, Shabranigdo napisał:

2.Vincent z morcznego bractwa mowil ze im dluzej nie pije krwi tym staje sie silniejszy, czy
to jakis blad w tlumaczenie bo zazwyczaj wampiry slabna jak nie pija krwi..


Bląd w tłumaczeniu. Jeżeli byłoby tak jak Vincent powiedział to nie byłoby sensu polować na ludzi:P Chyba, że dla umartwiania własnego ciała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 12:10, shinian napisał:

> 2.Vincent z morcznego bractwa mowil ze im dluzej nie pije krwi tym staje sie silniejszy,
czy
> to jakis blad w tlumaczenie bo zazwyczaj wampiry slabna jak nie pija krwi..

Bląd w tłumaczeniu. Jeżeli byłoby tak jak Vincent powiedział to nie byłoby sensu polować na
ludzi:P Chyba, że dla umartwiania własnego ciała:P


heh to jednak nie jest blad sprawdzilem mam 5 poziom a moje staty siegaja prawie 100 Vincenty mial racje jednak cena jest dosc wysoka gigantyczne obrazenia od slonca ;/ i zaden normalny czlowiek niechce zemna rozmawaic, tylko ludzie z glidi i podobnych organizacji rozmawiaja zemna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda :) Staty tutaj narastają z każdym dniem abstynenctwa, ale karą są obrazenia od słońca i fakt, że wygląda się jak prawdziwy potwór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładny paradoksik- im słabiej się odżywiasz tym mocniejszym sie stajesz:P Nigdy chyba nie zostanę w tej grze wampirem, w życiu zresztą też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przeczytałem recenzję szpolszczenia Obliviona w CDA, od razu se go zamówiłem, tylko czemu trzeba tak długo czekąc na przemysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:51, Kurammi napisał:

Kiedy przeczytałem recenzję szpolszczenia Obliviona w CDA, od razu se go zamówiłem, tylko czemu
trzeba tak długo czekąc na przemysyłkę.


Jak zamówiłeś pocztą, to lepiej uzbroj się w cierpliwość. Ja zawsze zamawiam kurierem. Różnica w cenie wynosi zaledwie kilka złociszy, a w szybkości dostawy-kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz mam 42 pkt sławy :) czy przyłaczenie sie do mrocznego bractwa spowoduje jakies wady ? Bo zapewne bede dostawal punkty niesławy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem (sorki ze tak ni stad ni z owad ale naprawde nie mam ochoty czytac 240+ stron tematu zeby znalezc odpowiedz na moje pytanie)
A. mam misje z kradzieza obrazu zmarlego hrabiego (w chorrol?)
odkrylem obraz i zobaczylem pedzle w pulpicie u nadwornego maga
w zadaniu pisze bym szukal dalszych wskazowek
help skonczyy mi sie pomysly
B. odnosnie tego wytrycha
to jest kapliczka czy oltarz deadry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A.

proszę tu znajdziesz odpowiedz, przyznam ze tez mialem z tym mały problem ;)

http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=824&Itemid=685#29

Dnia 09.08.2006 o 00:06, qrzy napisał:

B. odnosnie tego wytrycha
to jest kapliczka czy oltarz deadry ?


Ołtarz nocturne - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=250&pid=4541


Ja mam takie pytanie, otoz po tym jak zostałem Grand Chempionem, od razu po wyjsciu z areny zagaduje do mnie zachwycony FAN, ktory chce biegac ze mną w szerz i dłuż ;) Warto go wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować