Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2006 o 14:17, Monastor napisał:

> Jak dlamnie Gothic3 będzie lepszy i co ważne lepiej zoptymalizowany.
Taak... a skąd to wiesz? ;>

Też myślę, że może być lepszy, ale co do optymalizacji... wybacz, ale dziwne rzeczy gadasz
;) :P

Taka jest moja opinia Obek jednak tak dobrze zrobiony nie jest no chyba, że ktos ma 1900XTX to wtedy tego nie odczuje. Niektórzy mówią, że np FEAR jest lepiej zoptymalizowany...niz Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:58, wwl1 napisał:

Taka jest moja opinia Obek jednak tak dobrze zrobiony nie jest no chyba, że ktos ma 1900XTX
to wtedy tego nie odczuje. Niektórzy mówią, że np FEAR jest lepiej zoptymalizowany...niz Far
Cry.

Chodzi mi o to, że nie masz żadnych podstaw do pisania czegokolwiek o optymalizacji Gothic 3... ta gra jeszcze nie wyszła... skąd możesz wiedzieć jak bedzie zoptymalizowana? ;>

Co do samego Obliviona... Faktycznie, nie jest on zoptymalizowany zbyt dobrze... Raz mam 3FPS, a innym razem 53... zależnie od sytuacji

To tyle... wróćmy do właściwego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła gra. Fajnie chodzi i podoba mi się. Jednak mam pewien problem. Ja i mój brat chcemy w tą gre grać obaj, tak, żeby on i ja mielibyśmy oddzielne postacie. Nie wiem jednak gdzie są zapisy z gry, albo jakieś inne pliki.
Wiecie może czy jest jakiś sposób na to? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:20, Yamamoto napisał:

Dziś doszła gra. Fajnie chodzi i podoba mi się. Jednak mam pewien problem. Ja i mój brat chcemy
w tą gre grać obaj, tak, żeby on i ja mielibyśmy oddzielne postacie. Nie wiem jednak gdzie
są zapisy z gry, albo jakieś inne pliki.
Wiecie może czy jest jakiś sposób na to? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.

Sejwy pojawiają się na dysku C w Moje Dokumenty/Gry/Oblivion.Tam też znajduje się plik do konfiguracji gry , który przedtem był już na forum dyskutowany.I radzę przeczytać plik , w którym opisane są ewentualne problemy z grą , bo niejednemu już się to przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:20, Yamamoto napisał:

Dziś doszła gra. Fajnie chodzi i podoba mi się. Jednak mam pewien problem. Ja i mój brat chcemy
w tą gre grać obaj, tak, żeby on i ja mielibyśmy oddzielne postacie. Nie wiem jednak gdzie
są zapisy z gry, albo jakieś inne pliki.

to najlepiej bedzie jesli zrobicie sobie odrebne konta do systemu, gdyz wtedy wszelkie sejwy i pliki konfiguracuyjne beda w odrebnych profilach i wtedy na pewno sie wam nie pomiesza ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakikolwiek sposob, by walczyc z grzbietu konia? Moze byc luk, czary, cokolwiek. Byle nie musiec schodzic z wierzchowca do kazdego wilka :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobilem malutki modzik ''w celach statystycznych'' czy jak zechcecie to nazwac... ;p

jesli ktos z was jest ciekawy ile dokladnie poszczegolnych rodzajow wszelkiego talatajstwa zabil niech podaza ta sciezka:
http://tessource.net/files/file.php?id=6821
jest to modzik, ktory zlicza ile zabilismy roznych rodzajow stworzen i monstrow (goblinow, niedzwiedzi, roznych dremor itp. itd. etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem od hrabiny Carvayn misję odnalezienia akavirskiego amuletu. No i zakopałem się ... nie mogę z żadne skarby wleźć do jaksini Ślad węża. Jest jakby, zawalona skałami, nie idzie się dostać do drzwi ... chyba że coś przegapiłem, lub wejście jest widoczne przy specyficznych warunkach ... A na mapce jest cały czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:58, wwl1 napisał:

> > Jak dlamnie Gothic3 będzie lepszy i co ważne lepiej zoptymalizowany.
> Taak... a skąd to wiesz? ;>
>
> Też myślę, że może być lepszy, ale co do optymalizacji... wybacz, ale dziwne rzeczy gadasz

> ;) :P
Taka jest moja opinia Obek jednak tak dobrze zrobiony nie jest no chyba, że ktos ma 1900XTX
to wtedy tego nie odczuje. Niektórzy mówią, że np FEAR jest lepiej zoptymalizowany...niz Far
Cry.


ee ja mam geforc 6800gs 256/256 1gb ram i 3000 athlon 64 i max detale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:00, SD4HJ napisał:

przepraszam za 4 posta z rzedu ale jak zamiescic ta zbroje daedryczna w grze? bo nie mozna
jej dodac jak zwyczajnego moda

musisz miec oficjalny plugin ze zbroja, wtedy ta daedryczna podmienia stalowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:32, trollf napisał:

> przepraszam za 4 posta z rzedu ale jak zamiescic ta zbroje daedryczna w grze? bo nie mozna

> jej dodac jak zwyczajnego moda
musisz miec oficjalny plugin ze zbroja, wtedy ta daedryczna podmienia stalowa...


mam, a gdzie mam wmontowac to z daedryczna? normalnie do modow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 23:23, Tuneer napisał:

Możecie mi pomuc? Mam Angielską wersje oblivona jak instaluje łatke spolszczająca wyskakuje
mi patch error o co chodzi ?


może nie masz zainstalowanego patcha? albo masz jakąś inną wersję tego patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 23:26, cinus` napisał:

> Możecie mi pomuc? Mam Angielską wersje oblivona jak instaluje łatke spolszczająca wyskakuje

> mi patch error o co chodzi ?

może nie masz zainstalowanego patcha? albo masz jakąś inną wersję tego patcha...


TEraz jest 2 problem :P chciałem usunac obliviona a miałem w folderze gry 2 foldeyb Oblivion i Obliv usunełem ten obliv bo myślałem że gra jest w oblivon Oprużniłem kosz patrze w Oblivion pustka ;/;/ wkladam plyte to wyskakuje tylk play a jak nacisskam uinstal nic sie nie dzieje tak samo w dodaj usun system wykrywa oblivon ale nie hcce go usunąc co robic ?? żeby znowu mozna było zaistalowac gre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 23:30, Tuneer napisał:

tak samo w dodaj usun system wykrywa oblivon ale nie hcce go usunąc co robic ?? żeby znowu
mozna było zaistalowac gre ??


spróbuj ręcznie wejść na płytę i odpalić plik ''setup.exe'' może odpali się wtedy instalacja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować