Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Krytyczny głos o sequelach ze strony... EA

44 postów w tym temacie

Cóż za autokrytyka! 0_o, pora teraz nieco poczekać i zobaczyć, czy słowa Elektroników przejdą w czyn. Gadać każdy może - trochę lepiej lub trochę gorzej - pożyjemy, zobaczymy. Ja do innowacyjności nic nie mam, byleby tylko gry trzymały odpowiedni poziom miodności. Cóż - zostaje życzyć EA powodzenia - z korzyścią przede wszystkim dla nas, Graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeżości na rynku jest mało, to żadne odkrycie to co on powiedział. Natomiast trzeba go pochwalić za to że powiedział tak o swojej firmie. Ja zarazie czekam na SPORE(widoczne na obrazku), ciekawe czy wyjdzie w 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:15, Selv napisał:

Eeee, a co innowacyjnego jest w Wowie?


Też się nad tym zastanawiam ... :-).

A swoją drogą, to dla mnie EA i tak ma już przypiętą odpowiednią etykietę (w tym negatywnym znaczeniu) i wątpię, aby udało mi się to w najbliższym czasie zmienić. Na rewolucję tym bardziej bym nie liczył, raczej na kolejną część simsów albo Fify.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to czy ja wiem? Nie wszystkie sequele sa złe, w sumie weźmy za przykład Diablo 2? Choć przyznam ze gdyby jakas gra miała być liczebna jak "Świat Dysku" to osobiście bym po nią nei sięgnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakaś samokrytyka, Po Most Wanted wszytkie NFSy wychodzą mi uszami nawet jeśli się jeszcze nie pojawiły...
Jedyne z czym się nie zgodzę w rozumieniu sequele to nie wszystko- Metal Gear Solid. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadanie... a zaraz i tak pewnie wyjdą innowacyjne gry od EA Sports, każda z dopiskiem 2008 :P Nowy NFS też już nadchodzi i kolejny dodatek do The Sims 2. To są przykłady złych sequeli/dodatków. Nie lepiej wziąć się na poważnie za wskrzeszanie starych, ale porządnych tytułów, zamiast wiecznie jechać na tych samych markach? Wkrótce NFS pod względem części przebije Final Fantasy :P A może o to chodzi?

Oj marniutką widzę przyszłość EA, marniutką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie :), jednak takie gry jak NFS, Simsy, Fifa są fajne lepiej je zostawić. :)
Simsów nie zniszczą za duży zysk, simsy wprowadzają coraz więcej innowacji. Poza tym Simsy tworzy Maxsis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no...zawsze potrzeba jakiegoś buuuum! ażeby otworzyć ludziom oczy. Zawsze musi być wypadek. Be ofiar też się nie obejdzie (gracze). I dopiero w sytuacji, gdy opinia publiczna/firma/zarząd/coś-innego ma przed oczami fatalne skutki swoich działań, zaczyna się coś dziać w kierunku zminimalizowania strat przez ową politykę spowodowanych....:/ Life is brutal. Life is cool. Yeah...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie skończy się ta głupia mania numerowania gier rokiem oczekiwanego wydania. Głupota, którą wprowadził Microsoft i już się z niej chyłkiem wycofuje. Jest mnóstwo gier, których nie kupiłem, tylko dlatego, że miałem już ten sam tytuł z numerkiem wcześniejszego roku. Przestaje się po prostu wierzyć, że nowa edycja czymkolwiek ważnym różni się od starszej. Nawet jeżeli faktycznie czymś istotnym się różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować