Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tajemnicza prezentacja kontynuacji F.E.A.R.-a w Seattle

53 postów w tym temacie

Ta gra napewno nie jest genialna ;) Jednakże sądzę że bardzo dobra. Z podobnych typu tego gier bardziej podoba mi się Far Cry, ale FEAR miadżdży go klimatem. Mam nadzieję, że w FEAR 2 wyjdziemy trochę na świeże powietrze, bo ciągłę "zwiedzanie" teog samego budynku może nudzić.

Mikal15 ->Najbardziej przestraszyłem się, wtedy kiedy wchodzimy na drabinę, a tutaj... Alma przed naszymi oczyma! Chwila strachu... schodze po drabinie, a tam przed naszymi oczyma... Fettel! W konću to S.T.R.A.C.H. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kontynuacji F.E.A.R.''a - nowe screenshot''y, oczywiście w wysokiej rozdzielczości - 1280x720. Jako posiadacz pełnej wersji (podstawka + dodatek), czekam na rozwiązanie całej fabuły (ale coś mi się zdaje, że będzie sporo ''niedomówień''). :)

20070712231954

20070712232022

20070712232045

20070712232211

20070712232232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAk widzie ze jakis dzieciak pisze ze F.E.A.R. byl nudny to juz wiem jak jego gra wygladala. sciagnal sobie pirata Emula, do tego kody albo jakis trainer i przechodzil gre na najnizszym poziomie.
A ja ze mam bzika na punkcie F.E.A.R.a to jestem wniebowziety!!! Nie ma drugiej gry z taka fizyka, klimatem. muzyka i cieniowaniem jak F.E.A.R. Nie znam tez osoby ktora przeszlaby gre na najwyzszym poziomie.
Wiec taka prosba!!! drogie dzieci wypowiadajcie sie na forum o grach serii Hugo itp. a nie o grze z kategorii 18+
F.E.A.R. RULEZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkurzala mnie tylko koncowka, kiedy walczylismy z tymi duchami. Troche juz naciagane i nie tak dobre, jak przez wiekszosc gry. Poza tym świetna gierka tylko strasznie krótka. Na normalnym poziomie trudności jej przejście (powoli i bez pośpiechu) zajęło mi 9 godzin z hakiem. Trochę mało, ale jeszcze dodatku nie ograłem, bo jakoś nie miałem kasy, ale chyba sobię zamówię, bo jest ponoć świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tak wielbicie w tej grze. Jak dla mnie była nudna, klimacik miała i owszem ale przez pierwsze 15min grania, później gdzieś uleciał i tylko parło się przed siebie wycinając kolejne zastępy przeciwników(głupich jak but na dodatek), od czasu do czasu z przerywnikiem w postaci wyskakującej jak diabeł z pudełka dziewczynki tudzież fettela, który to budził politowanie i salwy śmiechu, a nie strach. Co gorsza była wtórna, ot taka zlepka z kilku gier i filmów (kawałek black mesy, kawałek nakatomi plaza, slowmo z maxa(mniej efektowne na dodatek), trochę motywów z ring''a i kilku innych) poskładane do kupy dało mdłą i nieciekawą całość. Zdecydowanie lepiej zagrać/obejrzeć każda z tych pozycji z osobna. Jedyne co ocenie na plus to efekty świetlne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem F.E.A.R. z dodatkiem i bardzo mi się ta gra spodobała- co do najstraszniejszego momentu to według mnie były to 3:


1. Wchodisz po drabinie i nagle ten zombi wyciąga do ciebie ręce i ty w tym momencie spadasz do wody na dole drabiny i jak wchodzisz następnym razem to już tam nic nie ma. SPOILER(ten zombi to matka głównego bohatera, Feetela i Almy)SPOILER
2. Wcześniej wspomniana drabina z Almą i Feetelem
3.Gdy w takim ma małym pokoju zrobionym na kościół w.w. zombi w zwolnionym tempie idzie w twoją strone a ławy wylatują w powietrze razem z efektem małego wybuch-wtedy myślałem że już mnie ma(nie pamiętam jej nazwy)

SPOILER!!!
Czy F.E.A.R. 2 rozpocznie się od wybuchu z końca podstawki czy wybuchu helikoptera z dodatku ja bym wolał żeby z dodatku to tak fajnie zrobilijuż jesteś 10 metrów od Black Hawk''a i pilot nagle "Ku**a" i robi bum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:43, kuba9876543210 napisał:

Nuuuuuda...znaczy się, gra jest nudnawa. :/

Pewnie nawet w nią nie grałeś jeśli tak uwarzasz gra jest świetna i bardzo straszna.
Niecierpliwie czekam na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś nie tak ...
przecież ekstraction point (to w końcu dodatek czy można powiedzieć że samodzielan fabuła), ciągnął losy wojaka z I ??? ta alma to jakaś nieśmiertelna ???
ale bez wątpienia będę łupał przypuszczam że znowu z 5 razy zainstaluje i odinstaluje :D
ale Extraction point mi sie nie podobal i rzeczywiście był nudny i wtórny.
podstawka natomiast miała klimat i to bez względu na lokację.

a tak na marginesie - w grze nic nie ma o matce amy i fattela bo amy jest matką i głównego bohatera i fattela. w grze pojawia się w dwuch postaciach - dziewczynki i dorosłej kobiety ...

a co ja też lubie spoilery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah i jeszcze jedno - poprieram opinię huczu81
dokładnie - ściągną trainera zainstaluje pirata i drze się że nudna.
kuba9876543210 wyłącz cheata i pomęcz się z lądowaniem na budynku arkcham bez ułatwiaczy na najwyższym poziomie... założe się że szybciej skoczysz z tego dachu niż wejdziesz do budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki mały problem :| e... mianowicie grałem w fear''a i choc nudnawy to zakonczenie mi sie spodobalo (w stylu ciekawego horroru) no i tu pojawia sie mój problem w extraction kończy się dość ponuro. nie wiem co kombinuja tworcy i czy wogule to nie jest zbyt spuźnione :S jednym zwrotem: WTF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż S.T.R.A.C.H. się bać! Jedynka zajeb*sta (moment z drabiną sprawił, iż dla dobra psychicznego i uniknięcia wizyty u kardiologa odstawiłem grę na kilka dni), dodatek już gorszy, ale też fajny. Czekam na drugie rozszerzenie, oby lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, 18+ lat nie mam, ale w grę grałem i uważam iż osoby z nadciśnieniem nie powinny w to grać. Ta gra jest zbyt straszna ^^ (poprostu wgniotło mnie w fotel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować