Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 w Europie bez obniżki

45 postów w tym temacie

A mnie się nie podoba, że Sony nam nie pozostawia wyboru. Powinny być dwie wersje. Jedna bez dodatków po obniżce tak jak w USA, a druga to Starter Pack. A może ja nie chcę żadnej gry z tego packa?? A wolę mieć konsolę taniej? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, normalnie szkoda gadac... Ale w końcu obniżka u nas też może byc, bo chyba jest z tą ceną coś nie tak, jeśli w USA PS3 jest o prawie 1000 zł tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 10:03, Rga napisał:

> Europa jest bogatsza od Ameryki, dolar spada, nie ma sprawy, lubimy płacić więcej, co
tam,
> nie stać nas ?
Europa może tak,ale Polska nie.


taka mała aluzja
zawsze tak jest, że za to samo płacimy więcej, ile $ów tyle Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy bezczelnego wyciągania od Europejczyków kasy... Najpierw sytuacja z wycięciem w wersjach PAL''owskich podzespołów PS2 (bez obniżki ceny!), a teraz to. Heh... biedni amerykanie widocznie zasługują na obniżki i bonusy a Europa jest za bogata by się ceną przejmować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy zacznie się sprowadzanie ps3 ze stanów. Zamówie sobie ze stanów. Mój kolega zamawiał aparat i za wysyłke zapłacił 15 dolarów. Czasami chciałbym mieszkać w stanach, ale wolę moją małą rosnącą Polskę :) i Ps3 za 2300 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol , gry z PS2 chodza na PS3 , a nie jak juz ktos napisal , tylko trzeba updatowac soft . A co do obnizki , to uwazam ze u nas przyjeto lepsze rozwiazanie , daja 2 , jedne z najlepszych ( jak nie najlepsze ) gry na ps3 - motorstorm i resistance i jeszcze pada drugiego . W stanach byla obnizka o 100 $ , a 1$ teraz kosztuje 2.70zl. Czyli nie ma nawet 300 zyla , a tutaj daja 2 gry po 200zl i pada za 180 = 580 zl . Czyli gdzie sie bardziej oplaca kupic ? Oczywiscie ze tutaj - jesli odpowiadaja tej osobie gry , wiec nie wiem czemu wy tu tak psioczycie . Hmm , 1000 zl tansza ? Jak i wszystkie inne konsole , X360 tez tam jest tanszy . Bo wszelkie firmy tak przeliczaja cene - w stanach konsola kosztuje 400$ - u nas 400 euro , w stanach 600$ - u nas 600 euro , itd. A jesli ktos woli obnizke od dodatkow - no to lipa . Lecz taki ktos moze sie zakrecic i sprzedac obie rzeczy , dobrze na tym wyjdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż im sie poprawi znacznie jak u nas obniża. Tak wogóle ta cena w Europie to jak już piano wyżej totalna kpina. Musze przyznać racje tym, co na chwile obecną wybierają konsole M$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten starter pack. Ale i tak dopiero konsolę kupuje na premierę Heavenly Sword ;D A później to już z górki GTA IV, Assasin''s Creed, GT5, MGS 4, SH 5, DMC 4, FF XIII, Mercenaries 2, Killzone 2, Tekken 6, Soul Calibur 4 i jeszcze dużo by wymieniać o RE 5 jeszcze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za PS3 narazie dziękuję. Zamówiłem jednak inną konsolę ze stajni Sony, przenośną - PSP w kolorze białym. Przez jakiś czas musi mi wystarczyć granie na małym ekranie w Test Drive Unlimited, Tekken:DR, GTA:LCS, GTA:VCS i Gripshift.

PS3 zostaje w sferze marzeń - poczekam na dalsze kroki Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że playstation jest najlepszą konsolą bo tak było z PSone i Playstation2, ale co do PS3 to mam wielkie wątpliwości Xboxa 360 można kupić prawie za połowę ceny PS3, a jakość grafiki na Xbox360 jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przynajmniej mogę sobie gry wybrać a już myślałem że musiał bym brać Motorstorm a tak bym wziął Resistance: Fall of Man i Genji: Days of the Blade hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować