Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 4

69 postów w tym temacie

gram.pl

Prezentujemy rozszerzoną o kolejne pozycje listę osób, które zamówiły w sklepie gram.pl Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina, wraz z przydzielonymi im numerami zestawów. Ksywki szczęśliwców, którym udało się zarezerwować egzemplarz z pierwszych 2 tysięcy, można znaleźć pod tym adresem.

Przeczytaj cały tekst "Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja już swój numerek znam... Tylko nie dziwcie się CDP, że tak długo robią tę listę. W końcu zrobiliśmy im masakrę z serwerów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zamówienie anulowane" - a takie ładne numerki :)

Czy trafią one po kolei do tych którzy się wpisali na listę rezerwową najwcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm...mi się udało chyba dzięki liście rezerwowej w końcu załapać na EK, ale nie podoba mi się taka polityka... Zbytnio mi to przypomina promocje w pewnej sieci supermarketów. Nie żeby co, EK naprawdę robi wrażenie, ale dlaczego trzeba złożyć zamówienie kilka miesięcy przed premierą? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dalej na liście i mam ten sam numerek:) Zresztą o zamówienie jestem spokojny gdyż dostałem dzisiaj maila od CDP a dokładnie ze sklepu gram.pl że moje zamówienie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować