Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 4

69 postów w tym temacie

Niektórzy zamówili po dwie. Pewnie później jak już nigdzie nie będzie dostępna EK to sprzedają na allegro.pl za cenę dwa razy większą Cwane :P muszę tak kiedyś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to zapomniałem napisać w tamtym poście, bo się zjarałem =PP

Nie gadajcie już o tych częściach tej listy, bo to bez sensu. Wiadomo, że nie łatwe to zadanie i odrzucanie niechcianych zamówień na pewno trochę Im schodzi, więc dajcie spokój. Lista pokazywana jest częściowo, bo dzięki temu szybciej każdy może się dowiedzieć, czy mu się udało. Gdyby tego tak nie robili to pewnie do dziś nie dostalibyśmy pełnej listy. Nie da się zrobić tego tak: Pstryk! Lista pełna. Więc dajcie już spokój z tymi uwagami. To czy zobaczysz się szybciej na liście, czy później nie zmieni faktu, że grę dostaniesz dopiero po wakacjach =P
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hurra wskoczyłem z listy rezerwowej na liste z zarezerwowanymmi egzemplarzami ek nie pamiętam dokładnie numerku potem powiem ale fajnie całkiem niezły pamiętam tyle że na pewno od 1000 do 1700 a te anulowane zamówienia pisze tak bo jeszcze nikt nie wskoczył na ich miejsce jest wolny numer 20 jak by sie zadzwoniło do cdprojektu to może przy kogoś przenieśli na numer 20 zresztą dla mnie numerki są nie istotne ważne że mam zarerwowany ek wiedzmina!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:14, pres1990 napisał:

Te zamówienia anulowane będzie mozna przejąć =)??

tak np ja wskoczyłem na kogoś miejsce potym jak wpisałem sie na liste rezerwową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Numerek 1985 nie jest taki zły. Jakoś nie śledziłem wątku EK Wiedźmina i mam pytanie: Czy ten numerek będzie gdzieś widoczny na opakowaniu, tak jak to było z tą Vistą Ultimate z podpisem Gates''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> tak, o ile CDP nie stwierdzi inaczej albo ktos brzydki nadusi anuluj zamowienie :D

Dzieks za odpowiedz :] Mam nadzieje, ze wszyscy w CDP sa wypieknieni i nikt nie bedzie przyduszal guziczkow od anulowania. Teraz tylko byle do wrzesnia wyczekac :] Cos czuje ze The Witcher bedzie ponosic wine za moja sesje poprawkowa... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kto będzie 2007, a kto 2012? ;)
A pan z nr 0373 już sprzedaje swój zestaw na allegro gdzie cena 201,00 zł to dla niego za mało i liczy na to, że ktoś kliknie "Kup Teraz >" za 349 zł... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:15, Jochymus napisał:

Zamówiłem gre z listy rezerwowej i mam do was pytanie będe kiedyś na tej liście???

jeśli dostałeś emaila to tak pewnie wskoczysz na dalszą część listy ale jeśli wpisałeś sie na liste rezerwową to nie oznacza że musisz dostać ek tylko że wezmą cie pod uwage przy sprawdzaniu anulowanych zamówień jeśli dostałeś emaila to szybko wybierz rozmiar koszulki wtedy szybciej znajdziesz się na liście tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOŚĆ DO WSZYSTKICH!!!!

wpsanie się na liste rezerwową nie oznacza że na 100% dostaniecie ek.jeśli dostaniecie emaila to znaczy że przyjeli was na liste rezerwową ci co dostali sie na liste zarezerwowanych egzemplarzy tak jak ja wtedy mają 100% pewność że dostaną ek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 16:48, BR0WAR napisał:

Pierdol sie cfelu głupi - czy taki nick nie łamie regulaminu tego serwisu i jako taki nie powinien
zostać zbanowany lub przynajmniej zmieniony na jakiś normalny?;]


A skad wiesz, ze taki uzytkownik jest na forum? Po za tym to nie jest watek odopowiedni na takie rozwazania. A jesli uwazasz, ze cos na forum jest nie tak to prosze o kontakt za pomoca formularza kontaktowego. (swoja droga sprawdzilem- faktycznie taki uzytkownik jest, ale nie napisal ani jednego posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


hagen321
Robotnik
14.07.2007, 13:05

WIADOMOŚĆ DO WSZYSTKICH!!!!

wpsanie się na liste rezerwową nie oznacza że na 100% dostaniecie ek.jeśli dostaniecie emaila to znaczy że przyjeli was na liste rezerwową ci co dostali sie na liste zarezerwowanych egzemplarzy tak jak ja wtedy mają 100% pewność że dostaną ek .

NO NIE BYłBYM TAKI PEWNY
zapisałem się na obydwie listy i dostałem info o przyjęciu zamówienia na 1 szt.
no i jestem na liście zarezerwowanych EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupikajej, młode foki ;-). Cieszmy się i radujmy (a przynajmniej ja :-P), albowiem czeka na mniej kolekconerska edycja. 1694 - może być ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naliczyłam 16 zamówień anulowanych na tej liście, więc jeszcze parę osób ma szansę :) ja mam numerek 1810 i jestem szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować