Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry NCsoftu z PS3 również na PC?

11 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Grający na PC mogą odetchnąć z ulgą – szykowane przez firmę NCsoft dla PlayStation 3 i PSP tytuły będą wyłącznie konsolowymi exclusive'ami Sony, więc jest bardzo prawdopodobne (choć na razie niepewne), że pojawią się również na komputerach osobistych.

Przeczytaj cały tekst "Gry NCsoftu z PS3 również na PC?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem niewyspany (możliwe), albo to zdanie nie ma sensu - [[[szykowane przez firmę NCsoft dla PlayStation 3 i PSP tytuły będą wyłącznie konsolowymi exclusive''ami Sony, więc jest bardzo prawdopodobne (choć na razie niepewne), że pojawią się również na komputerach osobistych.]]] Chyba NIE BĘDĄ exclusive''ami :P
Co do newsa - a co z resztą konsol, wii i X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ty jesteś niewyspany ale chyba autor newsa :) bo ja też w tym nie widzę sensu.. zrozumiałem cały news ale tylko dlatego że wcześniej gdzieś o tym czytałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że będą wyłącznie "konsolowymi exclusive''ami" - czyli nie ukażą się na innych konsolach niż PS3. Tak samo jak np. konsolowym exclusivem Xboksa 360 jest Bioshock - czyli ukaże się na PC, ale na innych niż X360 konsolach nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:42, WorldWar3PL napisał:

Albo jestem niewyspany (możliwe), albo to zdanie nie ma sensu - [[[szykowane przez firmę NCsoft
dla PlayStation 3 i PSP tytuły będą wyłącznie konsolowymi exclusive''ami Sony, więc jest bardzo
prawdopodobne (choć na razie niepewne), że pojawią się również na komputerach osobistych.]]]
Chyba NIE BĘDĄ exclusive''ami :P
Co do newsa - a co z resztą konsol, wii i X360?


Na wii ciężko zrobić mmo, bo na tym sprzęcie nie grają hardcore''owcy - wii jest do bólu niedzielne, a na 360 nie opłaca się bo: Xbox live kosztuje, więc, 1. gdyby odpalić mmo na servach xbl wójka Billa, NCsoft malutko by zarobiło, a wójek i tak by się nie zgodził, bo miał by ogromne straty (obciążenie serwerów i mały abonament za xbox live); 2. gdyby ncsoft odpalił by mmo na własnych servach i pobierał swoje standardowe 9,99€/$ mało jaki gracz chciał by opłacać Xbox Live Gold Membership (6€) i abonament za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować