HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Obejrzałem dzisiaj Shreka Forever 3D.
Bardzo fajny film, IMO najlepsza część z serii. Głosy dobrane jak zwykle rewelacyjnie - zwłaszcza Cezary Pazura, ten to wymiata! :)
Te efekty 3D to takie średniawe, ale znośne.
Wniosek => Warto obejrzeć, POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Session 9

Obejrzałem i przyznam że nie spodziewałem się czegoś co mnie mocno ruszy i w sumie po seansie stwierdzam że nie ruszyło jakoś bardzo. Ot i ciekawy film który jednak moim zdaniem nie do końca wykorzystał swój potencjał. Taki sobie średni dramat z elementami thrilleru osadzony w naszych czasach z dość ciekawą fabułą. Mamy tu ekipę "remontową" która zajmuje się wstępnym doprowadzaniem starych ruder do normalności - taki azbestowy hazmat team w którym każda osobistość jest na swój sposób pokręcona. Mniejsza o szczegóły - dostają zlecenie a ich celem staje się stary, ogromny szpital psychiatryczny na jakiejś zalesionej zapchajdziurze. Co więcej - wisi nad nimi presja czasu i pieniędzy już nie wspominając o pewnych tajemnicach członków ekipy. Film na początku może nieco nużyć prawie zerową akcją ale pewien specyficzny klimacik udało się zbudować - niestety gdzieś tak pod koniec filmu historia staje się nieco zbyt przewidywalna ale całkiem możliwe że niektórzy mogliby się zdziwić jak to wszystko się skończyło ... a właściwie nie skończyło. :-P Dobre filmidło, aktorzy raczej nieznani poza Davidem "Horacio" Caruso który i tutaj gra prawie jak w CSI. ;-D Poza tym wypada wspomnieć o szczątkowej ale ciekawej muzyce. Takie 7/10 jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 10:28, Daelor napisał:


> Ps. Film akcji jako taki może się podobać tylko po co to nazywać Drużyna A ? Dla
łatwych
> pieniędzy które można wycisnąć z ludzi grając na ich sentymencie dla serialu.

ze mnie wycisnęli pieniądze, a fanem serialu nie jestem. jak to możliwe?


Z ciekawości zapewne poszedłeś sprawdzić co to za film który budzi tak skrajne opinie.
Nie widziałeś serialu ?

Dnia 11.07.2010 o 10:28, Daelor napisał:

i nie mów mi, że latanie czołgiem Ci się nie podobało, bo stracę wiarę w twoją męskość.


Ależ tak i to jest zapewne ukłon w stronę formuły serialu Drużyna A która brzmiała zabili go i uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2010 o 09:18, kerkas napisał:

Z ciekawości zapewne poszedłeś sprawdzić co to za film który budzi tak skrajne opinie.

nunu, opiniami w ogóle się nie sugerowałem - zobaczyłem trailer z czołgiem wyskakującym z samolotu i wiedziałem, że MUSZĘ zobaczyć ten film :P

Dnia 13.07.2010 o 09:18, kerkas napisał:

Nie widziałeś serialu ?

oczywiście, że widziałem - fajna była formuła, w której Drużyna montuje jakiś mega sprzęt niczym czteroosobowy MacGyver, ale przyznam, że podczas oglądania... strasznie się nudziłem. mega sprzęt pojawiał się na parę minut, reszta serialu była dla mnie po prostu nudna (ale to dlatego, że byłem mały brzdąc jak Drużyna A leciała w telewizji). fanem serialu nie jestem i nie byłem, ale pewnie gdybym oglądnął go teraz, to świetnie bym się bawił.

Dnia 13.07.2010 o 09:18, kerkas napisał:

Ależ tak i to jest zapewne ukłon w stronę formuły serialu Drużyna A która brzmiała zabili
go i uciekł.


film został stworzony dokładnie pod tym samym szyldem, więc nie wiem, czemu narzekasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 13.07.2010 o 09:38, Daelor napisał:

oczywiście, że widziałem - fajna była formuła, w której Drużyna montuje jakiś mega sprzęt
niczym czteroosobowy MacGyver, ale przyznam, że podczas oglądania... strasznie się nudziłem.
mega sprzęt pojawiał się na parę minut, reszta serialu była dla mnie po prostu nudna
(ale to dlatego, że byłem mały brzdąc jak Drużyna A leciała w telewizji). fanem serialu
nie jestem i nie byłem, ale pewnie gdybym oglądnął go teraz, to świetnie bym się bawił.


Mam zupełnie inne odczucia otóż , ja uwielbiałem i nadal uwielbiam serial Drużyna A to tak jak z Indianą Jonsem można oglądać i sto razy i za sto pierwszym nadal świetnie się bawić.
Ja nadal świetnie się bawię oglądając serial gównie za:
- przekomarzanie się B.A. z Murdock-iem
- humor
- nikt nie ginie
- podejście do konwencji zabili go i uciekł z przymrużeniem oka
- bezpretensjonalność
i tych elementów mi w filmie zabrakło.

Dnia 13.07.2010 o 09:38, Daelor napisał:

> Ależ tak i to jest zapewne ukłon w stronę formuły serialu Drużyna A która brzmiała
zabili
> go i uciekł.

film został stworzony dokładnie pod tym samym szyldem, więc nie wiem, czemu narzekasz
;]


j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Za szybki, za wściekły Ludacris powraca do serii". Co jak co ale mnie ten fakt bardzo cieszy. Choć jak wiadomo ciągniecie serii nigdy dobrze nie robi tak tutaj jestem przekonany że będzie dobrze. Vin Diesel, Ludacris, Paul Walker czy Tyrese Gibson jako dawny Roman Pearce. Świetni aktorzy z poprzednich części, oby pomysł na film też był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chyba sobie jaja robią, czwórka była koszmarna, a oni chcą dalej serię ciągnąc? Dla mnie istnieją tylko dwie pierwsze części i nawet niezły spin-off w postaci Tokyo Drift. Wolę nie myśleć jaką szmirą będzie piątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz, są cycki, seksi niunie, szybkie samochody robiące brum brum i takie tam - to się sprzeda tak czy siak. Zwłaszcza na Zachodzie i w USA a takich filmów przecież nie kręci się dla niczego innego jak dla kasy i promowania nowych gwiazdeczek kina. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś interesującego filmu dokumentalnego na temat kałamarnic i krakenów, na temat tego, co może istnieć kilometry pod powierzchnią wody, a o czym jeszcze nie wiemy. Może być również ogólnie jakiś ciekawy projekt o kryptydach (nie tylko morskich, ale właśnie o te chodzi mi przede wszystkim).
Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie czwórka była powrotem do korzeni, świetnego duetu jaki stworzył pan Vin Diesel oraz pan Paul Walker aczkolwiek zabrakło mi świetnego Tyrese. Tym rzem go nie zabraknie ;) No ale każdy lubi co lubi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio `Raj dla par` i niesamowicie podobał mi się film i ten typ humoru, nie głupi i ale nie za poważny, i przede wszystkim naprawdę śmieszy. Polecilibyście coś z nowszych produkcji bo 2-3 ostatnie lata jestem w plecy jeśli chodzi o komedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:01, Ambroo napisał:

Oglądałem ostatnio `Raj dla par` i niesamowicie podobał mi się film i ten typ humoru,
nie głupi i ale nie za poważny, i przede wszystkim naprawdę śmieszy. Polecilibyście coś
z nowszych produkcji bo 2-3 ostatnie lata jestem w plecy jeśli chodzi o komedie

Zdecydowanie Kac Vegas, miazga. Więcej nie znam, bo komedie raczej słabe wypuszczali w Hwood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 00:33, Perry_Cox napisał:

Średnie, można by było wstawić lepsze sceny.

Tia. W ogóle te filmy Disneya są straszliwie średnie, nudne i nie do oglądania.

@Kardithron
Filmu to nie kojarzę, ale może znajdziesz to czego szukasz w serialu ''''Planeta Ziemia'''', a dokładniej to w 11 odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się