HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2010 o 23:45, Erton napisał:

> te kultowe filmy których nie obejrzałem
Nie oglądaj chronologicznie!! Może efektu zaskoczenia w słynnej scenie nie będzie, ale
duuużo lepiej oglądnąć części w kolejności powstawania. I mówi Ci to wieloletni fan Gwiezdnych
Wojen- nie ja, ale mój kolega jest taki die-hard fan i jego zdaniem też lepiej oglądać
najpierw 4-6 a potem 1-3.Dobrze Ci radzę :)

Podpisuje sie pod tym, jak ogladac SW to tylko 4-6, a potem 1-3. Inaczej nie ma sensu.
Tez jestem fanem SW, moze nie mega-hardkorowym ale napewno wieloletnim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję filmu dla mojej mamy. Szczegółów niewiele
- film animowany z lat 80/90
- Rodzina myszów (:P) emigruje do USA, płyną statkiem
- Jak dopływają do USA, to się rodzina rozdziela się i gubi
- w polskiej wersji (nie pamiętam czy to był dubbing) główny bohater Mysz nazywał Fajful Myszkowski
- Śpiewa piosenkę Somewhere over the rainbow

Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako iż kobieta mojego życia jest fanką "Zmierzchu" (czytała książki i oglądała filmy) to sam postanowiłem wkręcić się w całą tę historię.
Muszę powiedzieć że filmy są bardzo fajne (jestem trzeźwy). Motywy z wampirami, wilkołakami są zacnym pomysłem. Nie ma co...to wciąga.
Idziemy wspólnie na trzecią część i mam nadzieje że będzie ona równie dobra co poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj (albo przedwczoraj??) film Istote, naprawde polecam jesli szukacie czegos z nieprzewidywalna fabula, to polecam Istote. Naprawde dobry film, gra aktorska, 8/10 ode mnie. Ogolnie Kardithron wyzej tez o tym wspomina, ale jesli nie ogladaliscie, to lepiej nie czytajcie (spoilery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos Harry''ego Browna, o którym było niedawno: ostatnio ogłądałem inny brytyjski film pokazujący problem z agresją wśród młodzieży pt. "Eden Lake". Film z gatunku thriller, może nawet bliżej mu do survival horroru.
Zaczyna się tak: Jest weekend i para młodych zakochanych ludzi bierze terenówkę i jedzie na wieś nad jezioro. Jest sielsko, anielsko tylko grupa lokalnej młodzieży trochę za bardzo hałasuje...
Zero nudy, realistyczny i niegłupi - zdecydowanie polecam [raczej dla pełnoletnich]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i powiem że film dość mocny mimo że zazwyczaj takie spraw nei robią na mnie wrażenia, wielkie dzięki! Mógłbyś polecić jakieś inne, głównie chodzi o te o których rozmawialiście, t0 chyba te Harry`ego Browna, bo nie widziałem dyskusji.

Ja od siebie mogę polecić Constantine, którego niedawno oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 11:22, Ambroo napisał:

Oglądałem i powiem że film dość mocny mimo że zazwyczaj takie spraw nei robią na mnie
wrażenia, wielkie dzięki! Mógłbyś polecić jakieś inne, głównie chodzi o te o których
rozmawialiście, t0 chyba te Harry`ego Browna, bo nie widziałem dyskusji.

Post nt. Harrego Browna (to tytuł filmu, nie nazwisko reżysera) jest tutaj -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=21641

Z tego co widziałem ostatnio z w miarę zbliżonych klimatów to mogę polecić "Trick ''R Treat". Film też mniej więcej sprzed 2 lat, opowiada 4 równoległe historyjki, które wydarzyły się w noc Halloween. Jak ktoś pamięta stare dobre "Opowieści z Krypty" to spodoba mu się ten humor i estetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 10:45, HareQ napisał:

> Wakacje panie, to wszystko wyjaśnia.

Ta, może pora zrozumieć fabułę M jak Miłość ;)

To tam jest fabuła? I to taka którą da się zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2010 o 10:58, Witcher1990 napisał:

> Ta, może pora zrozumieć fabułę M jak Miłość ;)
To tam jest fabuła? I to taka którą da się zrozumieć?


Nie wiem, np o mieszkańcach Grabiny jakiś wątek, historię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 11:53, Ambroo napisał:

Alicja w Krainie Czarów - która wersja lepsza z dubbingiem czy z napisami?


Napisami, dubbing to twój wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się