HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Taaa 300 to jest jeden z moich ulubionych filmów szczególnie dlatego bo przez większość filmu toczyły sie walki, oprócz tego podoba mi sie "Władca Pierścieni" - wszystkie części , ale najbardziej "Powrót Króla", bardzo dobry też były wszystie części "Harrego Pottera" i "Spiderman 3", a z komedii to były fajne: "Hot Fuzz" i "Wild Hogs"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 11:21, no-to-gramy napisał:

odradzam The Blair Witch Project


Jeden z najnudniejszych filmów, jakie widziałem - za to z jedną z najlepszych kampanii reklamowych.

Dnia 15.08.2007 o 11:21, no-to-gramy napisał:

popieram 300


Nie widziałem, muszę nadrobić. Aczkolwiek jest wiele świetnych filmów z lat 70.80 i 90. np. "I sprawiedliwość dla wszystkich", ''Sprawa Kramerów" czy "Podejrzani".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 zajedwabiste bylo! do tego polecam Gladiatora. jesli ktos lubi sport to Goal1 i Goal2. z komedii to cykl filmow Monthy Pythona, Faceci w rajtuzach czy nowy Hot Fuzz i jesli ktos lubi stare polskie komedie to Vabank i Vabank 2. dobre sa Ostrza Chwaly czy troche starsze "Polowanie na Czerwony Pazdziernik". dobre filmy jeszcze to: Tropiciel, Zródlo, Strzelec, Slaby Punkt, The Transformers czy klasyczna Gwiezdna Saga... nie bede wymienial wszystkich bo ich jest od cholerki i ciut ciut;p ale na koniec wrzuce Step Up, Patrol i Wladce Pierscieni;p
pozdrawiam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety "300" nie oglądałem ale jak wyjdzie na DVD ODRAZU kupuje.
A no "Gladiator" fajny filmik.Jeden z moich ulubionych ;] Oglądałem go chyba z 15 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:19, cybekziom napisał:

Ja niestety "300" nie oglądałem ale jak wyjdzie na DVD ODRAZU kupuje.
A no "Gladiator" fajny filmik.Jeden z moich ulubionych ;] Oglądałem go chyba z 15 razy :D

no ja obejrzalem go "tylko" 4 do 6 razy;p i koncowka zawsze mnie rozbraja;p scena po ostatniej walce mnie dobija;p oczywiscie nie negatywnie tylko emocjonalnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:23, Samildanach napisał:

> Ja niestety "300" nie oglądałem ale jak wyjdzie na DVD ODRAZU kupuje.
> A no "Gladiator" fajny filmik.Jeden z moich ulubionych ;] Oglądałem go chyba z 15 razy
:D
no ja obejrzalem go "tylko" 4 do 6 razy;p i koncowka zawsze mnie rozbraja;p scena po ostatniej
walce mnie dobija;p oczywiscie nie negatywnie tylko emocjonalnie;p

xD
No ale film jeden z lepszych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 14:25, cybekziom napisał:

No ale film jeden z lepszych ;]

zgadzam sie... genialny rezyser... jeden z moich ulubionych filmow wraz z 300;p lubie takie filmy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:26, Samildanach napisał:


> No ale film jeden z lepszych ;]
zgadzam sie... genialny rezyser... jeden z moich ulubionych filmow wraz z 300;p lubie takie
filmy;p

Poprostu mają taki swój klimat.I, że tak powiem "ukrytą wartość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:27, Buhahahahaha napisał:

Jak myślicie, warto iść na transformers?

Narazie nie byłem i chyba zbyt szybko nie będe na tym filmie.Może pod koniec miesiąca sie wybiore.
Ale myśle, że warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:27, cybekziom napisał:

>

zgadzam sie... wkurza mnie w nich jedno... w takich filmach zawsze ginie glowny bohater z ktorym w czasie filmu bardzo sie zazwyczaj utozsamiam;p w gladiatorze Maximus, w 300 Leonidas itp nienawidze tego;/ ale cos kocham te sceny heroizmu odwagi i pokazu wszelkich starozytnych cnot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:32, cybekziom napisał:

A wiesz, że mnie też?
Ale mimo wszystko ta odwaga i walka do końca jest wspaniała ;)

rozkochalem sie w takich filmach;ppp generlanie starozytnosc... walki herosow na klate a nie jak teraz karabin i wal na odleglosc 2 kilosow. i co wtym fajnego? a wtedy! mestwo sila odwaga przyjazn i inne cnoty byly wszyskim... znasz moze jakies tytuly na ten typ? obejrzalbym cos jeszcze takiego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:43, cybekziom napisał:

No właśnie.Strzelają tylko do siebie z odległości.
Zero walki wręcz !
A w takich filmach ? Miecz w ręke i jazda !!! :P

o to mi dokladnie chodzi!;p tylko wlasnie poszukuje kolejnych tytulow bo njie wiele takich znam... troja, aleksander ale nizbyt wybitne filmy. nie takie jak gladiator czy 300. znasz moze jeszcze jakies tytuly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:50, Samildanach napisał:

> No właśnie.Strzelają tylko do siebie z odległości.
> Zero walki wręcz !
> A w takich filmach ? Miecz w ręke i jazda !!! :P
o to mi dokladnie chodzi!;p tylko wlasnie poszukuje kolejnych tytulow bo njie wiele takich
znam... troja, aleksander ale nizbyt wybitne filmy. nie takie jak gladiator czy 300. znasz
moze jeszcze jakies tytuly?


Mi sie wydal Waleczne sercel Z Gibsonem podobne do Gladiatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:50, Samildanach napisał:

> No właśnie.Strzelają tylko do siebie z odległości.
> Zero walki wręcz !
> A w takich filmach ? Miecz w ręke i jazda !!! :P
o to mi dokladnie chodzi!;p tylko wlasnie poszukuje kolejnych tytulow bo njie wiele takich
znam... troja, aleksander ale nizbyt wybitne filmy. nie takie jak gladiator czy 300. znasz
moze jeszcze jakies tytuly?

Hmmm...
Władca Pierścieni xDD
Ale tak serio to...nie bardzo takie tytuły znam...
Może jeśli chodzi o fantasy..
To "13 wojownik" np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 14:52, MEZIL napisał:

>

braveheart to juz inny klimat... nie wyczuwasz roznicy? czuc inna epoke;/ a ja uwielbiam starozytnosci ich wojownikow.... szczegolnie spartanskch hoplitow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się