HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Trylogia Ojca Chrzestnego to najlepsze filmy jakie oglądałem. Szkoda tylko że nie czytałem książki... A zciekawszych filmów polecam Forresta Gumpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uwielbiam ten film... Ale tylko 4 razy go oglądałeś? Cienki jesteś! :)
****
Czy warto iść na Simpsonów, że tak się zapytam? Bo jutro zamierzam obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto obejrzeć Terminatora a w szczególności część drugą.Nie będę mówił o fabule bo i tak przecież każdy chyba ten film oglądał a jak nie to może chociaż o nim słyszał.Ten film jest po prostu dziełem.Oglądałem go z 10 razy i za każdym razem oglądanie tego filmu sprawiało mi wielką przyjemność i za każdym razem w finałowej scenie mało sie nie poryczałem :)))Rozmach z jakim zrobiono film jest ogromny.Wybuchy,pościgi,strzelaniny ogółem wszystko co mi się w filmach podoba.Bardzo chciałbym żeby zrobili część czwartą terminatora.Chociaż może lepiej nie psuć legendy filmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na The Simpsons i... No dość fajny film dla tych co lubią i znają serial, co chwilę scenarzyści atakują nas gagami (świetna scena gdy Homer udaje piłę mechaniczną) choć czasem są dłużyzny, ale i tak film warty pójścia do kina.
P.S Poczekaj do końca napisów. Min. dowiesz się jakie pierwsze słowo wypowie Maggie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam polecam z nowych filmow "Deja Vu" a ze starszych "Co gryzie Gilberta Grape''a". Pierwszy to swietny film sensacyjno s-f a drugi nalezy do filmow po obejrzeniu ktorych przez dlugi czas sie o nich mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg dziecko, tak ciężko chwilę posiedzieć i poczytać ten temat? Uświadomię cię - są dwie wersje, jedna z dubbingiem, jedna bez - z napisami. Tyle, że musisz się dowiedzieć w kinie jaką wersję będą grali, jest też możliwość, że w twoim kinie nie będzie akurat wersji z napisami... Nie ma to jak pisanie wszędzie i o wszystkim, byleby to nie było spamem, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:28, Wayzin napisał:

Omg dziecko, tak ciężko chwilę posiedzieć i poczytać ten temat? Uświadomię cię - są dwie wersje,
jedna z dubbingiem, jedna bez - z napisami. Tyle, że musisz się dowiedzieć w kinie jaką wersję
będą grali, jest też możliwość, że w twoim kinie nie będzie akurat wersji z napisami...


Niestety, byłem z dziewczyną, a ona chciała koniecznie iść na 15:15 - nie było czasu by zastanawiać się nad wersją. Zresztą, sądziłem, że kreskówek nie puszczają z napisami. A jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać uparta ta dziewczyna :) Ale widocznie miałeś szczęście, napisy dla tej kreskówki to bardzo dobry krok, bo jeżeli chodzi o polski dubbing, to można szczerze mówiąc poważnego wstrząsu psychicznego dostać, głos Homera to jedna wielka pomyłka, z resztą nie tylko jego... Choć było kilka dopasowanych głosów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:18, gogiell napisał:

Ja byłem na The Simpsons i... No dość fajny film dla tych co lubią i znają serial, co chwilę
scenarzyści atakują nas gagami (świetna scena gdy Homer udaje piłę mechaniczną) choć czasem
są dłużyzny, ale i tak film warty pójścia do kina.
P.S Poczekaj do końca napisów. Min. dowiesz się jakie pierwsze słowo wypowie Maggie :)



ja tez ogldale w kinie The Simpsons movie z dubbingiem ale wole serial od filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam brazylijski film "Miasto Boga". :) Jednak kto myśli, że to spadkobierca innych brazylijskich pozycji z gatunku ''Niewolnicy Isaury" czy "W kamiennym kręgu" może się grubo pomylić. :D

"Miasto Boga" to opowieść o życiu w slumsach Rio de Janeiro, jednej z największych metropolii świata (6 milionów mieszkańców). Film jest moim zdaniem odrobinę paradokumentalny, a przede wszystkim naprawdę godny polecenia. IMO rewelacyjny. "City of God" lub w oryginale "Cidade de Deus". Nie czytajcie nic o nim, a na pewno się nie zawiedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem sobie film "Girl, Interrupted", dodam, że nie pierwszy raz. Z gatunku biograficzny - ekranizacja powieści Susanny Kaysen. Nastolatka, która miała za sobą nieudaną próbę samobójczą, trafia do szpitalu psychiatrycznego. Oprócz świetnej roli głównej, którą grała Winona Ryder, mamy równie świetnie zagraną postać Angeliny Jolie oraz parę innych niezwykle dobrych nakreślonych sylwetek osób chorych psychnicznie. Jest to film, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, składający do przeróżnych refleksji. Polecam.

A dla tych, którzy zainteresowali się powyższym opisem mam dobrą wiadomość. Film leci 19 sierpnia w niedzielę o 22:00 na TVP 1. Niestety z lektorem.

Ciekaw jestem także, czy ktoś również miał okazję oglądać film. Może podzieliłby się wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:09, cybekziom napisał:

"Miasto Boga" takie sobie.Jak już wspomniałeś "odrobinę paradokumentalny".
Zieeeew...


Znam niewiele osób, którym ten film się nie podobał/był nudny etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:24, Vojtas napisał:

> "Miasto Boga" takie sobie.Jak już wspomniałeś "odrobinę paradokumentalny".
> Zieeeew...

Znam niewiele osób, którym ten film się nie podobał/był nudny etc.

No wiesz.Ja raczej jestem zwolennikiem filmów fantasy i thrillerów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Znam niewiele osób, którym ten film się nie podobał/był nudny etc.

Dnia 14.08.2007 o 12:26, cybekziom napisał:

No wiesz.Ja raczej jestem zwolennikiem filmów fantasy i thrillerów ;]


No ok, ja nie faworyzuję żadnego gatunku, bo w każdym znajdują się filmy, o których mógłbym powiedzieć, że są moje ulubione. Po prostu piszę to, bo jesteś wyjątkiem, który potwierdza regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się