Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - przedpremierowe zestawy już wkrótce!

100 postów w tym temacie



"Wiecie czy w GW:EN będzie można kontynuować grę postaciami ze starzsych wersji?"

To żeś się wykazał wiedzą - -''. GWEN będzie można przechodzić TYLKO postaciami z poprzednich części.


Bosper, widać że nic nie wiesz na temat GW. Dla twojej wiadaomości, wiele upgradów na broń i runy można zyskać TYLKO dzięki PvE. Uważasz się za lepszego bo dłużej siedzisz na forum, a prawdopodobne twoja wiedza na temat GW jest DOŚĆ ograniczona. Zanim zaczniesz krytykę, pomyśl czy przypadkiem sam nie wystawiasz się na pośmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj już się gwena doczekać nie mogę!! Wiem, że to pytanie się powtażało, ale kiedy rozpocznie się przedsprzedaż?? Może panowie z CDP już wiedzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia (jestem fanem :) )

Co do postów dodanych przez BOSPER`a to przyznał się, że go ta gra nie wciągneła i nie oczekuj od niego, że po dwóch latach będzie pamiętał jak się to to nazywało. wg. mnie i tak dość dobrze podał nazwę i tylko ktoś kto nie zna nie mógł tego rozpoznać.

Postaraj się zrozumieć ludzi, którym ta gra się nie podoba, a takich jest naprawdę dużo. Ale to jest ich sprawa i mają pełne prawo mówić i pisać to co im się nie podoba. (byle było prawdą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podając za oficjalną stroną Guild Wars donosze (a co mi tam IPN`u się nie boje)
Grając w ten bounusowy weekend i zdobywając tam przedmioty będzie można je zachować ! Tyle że dostępne będą później, dopiero po oficjalnym rozpoczęciu GWEN. Więc jest to dwa dodatkowe dni na zabawę i to bynajmniej nie stracone dni.

Co do posta dodanego przez Outlander-pro to powiem tylko tyle, że to jest oferta dla fanów (chodzi o bronie) i chyba nie doczytałeś warunków jakie mają obowiązywać, gdyż kasa jaką wydasz na ten preorderowy dodatek zostanie ci odjęta przy zakupie GWEN (czyli zapłacisz o tyle mniej). Zdziwiłbyś się ilu ludzi (fanów) jest w stanie zapłacić za taki exclusiv jak granie przez dwa dni przed premierą.

Mnie natomiast ciekawi czy wydadzą wersję kolekcjonerską, bo jak na razie na ten temat cisza jak makiem zasiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:35, madjudge napisał:

Mnie natomiast ciekawi czy wydadzą wersję kolekcjonerską, bo jak na razie na ten temat cisza
jak makiem zasiał.

Nie będzie EK GW:EN. W ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie bym kupil EK GWEN z kąd masz info ze takowej niebedzie? Z drugiej strony jestem fanem GW i na pewno sie skusze na tą przedpremierową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 15:12, grzyp6 napisał:

Ja osobiscie bym kupil EK GWEN z kąd masz info ze takowej niebedzie?


Wiadome jest to dzięki wypowiedziom pracowników ArenaNet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm.. cudownie! Popełniłem błąd nie zamawiając Pre-release packu GW: Nightfall. Tego samego błędu już nie popełnię, a GWEN na 101% kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak będę miał na 100% pre bonus packa, bo preorderuje gwen i może nawet nie tylko w 5000 ale i w 1. 10 będę:DDD już ja się o to postarałem, by mieć możliwie największe szanse na jak najszybszy preorder :)))))))))))))))) teraz tylko czekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie załapać na wydanie PRE ORDER w NF bardzo uzyteczną kose dostałem a potem jeszcze prezent od GRAM.PL w postaci podkladki pod mysz (szkoda ze nie do optycznej:( ) polecam gre gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę - czy jako pracownik CD Projektu (albo ktoś inny kto przeczyta tego posta niech odpowie) możesz powiedzieć, czy przy zamawianiu w preorderze Guild Wars: Eye of the North (samą grę, a nie pre-release pack) oprócz obniżenia kosztu gry o cenę zakupionego pre-release packa będzie można także pokryć koszt wysyłki w wPLN? Inaczej na nie wiele zda mi się ta obniżka za pre-release, skoro i tak ostatecznie podwójnie zapłacę za wysyłkę (wiem, że marudzę, ale jestem wymagającym klientiem^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy mozna sie spodziewac dostawy takiego przedpremierowego zestawu? pytam, bo wyjezdzam za granice i zastanawiam sie czy zdazy przyjsc na moj jeszcze-obecny adres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie bedzie EK?? :-(
Mam Wszystkie 3 poprzednie kompanie EK... i co teraz nie kupie do kopmletu EK... :-( czy to pewne na 100% ? Nie chodzi mi o to czy nie bdzie w Polsce dostepny tylko czy nie bedzie go wogóle wyprodukowanego bo gdyby był gdzieś za granica to bym sobie sprowadził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha a Guild Wars: Eye of the North Pre-Relese Bonus Pack juz mam :-) dziś przyszedł zestawik GW: Nightfall + właśnie ten Pre-relise pack za 79 zł !!! jest wEmpiku ptrzynajmniej w Bydgoszczy na Gdańska.. gdzie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no ale teraz kwesta pozostał mi GW: Nightfall wiem że go sprzedam na allegro wystawie od 60 zł nówka nie otwarta ale może ktoś z Bydgoszczy lub okolic bedzie chciał zakupić... to sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:14, Łysy Bydgoszcz napisał:

Jak to nie bedzie EK?? :-(
Mam Wszystkie 3 poprzednie kompanie EK... i co teraz nie kupie do kopmletu EK... :-( czy to
pewne na 100% ? Nie chodzi mi o to czy nie bdzie w Polsce dostepny tylko czy nie bedzie go
wogóle wyprodukowanego bo gdyby był gdzieś za granica to bym sobie sprowadził...


nie będzie EK, bo to nie jest nowa kampania, tylko roszeżenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:52, Crusnik napisał:

> Jak to nie bedzie EK?? :-(
> Mam Wszystkie 3 poprzednie kompanie EK... i co teraz nie kupie do kopmletu EK... :-( czy
to
> pewne na 100% ? Nie chodzi mi o to czy nie bdzie w Polsce dostepny tylko czy nie bedzie
go
> wogóle wyprodukowanego bo gdyby był gdzieś za granica to bym sobie sprowadził...

nie będzie EK, bo to nie jest nowa kampania, tylko roszeżenie...

No ok a co to jest WoW: BC rozszeżenie... ?? Moim zdaniem tak... a jakoś mam kolekcjonerska edycje... Nie chodzi mi o jakieś bonusy w grze tylko o wydanie chociażby takie kolekcjonerskie duże pudełko itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować