Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - przedpremierowe zestawy już wkrótce!

100 postów w tym temacie

Jacy bochaterowie? O czym wy mowicie? :D

5000 to dosyc spora liczba jak na preorder, mysle ze spokojnie kazdy chetny sie zalapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:04, roos- napisał:

Jacy bochaterowie? O czym wy mowicie? :D


oj, bohaterów poprawiliście, dodaliście informację o wymaganiu którejś z poprzednich kampanii, ale przy okazji nowy błąd doszedł:

Dnia 18.07.2007 o 10:04, roos- napisał:

Guild Wars nie wymaga wnoszenie żadnych opłat abonamentowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, czytam te wasze komentarze i nie moge otrzeć oczu ze zdziwnienia, gdyż wszyscy jak jeden mąż piszecie "bohater" przec "ch" nie wiem kiedy weszła taka nowa pisownia bo mnie uczono przez samo "h" pisać, nie wiem dlaczego ale właśnie to słowo mnie drażni.

Jeśli chodzi o merytoryczną część gry to mnie osobiście GW nie przypadło do gustu, setki umiejętności tylko jak sie je porówna to wszystkie są takie same, oprócz kilku głównych, nawet ilość zadawanych obrazeń maja podobną, jak dla mnie to kicha.

Unikalnych przedmiotów, które podwyzszałyby statystyki nie da się zdobywać ograniczenie do 20 lvl i do tego każdy moze miec postać na 20 lvl zaczynając PvP, a ponieważ gra się składa tylko z PvP to taka opcja jest strasznie nudna. Piszcie sobie co chcecie, ale jak dla mnie GW jest nudne, zreszta jak do tej pory nie znalazłem dobrego cRPG on-line, zapewne szybko taki nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teko packa to nie kupie, ale GWEN na pewno ;D , akcja bedzie sie toczyc w najfajniejszej krainie jaka jest Tyria i nie moge sie doczekac gdy odwiedze swoj Hall of Monuments. Bedzie fajnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:29, roos- napisał:

Informacja ze zrodelka: za 9,90 dostaniecie PUDELKOWA wersje tego pre release packa. To jest
cos dla fanow GW, namacalnego, ladnie wygladajacego, do postawienia na polce obok kampanii.


Jezeli kogos nie interesuje PUDELKO, to niech zalapie sie na pierwsze 5000 preorderow, ktore
rusza wkrotce i dostanie ten sam bonus tylko w postaci ulotnego maila.

Kod z tego maila wystarczy potem dorzucic do swojego konta i bedzie mozna zagrac weekend wczesniej,
dostac trzy bonusowe bronie etc.

Czy to rozwiazanie ma jakies wady? :)


Aha więc to tylko pudełko jest za te 15 zeta więcej (za dostawę). A jak bedzie wyglądało, co będzie jeszcze zawierało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:21, Bosper napisał:

Jeśli chodzi o merytoryczną część gry to mnie osobiście GW nie przypadło do gustu, setki umiejętności
tylko jak sie je porówna to wszystkie są takie same, oprócz kilku głównych, nawet ilość zadawanych
obrazeń maja podobną, jak dla mnie to kicha.


Widać niegdy nie grałeś w gry tego typu, gdzie trzeba wybrać z setki skilli kilka, np Magic: The Gathering itp.
Ale to jest kwestia gustu. Jeden lubi zielone inny niebieskie.

Dnia 18.07.2007 o 11:21, Bosper napisał:

Unikalnych przedmiotów, które podwyzszałyby statystyki nie da się zdobywać ograniczenie do
20 lvl i do tego każdy moze miec postać na 20 lvl zaczynając PvP, a ponieważ gra się składa
tylko z PvP to taka opcja jest strasznie nudna. Piszcie sobie co chcecie, ale jak dla mnie
GW jest nudne, zreszta jak do tej pory nie znalazłem dobrego cRPG on-line, zapewne szybko taki
nie wyjdzie.


Widać nie rozumiesz, albo nie chcesz, systemu na którym opiera się GW. Raczej nigdy nie grałeś w tą grę, bo inaczej nie napisałbyć, że to tylko PvP. Wypowiadanie się na nieznany sobie temat to coś w okolicach lamerstwa, a już na pewno świadczy o ignorancji. Bez obrazy, ale wypowiadaj się na tematy o których cokolwiek wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Tak się składa, że mam Profesions i Factions i przeszedłem to nudne PvE, którymi uraczyła mnie ta gra, potwory, które regeneruja się za kazdym razem jak wejdziesz na dany teren w tych samych miejscach. Slumsy, których w Factions nie moge juz oglądać. Grałem w tą grę 2 miesiace i mnie znudziła, próbowałem różnymi postaciami itp.

Ja racze tobie nie komentować czegoś czego komentować nie powinieneś, ja nie wypowiadam się jak w cos nie grałem lub czegoś nie mam, więc bez obrazy, ale ty nie opiniuj innych jak nie masz zielonego pojęcia o ich wiadomości w danej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 15:50, Bosper napisał:

Ja racze tobie nie komentować czegoś czego komentować nie powinieneś, ja nie wypowiadam się
jak w cos nie grałem lub czegoś nie mam, więc bez obrazy, ale ty nie opiniuj innych jak nie
masz zielonego pojęcia o ich wiadomości w danej grze.


Przeczytaj swoją wcześniejszą wypowiedź i sam sie zastanów co napisałeś. " a ponieważ gra się składa

Dnia 18.07.2007 o 15:50, Bosper napisał:

tylko z PvP to taka opcja jest strasznie nudna" - jest to delikatnie mówiąc nieprawda. A to czy się komuś PvE podoba czy nie to już zupełnie inna kwestia.

W dwóch kolejnych postach sam sobie zaprzeczyłeś.

Nie wnikam w to czy Ci się podoba GW czy nie, bo to jest TYLKO I WYLĄCZNIE twoja sprawa, możesz to kumuś zachwalać albo zobrzydzać, ale używaj prawdziwych argumentów i będzie GIT. Bo po to jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem podalem nieprecyzyjna informacje, ktorej nie potwierdzilem z ekipa Gram.pl. Musze ja sprostowac: elektroniczna wersja kodow bonusowych bedzie rozsylana do 5000 osob, ktore KUPIA DODATEK, a nie tylko zloza zamowienie przedpremierowe. W zwiazku z tym dostep do przedpremierowego weekendu beda mieli wylacznie posiadacze PUDELKOWEJ wersji zestawu przedpremierowego.
Pierwszych 5000 nabywcow GWEN dostanie w prezencie dostep do trzech dodatkowych broni, ale nie przedpremierowego weekendu 25-26 sierpnia.

Przepraszam za powstale zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:38, roos- napisał:

Wczoraj wieczorem podalem nieprecyzyjna informacje, ktorej nie potwierdzilem z ekipa Gram.pl.
Musze ja sprostowac: elektroniczna wersja kodow bonusowych bedzie rozsylana do 5000 osob, ktore
KUPIA DODATEK, a nie tylko zloza zamowienie przedpremierowe. W zwiazku z tym dostep do przedpremierowego
weekendu beda mieli wylacznie posiadacze PUDELKOWEJ wersji zestawu przedpremierowego.
Pierwszych 5000 nabywcow GWEN dostanie w prezencie dostep do trzech dodatkowych broni, ale
nie przedpremierowego weekendu 25-26 sierpnia.

Przepraszam za powstale zamieszanie.


No i gra gitara... powiedzmy. Cóż, ja bez wątpienia zestaw przedpremierowy zamówie :) Gorzej jeśli będzie się miało dwa kody, ale wtedy ślicznie się je sprezentuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dokładnie będzie można zamawiać te zestawy? Z tego co się orientuje to na świecie 20-tego będzie można już dostać taki zestaw, czy może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nie zaprzeczam sobie tylko uważam, że PvE jest w GW jakby na drugim planie po PvP i nie za bardzo ciekawe, gdyż nic ciekawego czego nie możesz sobie kupić na PvP u Baltazara tam nie znajdziesz, może po za ładnym wygladem broni, czy zbroji, która jednak nie ma lepszych statystyk od tych standardowych z PvP. Chyba za stary jestem na tego typu gry, zawsze próbuję szukać czegoś na miarę Baldur''s Gate 1, 2 ale niestety nie moge się doszukać i tyle. Skończmy tą dyskusję bo jest nie za bardzo na temat(co innego napisać jeden post a co innego kłucic sie w komentarzach do tego tematu, bo ktoś z zewnątrz tak to widzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz GW od ponad dwóch lat nie uważam się za osobę z zewnątrz :) a gram tylko i wyłącznie w PvE i należe to gildi w której ludzie podzielają moje zdanie. (Co nie oznacza że tylko my mam racje, po prostu nam sie podoba)

O tym czy PvE jest zubożone w stosunku do PvP mamy odmienne zdanie, ale o to przecież chodzi na forum, żeby wymieniać się poglądami i poznawać opinie innych.
W każdym razie zgadzam się z tobą, że fajnie byłoby znaleźć w jakimś MOORPG takie zatrzęsienie questów jak w BG1 i 2. No ale cóż, jak na razie to jest marzenie ściętej głowy.

A kończąc już sama nazwa gry sugeruje, że dość mocno jest tu zaakcentowane PvP - i kto nie chce niech nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale dużo lepiej byłoby, gdyby zrobili darmowy weekend, do wypróbowania GW:EN bez żadnych opłat. Tak jak było to w przypadku GWN i wcześniejszych. Ja właśnie po takim weekendzie polubiłem tą grę i postanowiłem ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 09:23, asamer napisał:

Wszystko fajnie, ale dużo lepiej byłoby, gdyby zrobili darmowy weekend, do wypróbowania GW:EN
bez żadnych opłat. Tak jak było to w przypadku GWN i wcześniejszych. Ja właśnie po takim weekendzie
polubiłem tą grę i postanowiłem ją kupić.


Fakt, choć jakby nie patrzeć, preorder pack kosztuje grosze, a ma jeszcze te dodatkowe bronie (które zapodać można choćby hero). Do używania GW:EN trzeba i tak mieć już któryś z rozdziałów, więc "polubienie gry" nie wchodzi w rachubę, bo już trzeba ją lubić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Bosper-a
czytam te posty i widzę że jednak nie masz zielonego pojęcia o tej grze, mało tego nawet nie wiesz co tak naprawdę masz tu przytoczę cytat:
"Tak się składa, że mam Profesions i Factions i przeszedłem to nudne PvE, którymi uraczyła mnie ta gra, potwory, które regeneruja się za kazdym razem jak wejdziesz na dany teren w tych samych miejscach"
Pierwsze słysze o takiej częsci GW jak Profesions !! ale jak ty taka masz to proszę skopiuj mi i poślij z crackiem
napewno będzie tu jeszcze kilku którzy by też chcieli
pozdrowienia dla wszystkich fanów GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:38, roos- napisał:

Wczoraj wieczorem podalem nieprecyzyjna informacje, ktorej nie potwierdzilem z ekipa Gram.pl.
Musze ja sprostowac: elektroniczna wersja kodow bonusowych bedzie rozsylana do 5000 osob, ktore
KUPIA DODATEK, a nie tylko zloza zamowienie przedpremierowe. W zwiazku z tym dostep do przedpremierowego
weekendu beda mieli wylacznie posiadacze PUDELKOWEJ wersji zestawu przedpremierowego.
Pierwszych 5000 nabywcow GWEN dostanie w prezencie dostep do trzech dodatkowych broni, ale
nie przedpremierowego weekendu 25-26 sierpnia.

Przepraszam za powstale zamieszanie.


Aha, to bardzo kiepawo jednak widzę. Raczej nie chce mi się bulić tych 15 złotych żebym mógł sobie pograć w weekend na tydzień przed premierą i po to by dostać pudełko, które nawet nie wiadomo jak wyglada : / Gdybyście jeszcze dodali do tego zestawu przedpremierowego nowy zestaw misji to bym sięskusił a tak ... płacić by zagrać 2 dni, na tydzień przed premierą (noo i tą broń dostać, które zbyt dobra nie jest w sumie).
Coś kiepsko : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:05, SebastianZY napisał:

Pierwsze słysze o takiej częsci GW jak Profesions !! ale jak ty taka masz to proszę skopiuj
mi i poślij z crackiem
napewno będzie tu jeszcze kilku którzy by też chcieli
pozdrowienia dla wszystkich fanów GW :)

Mam głęboko gdzieś, jak się nazywa pierwsza kampania GW, gdyż leży u mnie w szafie i się kurzy, bo ta gra mi za bardzo do gustu nie przypadła, twój stopień na tym forum świadczy o tym, że jestes tu od niedawna a ja od paru lat i nie mam zwyczaju kłamać(bo to w stosunku do mnie sugerujesz), więc wybacz ale nie mam zamiaru z tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować