Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bardzo dziwna aukcja

115 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 15:10, Domek napisał:

Frajer? Przemyślcie to. Ten ktoś kto wysłał tę kasę ma przecież wszystkie dane tego 16-latka.
I raczej nie zrobił tego specjalnie, chcąc obdarować go workiem gotówki. Całość jest co najmniej
podejrzana, i w teorii wszystko ładnie pięknie, ale gdyby mi się coś takiego zdarzyło, to też
pobiegłbym na policję.

Nie tylko dlatego, że jestem uczciwy, ale również dlatego, że w sumie życie mi milsze niż 44
tysiące funtów. ;)


Dokładnie, też bym na to dziwnie patrzył i zgłosił na policję. Nie chciałbym czekać na kilku smutnych panów w garniturach którzy "uprzejmie" poprosiliby mnie o zwrot gotówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To eBay podmienił paczki i robi sobie reklamę. Teraz każdy będzie kupował u nich na potęgę, żeby trafić na 44 tys. funtów, a oni od każdej transakcji mają prowizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho... no to coś nie tak, ale kasy, ktoś omyłkowo musiał wysłać, ciekawe czy ten 16 latek się teraz boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- przypuszczam, że wzrost zakupów ps2 na eBay''u wzrośnie o kilkadziesiąt procent :P
- no właśnie - pamiętacie podobny przypadek w Polsce, gdzie bezdomnej staruszce ktoś anonimowo podarował (podłożył) 41 tys. złotych? Podobno mieszka teraz gdzieś na przedmieściach w zakupionym skromnym mieszkanku :)
- Widow4, nie sądzę, byś długo to trzymał w tajemnicy, sumienie by Cię gryzło, lub niepewność "czy czasem ta forsa nie jest namierzana?" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:59, Monastor napisał:

To eBay podmienił paczki i robi sobie reklamę. Teraz każdy będzie kupował u nich na potęgę,
żeby trafić na 44 tys. funtów, a oni od każdej transakcji mają prowizję

Nawet jeśli nie podmienili paczki to i tak mają reklamę. Nic tylko kupować na eBayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się długo zastanawiał czy nie zgłosić tego faktu Policji ale raczej bym tak zrobił ze względu na to, że taki sprzedawca posiadałby moje dane osobowe a to już by było nie fajne gdyby pewnego słonecznego dnia do domu zapukałaby Policja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Na eBayu ludzie dostają pieniądze i to co zamówili , a na allegro zamiast tego co zamówili dostaną słoik kiszonych ogórków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie kupil za ta kase te 2 gry po czym dal sprzedawcy zly komentarz. (Kase hmm... oddalbym na pewno ;> - albo i nieee...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że to jakaś reklama, lub jakiskoleś ukradł mafii kasę, ale była brudna więc wysłał dzieciakowi :P
No ale gdybym ja dostałtyle kasy t obym siebał jednka, nigdy nie wiadomo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to przemyt. Ktoś chciał przekazać komuś gotówkę, lecz pomylił adres... Ukrył kasę w czytniku płyt, ale cośmu się nie udało przekazać. Chociaż wtedy pada pytanie dlaczego tak chciał przekazać. A na miejscu tego gościa to powiadomiłbym policję o tej kasie, bo później gdyby sprawa się rozkręciła dotarłyby psy do mnie i rządałyby gotówki. Ja powiedziałbym, że wydałem, a oni by mi kazali ją zwróćić z dopłatą, za zado.śćuczynienie gościowi, który przez pomyłkę wysłał paczkę do mnie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie było to sfingowane przez eBay no to mieli niezłego farta..... nie wiem tylo dlaczego rodzice( ale głupcy) zawiadomili o tym gliny... ja bym wzią, poczekał troche czasu dla pewności i nikomu nic nie mówił, a potem zaczą wydawać kase:) Ale jak na moje oko to taka akcja żeby na eBay nowych ludziów przyciągnąć- taka rklama "kup coś na eBay a może wygrasz 50 tysi" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym schował kase, poszedł do sklepu i kupił 20 konsoli PLAYSTATION 3 i rozdawał przechodniom!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie poszedł na policje mając tą kasę, prędzej już do jakiegoś salonu samochodowego albo np. do empiku. Za tyle szmalu to trochę gier i sprzętu bym kupił... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować