Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MAG-iczne wakacje z Elantrisem Brandona Sandersona!

26 postów w tym temacie

gram.pl

Nie sposób przeżyć kolejny letni piątek bez nowego konkursu z cyklu MAG-icznych wakacji z książkami, prawda? Szczególnie że tym razem mamy prawdziwą perełkę (nie pierwszą zresztą) dla fanów fantasy. Przedstawiamy Elantrisa pióra Brandona Sandersona!

Przeczytaj cały tekst "MAG-iczne wakacje z Elantrisem Brandona Sandersona!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 19:19, Morfieusz napisał:

muahahah, <cheers> no COŚ w koncu wygralem ^^ :D pozdrawiam


Gratuluje. A ja spróbuje dalej - może tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim poszukałem w googlach, było dobrze :)
Może w tym czytaniu ze zrozumieniem mi się powiedzie... nie mogę coś znaleźć lektury dla siebie, a brzmi ciekawie fabuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja też wziąłem sobie udział w tym konkursie. Czekam teraz z niecierpliwością na wyniki :)
Może mi się poszczęści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra male pytanie do autorów pytań. Pytania sa takie, ze trzeba znać treść utworu, a jezlei ktos ja juz zna to niepotrzebna mu ksiazka. Wiec jaki jest sens tego konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 20:52, chwistek111 napisał:

Dobra male pytanie do autorów pytań. Pytania sa takie, ze trzeba znać treść utworu, a jezlei
ktos ja juz zna to niepotrzebna mu ksiazka. Wiec jaki jest sens tego konkursu?


Tak naprawde odpowiedzi Oni sami juz podali na talezu :P poza tym w takich konkursach w 99% wystarczy wejsc na opis produktu w pierwszej lepszej ksiegarni internetowej i przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:11, Morfieusz napisał:

Tak naprawde odpowiedzi Oni sami juz podali na talezu :P poza tym w takich konkursach w 99%
wystarczy wejsc na opis produktu w pierwszej lepszej ksiegarni internetowej i przeczytac

Tutaj wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegoś nie rozumiem... :)

W sekcji nagrody widnieje: "Nagrodami w zabawie "MAG-iczne wakacje z książkami - Elantris (Brandon Sanderson)!" są trzy egzemplarze książki:" - a pod spodem okładka "Elantris".
Cytat z regulaminu: "Nagrodami są trzy egzemplarze książki Chłopaki Anansiego autorstwa Neila Gaimana ufundowane przez Wydawnictwo MAG."

Oświećcie mnie, o co w tym chodzi. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:14, glizda101 napisał:

Chyba czegoś nie rozumiem... :)

W sekcji nagrody widnieje: "Nagrodami w zabawie "MAG-iczne wakacje z książkami - Elantris (Brandon
Sanderson)!" są trzy egzemplarze książki:" - a pod spodem okładka "Elantris".
Cytat z regulaminu: "Nagrodami są trzy egzemplarze książki Chłopaki Anansiego autorstwa Neila
Gaimana ufundowane przez Wydawnictwo MAG."

Oświećcie mnie, o co w tym chodzi. :]


Nagrodami są egzemplarze Elantrisa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Już wcześniej nteresował mnie cykl Malazjański, więc książka z pewnością pomoże mi się przekonać do zakupu kolejnej sagi, po Mrocznej Wieży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:28, Spaykus napisał:

Nagrodami są egzemplarze Elantrisa :]


To miło, zdecydowanie bardziej ukontentowałaby mnie taka nagroda, ale skąd te nieścisłości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować