Zaloguj się, aby obserwować  
Hank_Moody

Nasze okładki do najnowszych gier - konkurs ;)

56 postów w tym temacie

no tak to mniej więcej miało wyglądać :D ale pana od przeliczania punktów i tym podobnych funkcji proszę by mojej "pracy" jak co nie brał pod uwagę, w najbliższym czasie (czyt najpóźniej do jutra w nocy) wykombinuję coś innego z tymi kolesiami w roli głównej :)

20070731003712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni na forum ani w tym temacie - a tu takie zamieszanie. Nie myślałem, że moja idea się przyjmie a tu proszę - niespodzianka. MastAlol i Bialer - obaj macie ciekawe pomysły. Potrzebuję kilku pomocników do tego tematu, także miło by było jakbyście się obaj zgłosili. Moje GG: 2928485 - piszcie w tej sprawie.

Pierwszą edycję konkursu wygrał samson92 z ilością 5 głosów. Wszystkich chętnych proszę o podawanie swojego nicku oraz adresu e-mail przy zamieszczanej okładce. Kandydaci, którzy nie spełnią tych dwóch kryteriów nie będą brani pod uwagę. Lada dzień pojawi się pełny regulamin konkursu.

P.S. Przepraszam za ten cały bajzel. Muszę wszystko ogarnąć i zorganizować. Chętni do pomocy - podaję jeszcze raz moje GG: 2928485 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uroczyście informuje (;P) iż będą małe zmiany w formie konkursu. Po uzgodnieniu pewnych spraw z marcincinek15 postaramy się to wszystko bardziej zorganizować. Nowy konkurs powinien ruszyć lada dzień ;]

(Osoby które już zrobiły jakąś okładkę mają czas na jej dopracowanie ^^)

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 01:29, Bialer napisał:

Uroczyście informuje (;P) iż będą małe zmiany w formie konkursu. Po uzgodnieniu pewnych spraw
z marcincinek15 postaramy się to wszystko bardziej zorganizować. Nowy konkurs powinien ruszyć
lada dzień ;]
(Osoby które już zrobiły jakąś okładkę mają czas na jej dopracowanie ^^)
Pozdrawiam :D

no i git :D to mi się przyda - czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy konkurs;) kiedy zobaczyłem ten temat od razu pomyślałem: "to coś dla mnie", no i jestem;) Na "samnajpierw" zaznaczam: Ta okładka nie ma NIC wspólnego z oficjalną! wymagania podałem takie, jakie myślę, że gra może mieć! - nie są oficjalne! Zdjęcia, loga pochodzą z oficjalnej strony gry tak samo jak prawa autorskie, poprzez ich podanie na okładce nie miałem na celu naśmiewania itp się z twórców gry (ani ŻADNEJ innej firmy/organizacji)! okładkę zrobiłem dla przyjemności i proszę o nie kopiowanie i wklejanie jej na jakiejkolwiek stronie! - żeby nie wprowadziła nikogo w błąd;)
No to jedziemy;)
pierwsze zdjęcie przód a drugie tył okładki;)
piszcie, jak ma się podoba;)

20070822135520

20070822135545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:56, KrzYsieK8926 napisał:

Ciekawy konkurs;) kiedy zobaczyłem ten temat od razu pomyślałem: "to coś dla mnie", no i jestem;)
Na "samnajpierw" zaznaczam: Ta okładka nie ma NIC wspólnego z oficjalną! wymagania podałem
takie, jakie myślę, że gra może mieć! - nie są oficjalne! Zdjęcia, loga pochodzą z oficjalnej
strony gry tak samo jak prawa autorskie, poprzez ich podanie na okładce nie miałem na celu
naśmiewania itp się z twórców gry (ani ŻADNEJ innej firmy/organizacji)! okładkę zrobiłem dla
przyjemności i proszę o nie kopiowanie i wklejanie jej na jakiejkolwiek stronie! - żeby nie
wprowadziła nikogo w błąd;)

No to jedziemy;)
pierwsze zdjęcie przód a drugie tył okładki;)
piszcie, jak ma się podoba;)


Super są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 13:56, KrzYsieK8926 napisał:

Ciekawy konkurs;) kiedy zobaczyłem ten temat od razu pomyślałem: "to coś dla mnie", no i jestem;)
Na "samnajpierw" zaznaczam: Ta okładka nie ma NIC wspólnego z oficjalną! wymagania podałem
takie, jakie myślę, że gra może mieć! - nie są oficjalne! Zdjęcia, loga pochodzą z oficjalnej
strony gry tak samo jak prawa autorskie, poprzez ich podanie na okładce nie miałem na celu
naśmiewania itp się z twórców gry (ani ŻADNEJ innej firmy/organizacji)! okładkę zrobiłem dla
przyjemności i proszę o nie kopiowanie i wklejanie jej na jakiejkolwiek stronie! - żeby nie
wprowadziła nikogo w błąd;)

No to jedziemy;)
pierwsze zdjęcie przód a drugie tył okładki;)
piszcie, jak ma się podoba;)

Sorki zapomniałem o nicku i Emailu;)
Nick: IceCent
Email: KrzYsieK8926@interia.pl
ja mogę pomóc;) - odezwę się na gg;)
BTW. Kiedy będzie można głosować?

Rafiki1995->
THX;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugi post z rzędu ale grafiki muszę jeszcze raz dać;) To tak, od początku;):
Ciekawy konkurs;) kiedy zobaczyłem ten temat od razu pomyślałem: "to coś dla mnie", no i jestem;) Na "samnajpierw" zaznaczam: Ta okładka nie ma NIC wspólnego z oficjalną! wymagania podałem takie, jakie myślę, że gra może mieć! - nie są oficjalne! Opis gry, zdjęcia z niej i loga pochodzą z oficjalnej strony gry tak samo jak prawa autorskie, poprzez ich podanie na okładce nie miałem na celu naśmiewania itp się z twórców gry (ani ŻADNEJ innej firmy/organizacji)! okładkę zrobiłem dla przyjemności i proszę o nie kopiowanie i wklejanie jej na jakiejkolwiek stronie! - żeby nie wprowadziła nikogo w błąd;)
No to jedziemy;)
pierwsze zdjęcie przód a drugie tył okładki;)
piszcie, jak wam się podoba;)
Nick: IceCent (wiem, że na gram.pl mam inny ale na ogół posługuję się takim;))
Email: KrzYsieK8926@interia.pl
mogę pomóc - odezwę się na gg;)

Rafiki1995->
THX;)

BTW. I teraz jest porządek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur...... znowu zapomniałem... nie bijcie;).....
Sorki za trzeci post z rzędu ale grafiki muszę jeszcze raz dać;) To tak, od początku;):

Ciekawy konkurs;) kiedy zobaczyłem ten temat od razu pomyślałem: "to coś dla mnie", no i jestem;) Na "samnajpierw" zaznaczam: Ta okładka nie ma NIC wspólnego z oficjalną! wymagania podałem takie, jakie myślę, że gra może mieć! - nie są oficjalne! Opis gry, zdjęcia z niej i loga pochodzą z oficjalnej strony gry tak samo jak prawa autorskie, poprzez ich podanie na okładce nie miałem na celu naśmiewania itp się z twórców gry (ani ŻADNEJ innej firmy/organizacji)! okładkę zrobiłem dla przyjemności i proszę o nie kopiowanie i wklejanie jej na jakiejkolwiek stronie! - żeby nie wprowadziła nikogo w błąd;)
No to jedziemy;)
pierwsze zdjęcie przód a drugie tył okładki;)
piszcie, jak wam się podoba;)
Nick: IceCent (wiem, że na gram.pl mam inny ale na ogół posługuję się takim;))
Email: KrzYsieK8926@interia.pl
mogę pomóc - odezwę się na gg;)

Rafiki1995->
THX;)

BTW. I teraz jest porządek;)

20070822190043

20070822190106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna okładka :D A konkurs na chwile jest wstrzymany - chciałem wraz z Marcincinkiem15 zaprowadzić tu troche porządków, ale niestety jak nie wyjazd gdzieś na wakacje to brak czasu... i nic z tego nie wyszło. Co nie znaczy że zapomnieliśmy o tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 19:42, Bialer napisał:

Świetna okładka :D A konkurs na chwile jest wstrzymany - chciałem wraz z Marcincinkiem15 zaprowadzić
tu troche porządków, ale niestety jak nie wyjazd gdzieś na wakacje to brak czasu... i nic z
tego nie wyszło. Co nie znaczy że zapomnieliśmy o tym ;]

Kiedy można się spodziewać najnowszej edycji? No i jak trzeba to mogę pomóc w przygotowywaniu konkursu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Podaj (jak chcesz) gadu albo napisz do mnie na maila. Nie będziemy robić tu większego zamieszania niż jest ;P

A co do tego kiedy... niech Marcincinek15 odpowie, to jego konkurs ja tylko pomagam jak moge ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:19, Bialer napisał:

Wiesz co? Podaj (jak chcesz) gadu albo napisz do mnie na maila. Nie będziemy robić tu większego
zamieszania niż jest ;P

A co do tego kiedy... niech Marcincinek15 odpowie, to jego konkurs ja tylko pomagam jak moge
;]

Ok, moje gg: 5557009, gadałem z Marcinkiem ale jeszcze nic nie wie(dział;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować