Zaloguj się, aby obserwować  
Matt1801_94

Jaką gre kupiłeś/aś ostatnio?

1206 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 19:40, Kukowsky napisał:

Ostatnio coś mnie na gangsterskie gry wzięło, bo półtora tygodnia temu kupiłem Mafię, a dzisiaj
swoją kolekcję powiększyłem jeszcze o trylogię GTA i Ojca Chrzestnego. Mam nadzieję, że będę
zadowolony z dzisiejszego zakupu. ;)


Myślę, że na pewno, ale pamiętaj, że Ojciec Chrzestny to raczej taka gra na ''''raz''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 19:40, Kukowsky napisał:

Ostatnio coś mnie na gangsterskie gry wzięło, bo półtora tygodnia temu kupiłem Mafię, a dzisiaj
swoją kolekcję powiększyłem jeszcze o trylogię GTA i Ojca Chrzestnego. Mam nadzieję, że będę
zadowolony z dzisiejszego zakupu. ;)


Z Trylogii GTA na pewno - sam posiadam i jestem bardzo zadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Alien Shooter: Złota Edycja" i "Medal of Honor"

Alien Shooter 2 daje czadu, muszę powiedzieć...jedno określenie przychodziło mi do głowy, gdy w tę gierkę pykałem:"Bloodbath":) - te rozbryzgi krwi i flaki walające się po ziemi - cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 02:17, Yorrickus napisał:

Alien Shooter 2 daje czadu, muszę powiedzieć...jedno określenie przychodziło mi do głowy, gdy
w tę gierkę pykałem:"Bloodbath":) - te rozbryzgi krwi i flaki walające się po ziemi - cudo:)

Potwierdzam, AS 2 to kawał dobrej gry :)

Ostatnio zakupiłem kamerkę Eye Toy z dwoma grami: Eye toy Play oraz Groove - i niech nikt nie mówi, że przy graniu nic się człowiek nie rusza i tyje ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich zakupów, poza pre-order''em EK Wiedźmina, mogę wymienić:
Sim City 3000 (wiem, że jest starsze i droższe od 4, wiem :) dla przyszłego planisty (lub jak kto woli Gospodarza Przestrzennego, pozycja jak znalazł ;)
Half Life Anthology DVD
Gier tych :) oczekuję najdalej jutro, a żeby mieć już temat z bani powiem, co planuję zakupić w najbliższym czasie (czytaj: jak tylko odłożę wystarczającą ilość środków płatniczych :)
- Age of Empires Edycja Kolekcjonerska - nareszcie "dwójka" w przyzwoitej cenie... Po ponad 7 latach oczekiwań :P
- Planescape: Torment - Jak tylko CDP się zlituje i puści go w jakiejkolwiek serii...
- Command & Conquer: The First Decade DVD - sentyment do całej serii
- Elder Scrolls IV: Oblivion - no, z tą gierką to się wstrzymam do chwili zapracowania na takiego HP Pavilion''a DV9500 ;)
Za wymienione wyżej gierki, na dzień dzisiejszy trzeba wydać około 200 zł, więc póki co listę zamykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 11:50, Sebo7 napisał:

> Ja wczoraj zamówiłem Test drive Unlimited,
zrobiłeś ten sam błąd co ja : wywaliłem 80 zł. w błoto za tą gre ( straciłem save 40 % gry
+ bardzo dużo błędów + zepsucie gry przez patcha ),
a co do tematu
HOMM 3 ZE
TDU :(
THAW
Sasiędzi z Piekła Rodem 1,2

+ Settlers 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować