Zaloguj się, aby obserwować  
Matt1801_94

Jaką gre kupiłeś/aś ostatnio?

1206 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 12:51, goomis74 napisał:

Ja ostatnia gre jaka kupilem to byl WarCraft 3 platynowa kolekcja. Teraz mam zamiar kupic,
Neverwinter Nights 2 i Wiedzmina. No i oczywiscie StarCrafta 2 jak wyjdzie:D.

tez czekam na StarCrafta 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czekam na Half Life 2 w zestawie z Episode 1 i innymi duperelkami. W koncu sie zdecydowalem, a juz od dluuugiego czasu chodzilo mi to po glowie tylko nie moglem sie zdecydowac, Steam czy tradycyjne pudelko. Steam kusil nizsza cena ale matara zwyciezyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem spory czas temu HoMM 5 + Kuźnia Przeznaczenia oraz Jade Empire. Z obu jestem bardzo, bardzo zadowolony, w szczególności z Jade Empire. Mimo tego, że gra ma już kilka lat, zdaje się, że dwa (ale na Xboxie 360), to i tak fajnie się w nią grało. Ogólnie to bardzo ciekawa gra, walki są w większości przypadków dość trudne, jest mnogość różnych stylów, dzięki czemu łatwiej się można dopasować do przeciwnika. A HoMM 5 + KP to po prostu taka fajna turówka, niestety nie dorasta do trójeczki, ale grało się świetnie, nie powiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:12, Wayzin napisał:

Ja kupiłem spory czas temu HoMM 5 + Kuźnia Przeznaczenia oraz Jade Empire. Z obu jestem bardzo,
bardzo zadowolony, w szczególności z Jade Empire. Mimo tego, że gra ma już kilka lat, zdaje
się, że dwa (ale na Xboxie 360), to i tak fajnie się w nią grało. Ogólnie to bardzo ciekawa
gra, walki są w większości przypadków dość trudne, jest mnogość różnych stylów, dzięki czemu
łatwiej się można dopasować do przeciwnika. A HoMM 5 + KP to po prostu taka fajna turówka,
niestety nie dorasta do trójeczki, ale grało się świetnie, nie powiem :]

heroesy 5 rządza tez mam i gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saga Baldur''s Gate oraz Rainbow Six Vegas - doskonałe gierki. Nosiłem się z zamiarem kupna Theatre of War oraz Flatout 2, ale stwierdziłem, że i tak do końca sierpnia bym tego wszystkiego nie przegrał, a od września to raczej nie pogram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedl moj Half Life 2, teraz pora odpalic i grac. Jaka szkoda, ze caly weekend w pracy, pozniej wycieczka trzydniowa i ponownie do pracy :(
Zastanawiam sie jeszcze jak grac, chyba zaczne od pierwszego HL, zobacze jak na source wyglada, by po kolei cala histori poznac ponownie :)

20070810130448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem w empiku Half Life 2 :]
Zawartość edycji Half-Life 2: Gra Roku:

* Half-Life 2
* Half-Life 2: Deathmatch
* Half-Life: SourceTM
* Counter-StrikeTM: SourceTM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio uzupełniłem swoją kolekcję tymi tytułami: :)
- Jade Empire: Edycja Specjalna,
- Supreme Commander,
- Heroes V + Kuźnia przeznaczenia
- Company of Heroes: Kompania Braci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Resident Evil 4 (świetna pozycja, dla lubiących postrzelać i przy okazji poczuć klimat horroru (bo bać to ja się rzadko boje)
* Saga Baldur''s Gate (póki co zacząłem tylko grać w jedynkę, ale się spodobała w sumie)
* Saga Icewind Dale (trochę się zawiodłem, lepszy Baldur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem:

* Beyond Good & Evil - 14,90 zł (bardzo cieszę się z tego zakupu, bo tę gierkę ciężko już gdzieś dorwać)

* Splinter Cell: Pandora Tommorow - 24,90 zł (mam zamiar zebrać całą serię gier z Samem Fisherem, mam już Chaos Theory, Double Agent się u mnie sypie, a pierwsza część mi zginęła kilka lat temu. Nie wiecie gdzie jeszcze można ją kupić ? )

* GTA: Trylogia - 24,90 zł (no wreszcie mam GTA III PL, klasyka gatunku)

* Sid Meier''s Pirates! - 0 zł (w Empiku była promocja, wziąłem 2 gry z serii i trzecią dawali gratis. Zawsze interesowała mnie ta gra, także się skusiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować