Zaloguj się, aby obserwować  
Matt1801_94

Jaką gre kupiłeś/aś ostatnio?

1206 postów w tym temacie

Ostatnio kupiłam EK Wiedźmina, ale pod choinkę dostałam dodatki do Neverwintera 2 i Age of Empires 3.

@player000 Bardzo ci współczuję, wiem co przeżywasz, ja nie mogłam zagrać w Gothica 3, ale u mnie była sprawa słabego kompa. Medievala 2 Złotą Edycję zamówiłam w gram.pl, ale jeszcze nie dostałam. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:19, Tal441 napisał:

We wtorek kupiłem: ,,Battlefield 2: Pancerny atak" i ,,Battlefield 2: Europejskie siły zbrojne".
Ale jeszcze sklep.gram.pl mi nawet nie wysłał :(


Przecież sklep ma przerwe świąteczną, więc wyśle już w nowym roku :P Ja właśnie w nowym roku będę czekał na Pro Evolution Soccer 2008 i Diablo II(PK), właśnie z gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:21, Sob-styl napisał:

> We wtorek kupiłem: ,,Battlefield 2: Pancerny atak" i ,,Battlefield 2: Europejskie siły
zbrojne".
> Ale jeszcze sklep.gram.pl mi nawet nie wysłał :(
>

Przecież sklep ma przerwe świąteczną, więc wyśle już w nowym roku :P Ja właśnie w nowym roku
będę czekał na Pro Evolution Soccer 2008 i Diablo II(PK), właśnie z gram.pl ;]


Informacja (27 grudnia 2007)

Z powodu przerwy świątecznej zamówienia złożone przed 31 grudnia 2007 będą doręczane najwcześniej 3 stycznia 2008.

No fajnie, ale mi pisali, że mi wyślą 27.12 .... żal www.oszukalimnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście to chyba ostatnio kupiłem EK Wiedźmina, dlatego chyba bo wymieniam się z braciszkiem ciotecznym na gry. Jestem od niego sporo starszy i nie mam zbytnio dużo czasu grać, więc on korzysta na tym, bo ja głównie płace za gry, a on w nie gra. Jeszcze bym zapomniał kupiłem dodatek do Neverwinter Nights 2 Maska zdrajcy, jak Bóg da to niedługo będę pogrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem nad Prince of Persia: Piaski Czasu i w końcu kupiłem, oraz Sagę Icewind Dale- tutaj nie musiałem za długo myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu - PES 2008, Supreme Commander i Football Manager 2008(na święta dostałem)...było ostatni mnóstwo dobrych FPS-ów, ale rzadko w nie gram, więc odkładam kasę na coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować