Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Empire Earth 2: Władza Absolutna - okiem Bambuska

20 postów w tym temacie

Hakken

Premiera Empire Earth 3 wciąż jeszcze przed nami, ale w oczekiwaniu na nią warto sobie przypomnieć jak wyglądała jej poprzedniczka. Dodatki zazwyczaj są zwiastunami zmian, które zobaczymy w sequelach, więc można z nich wywnioskować w jakim kierunku pójdą twórcy gry. Przyjrzyjmy się zatem Władzy Absolutnej

Przeczytaj cały tekst "Empire Earth 2: Władza Absolutna - okiem Bambuska" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 16:16, Brudny Jack napisał:

Ja nie poczytam, bo odsyła mnie na stronę główną...

Jak to możliwe? Mi wszystko działa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A planowałem w najbliższym czasie powrócić do tej gry ;-). Lepiej nie mogliście trafić ;-DD (lub to ja nie mogłem, whatever ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, w CD-Action zamiast napisać o kampaniach z The Art of Supremacy (dodatku do Empire Earth II) wspomnieli o kampaniach z The Art of Conquest (dodatku do jedynki) i m.in. za nie obniżyli ocenę gry! Pisałem do nich, ale nic nie zrobili. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 09:54, GSM napisał:

Wiadomo może kiedy będzie wydany dodatek? Bo w planie wydawniczym pisze tylko że w lipcu.

Nastąpi to 26 lipca.
PS. Piszę się "jest napisane" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie gdzie się znajduje kod do dodatku EE II w wydaniu TOPSELLER? W środku są 3 CD i jeden DVD z dodatkiem. Do podstawy kod aktywujący jest na ostatniej stronie instrukcji, zaś kodu do dodatku nigdzie nie ma :(. Ma ktoś jeszcze taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować