Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo z nadzieją patrzy w przyszłość

14 postów w tym temacie

Domek

Mimo bardzo słabej sprzedaży gier na konsolę GameCube w pierwszej połowie bieżącego roku, firma Nintendo zwiększyła przewidywania dotyczące dochodów niemal dwukrotnie. Przyczyną tego optymizmu jest słaby kurs jena i coraz większe zainteresowanie, jakim cieszy się kieszonkowy DS.

Przeczytaj cały tekst "Nintendo z nadzieją patrzy w przyszłość" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek zmiejsza zainteresowanie konsola a mniejsze zainteresowanie konsola to mniej sprzedanych gier. Mi akurat to nie przeszkadza ja osobiscie tej konsoli nie posiadam ale uczestnicze na forum konsol i widze wypowiedzi. To smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:47, Kafar napisał:

Domek zmiejsza zainteresowanie konsola a mniejsze zainteresowanie konsola to mniej sprzedanych gier. Mi
akurat to nie przeszkadza ja osobiscie tej konsoli nie posiadam ale uczestnicze na forum konsol i widze
wypowiedzi. To smutne ale prawdziwe.

---> Mogę się zgodzić, że zmniejsza to zainteresowanie konsolą, ale jeśli ktoś kupuje piraty, to będzie je kupywał nawet jeśli będzie miał konsolę. Ja nie widzę żadnego związku między trudniejszym piraceniem gier, a niską sprzedażą gier... Trudności powinny powodować raczej wzrost sprzedaży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gacka nie ma dużo krwawych gierek i przez to ma słabą sprzedaż :( Ale jakby tak obniżono cenę konsoli do 200 - 250 zł i cenę gier do 50 - 100 zł to Gacek zrobiłby furrorę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LifaR ale zawsze trafi sie raczej jakas gre na ktora tak sie napalisz ze bedziesz chcial kupic;). Chociaz nie ma co dyskutowac bo staramy sie w jakiś sposób usprawiedliwic piratów a tego nie można usprawiedliwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest to, że od czasu RE4 nic ciekawego nie wyszło. Nie ma gier, to się nie sprzedają. Nintendo samo opóźniło premierę kilku dobrych tytułów (m.in. Geist) więc to żadne zaskoczenie. A co do końca życia Gacka, pogrzebem będzie premiera nowej Zeldy w marcu (oby) i bedzie to najpiękniejszy pogrzeb z możliwych. ;) Do tego czasu ukaże się jeszcze kilka bardzo dobrych gier (Battalion Wars, Fire Emblem, Baten Kaitos 2, Spartan, DDR, Karaoke, Geist) więc będzie w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 20:13, DARO GOTHIC napisał:

z nadzieją w przyszłość ?? oni przyszłości nie mają od kąt sony zaczoł samemu robić konsole


Tyle tylko ,że Sony zawaliło sprawe z PS3, i Wii przedaje się znacznie lepiej od PS3. Kiedy PS3 zbieraja kurz w sklepach w stanach Wii trzeba szukać gdzie sie tylko da bo od razu sie wyprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować