Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

jeżeli chodzi o mapy to ja marzę o takiej równinnej 1vs1(najlepiej) i dużo krzaków i... okopy !!! dużo okopów. dokładniej to jak ktoś grał w Call of Duty 1 albo 2 to chodzi mi o taką jakby mapę Brecourt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:19, Garett napisał:

jodlasty nie rozsmieszaj mnie, taki numer przejdzie tylko z noobami do poziomu 4. Grajac z
ludzmi 8 w gore i zapewniam Cie, ze taka "strategia" nie ma prawa zadzialac. Koszty takiego
ataku sa chore (zrzut 500 ammo, spadochroniarze 750 zasobow ludzkich i 2 ladunki 150 ammo)
i jesli cos sie nie powiedzie - jestes ugotowany.



Czyli lepiej co? Bombardować tigery? takie samo ammo a on będzie nadal je produkował.
Szanse na rozwalenie sztabu nawet jak grasz z najlepszymi są o wiele większe niż zniszczenie im tygrysów.
Każdy ma inna taktyke :-)
Teraz chyba nie ma za bardzo sposobu na tygrysy oprócz AT duuuzo AT ;-)


Grałem kiedyś 4vs4 i wszyscy mieliśmy 16 Calliope tylko nie mogliśmy strzelac z tego na raz wiadomo brak ammo ciekawe jak to teraz będzie wyglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:05, UMC.Hugo napisał:

jeżeli chodzi o mapy to ja marzę o takiej równinnej 1vs1(najlepiej) i dużo krzaków i... okopy
!!! dużo okopów. dokładniej to jak ktoś grał w Call of Duty 1 albo 2 to chodzi mi o taką jakby
mapę Brecourt ;]



Dobre :-)
I zablokowane budowanie czołgów
I piechota, dużo piechoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:05, UMC.Hugo napisał:

jeżeli chodzi o mapy to ja marzę o takiej równinnej 1vs1(najlepiej) i dużo krzaków i... okopy
!!! dużo okopów. dokładniej to jak ktoś grał w Call of Duty 1 albo 2 to chodzi mi o taką jakby
mapę Brecourt ;]


Grałem na niej ale jako "piechota" hehe ale pomysł dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:42, jodlasty napisał:

> jeżeli chodzi o mapy to ja marzę o takiej równinnej 1vs1(najlepiej) i dużo krzaków i...

(...)

Dnia 16.02.2007 o 17:42, jodlasty napisał:

> mapę Brecourt ;]


Pomysł fajny, lecz musiało by być bardzo dużo piechoty.;)

Dnia 16.02.2007 o 17:42, jodlasty napisał:

I zablokowane budowanie czołgów


Co do czołgów, mogły by być, ale musiał by być limit maks. 1,2 czołgi na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:23, stanlee napisał:

> > jeżeli chodzi o mapy to ja marzę o takiej równinnej 1vs1(najlepiej) i dużo krzaków
i...
(...)
> > mapę Brecourt ;]

Pomysł fajny, lecz musiało by być bardzo dużo piechoty.;)


> I zablokowane budowanie czołgów

Co do czołgów, mogły by być, ale musiał by być limit maks. 1,2 czołgi na osobę.



Juz widzę dwa tajgerki na osobę i pozamiatane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest 23:09 siedze se tu mam co robic.MAM pytanie czemuw cohu tak wolno te statystyki sie aktualizuja mam 3/3 lecz potem wygralem 2 razy i raz przegralem wiec powinno byc 5/4 nie?mi sie jakos wydaje ze w tym 1.5 pershing nagle taki slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i jak moge zamieścić swoją walke ??? (2 vs 2 na mapie Dolina rzeki Vire)ma z 1,29 MB ale dałem rade wygrać z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:05, UMC.Hugo napisał:

jeżeli chodzi o mapy to ja marzę o takiej równinnej 1vs1(najlepiej) i dużo krzaków i... okopy
!!! dużo okopów. dokładniej to jak ktoś grał w Call of Duty 1 albo 2 to chodzi mi o taką jakby
mapę Brecourt ;]


Co za problem potrenowac troszke z edytorem map i umowic się z kumplem żeby nie budował czołgów xD

Pozdrowienia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 11:40, tomeksmy01 napisał:

Gdzie i jak moge zamieścić swoją walke ??? (2 vs 2 na mapie Dolina rzeki Vire)ma z 1,29 MB
ale dałem rade wygrać z kolegą.



Wyślij do mnie ja to zamieszczę na serwerze.

jodlasty@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 14:14, jodlasty napisał:

> Gdzie i jak moge zamieścić swoją walke ??? (2 vs 2 na mapie Dolina rzeki Vire)ma z 1,29
MB
> ale dałem rade wygrać z kolegą.


Wyślij do mnie ja to zamieszczę na serwerze.

jodlasty@wp.pl


A więc tu jesteś odezwij siuę fdo Xantesa miałeś być o 14,prześle ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam mały problem z patchowaniem CoH i prosiłbym o pomoc. Sytuacja jest taka: najwyraźniej mam wersję 1.2 ale nie pamiętam abym ręcznie instalował patcha więc musiał się wgrać przez autoupdate (jeśli coś takiego jest). Teraz po długim nie graniu chciałem uaktualnić do wersji 1.4 a potem 1.5 I tu zaczynają się schody. Podczas instalacji patcha 1.4 wyskakuje błąd, który w pliku Patch.err ma postać:

ENTRY: Release_Notes_Polish.txt
error ept0015: Old File does not exist

Rzeczywiście takiego pliku nie ma na dysku. Próby stworzenia lipnej wersji takiego pliku też nic nie dają bo zmienia się tylko błąd:

ENTRY: Release_Notes_Polish.txt
error ept0036: Old File not found. However, a file of the same name was
found. No update done since file contents do not match.

Dlatego byłbym wdzięczny gdyby ktoś posiadał taki plik (Release_Notes_Polish.txt) z wersji 1.2 i w miarę możliwości udostępnił czy coś takiego.
A jeśli nikt nie ma to powiedzcie chociaż czy to cholerstwo zapisuje stan kampanii, ustawienia itp tylko w moich dokumentach w My games bo nie chcę tych danych stracić jeśli będę musiał jednak grę przeinstalowywać. Tym bardziej, że w tej chwili patch jest wgrany do połowy i gra w ogóle nie chodzi :)
Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:08, mietek81 napisał:

Hej, mam mały problem z patchowaniem CoH i prosiłbym o pomoc. Sytuacja jest taka: najwyraźniej
mam wersję 1.2 ale nie pamiętam abym ręcznie instalował patcha więc musiał się wgrać przez
autoupdate (jeśli coś takiego jest). Teraz po długim nie graniu chciałem uaktualnić do wersji
1.4 a potem 1.5 I tu zaczynają się schody. Podczas instalacji patcha 1.4 wyskakuje błąd, który
w pliku Patch.err ma postać:

ENTRY: Release_Notes_Polish.txt
error ept0015: Old File does not exist

Rzeczywiście takiego pliku nie ma na dysku. Próby stworzenia lipnej wersji takiego pliku też
nic nie dają bo zmienia się tylko błąd:

ENTRY: Release_Notes_Polish.txt
error ept0036: Old File not found. However, a file of the same name was
found. No update done since file contents do not match.

Dlatego byłbym wdzięczny gdyby ktoś posiadał taki plik (Release_Notes_Polish.txt) z wersji
1.2 i w miarę możliwości udostępnił czy coś takiego.
A jeśli nikt nie ma to powiedzcie chociaż czy to cholerstwo zapisuje stan kampanii, ustawienia
itp tylko w moich dokumentach w My games bo nie chcę tych danych stracić jeśli będę musiał
jednak grę przeinstalowywać. Tym bardziej, że w tej chwili patch jest wgrany do połowy i gra
w ogóle nie chodzi :)
Z góry dzięki za odpowiedzi

probowales zainstalowac dopiero patch 1.3 a potem 1.4? a moze masz blad z patchem 1.2 najlepiejzainstaluj jeszcze raz gre a potemsciagnij patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem jeszcze przejść z 1.2 do 1.3 a potem do 1.4 bo o tej porze jest strasznie słaby transfer (3.5KB/s, 4 godziny ściągania) z gram.pl a nigdzie indziej jakoś nie widzę polskiego patcha z 1.2 do 1.3 Chyba, że wersja językowa nie robi różnicy :) Najwyżej spróbuję jutro z rana. A jak nie da rady to jednak przeinstaluję. Ale takie rozwiązanie to pójście na łatwiznę, trzeba walczyć do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować