Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 11:58, Beliar-13 napisał:

Ludzie, mam problem.
Gdy chcę sobie pograć w MP w CoH, wyskakuje mi że mam ściągnąć łatkę (50 mgb). OK.
Podczas ściągania pojawia się błąd i nic nie idzie :/ Please help!

A tak na uboczu to czy ktoś ma nie potrzebny klucz do World in Conflict?


Nie przyszło Ci do głowy pobranie łaty ze strony polskiego dystrybutora? Tylko sprawdź jaką masz wersję bo raczej nie jest to 1.0 (jak mniemam kupiłeś platynę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 12:17, gogiell napisał:


Może zmienią umundurowanie Niemców, bo na razie wyglądają jakby chodzili w hełmach i piżamach
:/

no ale w tamtym okresie wojny 44 - niemcy tak mniej więcej wyglądali, mundury znoszone i bardzo zniszczone były standardem i w niszowych jednostkach nadal stalowo szare były normą które zresztą wykonane były dość słabo i szybko robiły się wyblakłe - jedynie do grenadierów można się nieco przyczepić ale Volks i odziały szturmowe wyglądaje ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 12:35, scott napisał:


>
> Może zmienią umundurowanie Niemców, bo na razie wyglądają jakby chodzili w hełmach i piżamach

> :/
no ale w tamtym okresie wojny 44 - niemcy tak mniej więcej wyglądali, mundury znoszone i bardzo
zniszczone były standardem i w niszowych jednostkach nadal stalowo szare były normą które zresztą
wykonane były dość słabo i szybko robiły się wyblakłe - jedynie do grenadierów można się nieco
przyczepić ale Volks i odziały szturmowe wyglądaje ok.


Ok ok tylko czemu mundury zamiast być szare są białe jaaaaaakkk "twoja bluzka" :)
To niech dadzą poniszczone mundury a nie piżamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CoH-a już gdzieś od początku roku, i mam edycję premierową.
A te łatki to próbowałem instalować ale zawsze kończyło się to reinstalacją całego CoH-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania reklamowa OF właśnie ruszyła. Już oficjalna storna gry CoH jest jej poświęcona a stara jest jako link.

Na nowej/starej stronie jest sporo nie publikowanych grafik z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 13:08, gogiell napisał:


Ok ok tylko czemu mundury zamiast być szare są białe jaaaaaakkk "twoja bluzka" :)
To niech dadzą poniszczone mundury a nie piżamy :)

bo nie prali w vizirze i wyblakły :)
tak jak pisałem wcześniej także grenadierzy mi nie pasują reszta może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 13:52, scott napisał:

bo nie prali w vizirze i wyblakły :)
tak jak pisałem wcześniej także grenadierzy mi nie pasują reszta może być :)


Właśnie o tym pisze................................................

Volksgranadierzy wyglądają bardzo dobrze, szare wyblakłe poniszczone mundury..................
Tylko Grenadierzy mnie wkurzają :) Jak można było ubrać ich w piżamy. Rozumiem w misjach nocnych :) ale w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:35, gogiell napisał:

Volksgranadierzy wyglądają bardzo dobrze, szare wyblakłe poniszczone mundury..................
Tylko Grenadierzy mnie wkurzają :) Jak można było ubrać ich w piżamy. Rozumiem w misjach nocnych
:) ale w dzień?


To poprostu wyblakłe mundury. Fakt mogliby mieć na sobie coś w rodzaju strojów Sturm Granadierów, ale widać tak chcieli twórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:58, Beliar-13 napisał:

Dzięki, zainstalowałem wszystkie łatki od początku do końca i już wszystko działa :]
Dzięki.


A wystarczyło tą jedną: 100 - 170 czy jak jej tam. No, ważnie, że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problemy z instalacja patchy,teraz gdy mi juz wszystko dobrze dziala modle sie aby nie wyszla kolejna latka bo pewnie przy instalacj patcha znowu sie cos zknoci i reinstalke coha i patche od nowa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak prezentuje się poradnik z platynowej kolekcji CoH, czy to tylko przejście wszystkich misji czy jeszcze coś ekstra np: opisy jednostek itp.
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradnik to 61 stron poświęconych kolejnym misjom (no nie do końca, pierwsze 5 stron to ogólne info o rozgrywce), natomiast opisy jednostek i budynków są w instrukcji obsługi... Także do gry masz dwie książeczki a w nich w zasadzie wszystko co potrzebne do zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 14:38, ChrisBgnr napisał:

Poradnik to 61 stron poświęconych kolejnym misjom (no nie do końca, pierwsze 5 stron to ogólne
info o rozgrywce), natomiast opisy jednostek i budynków są w instrukcji obsługi... Także do
gry masz dwie książeczki a w nich w zasadzie wszystko co potrzebne do zabawy...

no to cool w wersji premierowej była tylko marna książeczka ;p ech ... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 14:38, ChrisBgnr napisał:

Poradnik to 61 stron poświęconych kolejnym misjom (no nie do końca, pierwsze 5 stron to ogólne
info o rozgrywce), natomiast opisy jednostek i budynków są w instrukcji obsługi... Także do
gry masz dwie książeczki a w nich w zasadzie wszystko co potrzebne do zabawy...

Dzięk,i wczoraj akurat dostałem CoH platynowa kolekcja i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 14:38, ChrisBgnr napisał:

Poradnik to 61 stron poświęconych kolejnym misjom (no nie do końca, pierwsze 5 stron to ogólne
info o rozgrywce), natomiast opisy jednostek i budynków są w instrukcji obsługi... Także do
gry masz dwie książeczki a w nich w zasadzie wszystko co potrzebne do zabawy...

O w mordę, w mojej edycji specjalnej(tylko 500 sztuk na Polskę) była tylko instrukcja i marna książeczka "przetrwania" ( a miał być poradnik dla spadochroniarza, ech...) To niesprawiedliwe, reedycja jest bogatsza niż premierówka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2007 o 17:49, Darkstar181 napisał:

O w mordę, w mojej edycji specjalnej(tylko 500 sztuk na Polskę) była tylko instrukcja i marna
książeczka "przetrwania" ( a miał być poradnik dla spadochroniarza, ech...) To niesprawiedliwe,
reedycja jest bogatsza niż premierówka :/

Lol a nie narzekaj chociaż fajne pudło dostałeś. A ja kupiłem premierową zwykłą i dostałem tylko instrukcję i płytkę
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować