Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

mam problem z antyaliasingiem. wydaje mi sie ze po zainstalowaniu tego ostatniego patcha dziala znacznie gorzej, tzn wiekszosc krawedzi dalej jest postrzepionych. i w nhancerze i w ustawieniach w grze fsaa jest wlaczone. w czym moze tkwic problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 00:42, MarneusPL napisał:

mam problem z antyaliasingiem. wydaje mi sie ze po zainstalowaniu tego ostatniego patcha dziala
znacznie gorzej, tzn wiekszosc krawedzi dalej jest postrzepionych. i w nhancerze i w ustawieniach
w grze fsaa jest wlaczone. w czym moze tkwic problem?

Taki już jego urok, nic z tym nie zrobisz, no chyba, że z poziomu sterowników włączysz sobie opcje "Przezroczyste wygładzanie krawędzi" i ustawisz ją na próbkowanie wysokiej jakości, ale musze powiedzieć, że na kompie C2D 6600, 8800 GTX, Asus Striker oraz 2 GB RAM, opcja ta po prostu niszczy ilość fps''ów, jednak wtedy nie znajdziesz ŻADNEJ niewygładzonej krawędzi ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele! Jestem już w 8 misji Operacji Market Garden i po załadowaniu tej misji robi się czarny ekran i nic się nie dzieje! Próbowałem instalować od nowa i nic to nie dało... Może miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:16, Rafix 06 napisał:

Jeżeli masz problemy z edytorem, wystarczy w głównym folderze COH''a utworzyć folder i nazwać
go "Datapreview"
bez cudzysłowiów :) A tak poza tym, po co jest ten Service Code z tyłu instrukcji?

Dzięki dzięki działa :))))) Po zainstalowania patchy w grze wzrastają wymagania strasznie ;( nie moge już z kumplem pykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie juz ciesze ze przeszedłęm kampanie brytyjczykami , a tu jescze jedn misja :) Myslałem ze obrona Caen jest ostatnia tu takie zaskoczenie . Ta misja gdzie trezab zniszczyc ta niemiecka ramie pancerna do końca przypomina troche mi ,,kocioł po falise '' z podstawki . Gra jest genialna i misje sa naprawde super ;)

A to fotka tygryska :)

20071025215306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:26, Sycylius napisał:

Taka strzałka na u gory tego dolnego paska


Nie umiem tego znalesc . Na tym zdjęciu pokazesz mi gdzie to sie zanajduje . jesli ci chodzi o tą strzalek ( na czerowna zaznaczona ) o ona faktycznie zamyka hud , ale przechodzi do mapy taktycznej , a mi chodzi o to zeby ogladac gre tak jak w filmie , podobno jest jakaś kamera filmowa ..

20071027204358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:44, Ryan Kam napisał:

Nie umiem tego znalesc . Na tym zdjęciu pokazesz mi gdzie to sie zanajduje . jesli ci chodzi
o tą strzalek ( na czerowna zaznaczona ) o ona faktycznie zamyka hud , ale przechodzi do mapy
taktycznej , a mi chodzi o to zeby ogladac gre tak jak w filmie , podobno jest jakaś kamera
filmowa ..



Ehhh,to musialo mi sie cos pomylic.Ale pamiętam dokładnie jak zamykałem ten hud i otwierałem,to moze mi sie z inną grą pomyliło :/.Sory za wprowadzenie w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 16:16, paweł37 napisał:

po zainstalowaniu gra przechodzi automatycznie na on line nie ma głównego menu nie ma możliwości
pograć na singiel player help mam orginał


wyłacz internet , lub sciagnij patcha i założ konot . jak nie grasz przez neta to po prostu wyąłcz neta to ci przejdzie do menu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 17:07, Ryan Kam napisał:

> po zainstalowaniu gra przechodzi automatycznie na on line nie ma głównego menu nie ma
możliwości
> pograć na singiel player help mam orginał

wyłacz internet , lub sciagnij patcha i założ konot . jak nie grasz przez neta to po prostu
wyąłcz neta to ci przejdzie do menu gry

jak wyłączam neta reaguje tak samo prosi o dodatek do kom.her. i wyświetla komunikat że nie może odnaleźć danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:26, paweł37 napisał:

> > po zainstalowaniu gra przechodzi automatycznie na on line nie ma głównego menu nie
ma
> możliwości
> > pograć na singiel player help mam orginał
>
> wyłacz internet , lub sciagnij patcha i założ konot . jak nie grasz przez neta to po prostu

> wyąłcz neta to ci przejdzie do menu gry
jak wyłączam neta reaguje tak samo prosi o dodatek do kom.her. i wyświetla komunikat że nie
może odnaleźć danych

jestem laik jak ściągnąć patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:58, paweł37 napisał:

co to znaczy emulator detected.please deactivate virtual drive and emulation software



Tutaj nie udziela sie pomocy uzytkownikom korzystającym z pirackich wersij.Wiec jeśli chcesz pograc to kup oryginał i nie wciskaj bajeczek ze masz oryginał.pzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 19:34, paweł37 napisał:

jutro do nich zadzwonie i podziękuje za pierdolo... produkt pierwsza część to bajka też kołó
100 kosztowała a w ogóle to mam same orginały w swoim kompie

Prosta rzecz masz pewnie zainstalowany alkohol albo jakis inny software emulujacy . Odinstaluj i bedzie dzialac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować