Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Chętny ktos na potyczke przez internet ? jeśli chodzi o mnie preferuje rozgrywke razem an komputery. Jesli zanażło by sie 3 chetnych z checia pogram przeciw sobie :)

Moje gg 501762

Nick w coh- u RyanKamSolider3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Sycylius - Taaaa spalić wiedźmę za czary!!;] Byłbym troszkę ostrożniejszy z rzucaniem takich haseł ponieważ -> patrz niżej...

Dnia 28.10.2007 o 18:58, paweł37 napisał:

co to znaczy emulator detected.please deactivate virtual drive and emulation software

Tak jak napisał Miniu oznacza to, że program wykrył emulator napędów i "prosi" o jego deaktywację... Tego typu jakże uroczej formułki nie widziałem już do baaardzo dawna. Pomimo tego że posiadam same oryginały w przeszłości zdarzyło mi się ją widzieć kilka razy, co powodowało niemałą frustrację (bo na pudełku niemal nigdy nie pisze że gra WYMUSZA odinstalowanie zgodnego z prawem programu do emulacji)... Po pewnym czasie i sporej ilości zszarganych nerwów odkryłem, że tą reakcję alergiczną nie wywoływał ani alcohol, ani daemon tools ale... CloneCD... Po jego pełnym usunięciu (a było to daaaawno temu) już nigdy nie spotkałem się z takim komunikatem (a alcohola mam aktywnego cały czas - bo nie po to płacę tyle za gry żeby potem jeszcze za każdym razem przy uruchomieniu wkładać płyty do napędu)... BTW ten komunikat nieco dziwny jest bo COH/OF opierają się na serialach nie na zabezpieczeniu płyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)


Wiem co oznacza ten komunikat i pomyślałem ze pewnie ma obraz płyty zamontowany w napędzie a teraz wszystkie piraty to obrazy płyty(wiem bo widze u kumpla))wiec dlatego wywala go z takim błędem.Juz nie wnikam źle skojarzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:48, Puffo napisał:

Mam problem z instalacją COH:OF - instalator dochodzi do 3% po czym wywala mi komunikat, jaki
widzicie poniżej. Może wiecie o co chodzi?

IMO dwie możliwości - albo wywala instala przez błąd odczytu płyty (jeżeli płyta jest czysta to problem może leżeć po stronie napędu - mój Nec na przykład czasem kaprysi przy czytaniu - carki mnie przechodzą jak sobie przypomnę co ja przeżyłem żeby zainstalować sobie EK Medievala2;]), albo możesz mieć jakieś uszkodzone sektory na dysku i kiedy trafia na nie, nie może zapisać danych i przerywa instalację.
1) Spróbuj zainstalować grę w innym miejscu (inna partycja) lub:
2) Spróbuj przegrać zawartość płyty na dysk i z niego odpalić instalkę lub:
3) Sprawdź czy gra się instaluje na innym kompie...
Najlepiej po każdej próbie instalacji uruchom kompa na nowo... Jeżeli na innym kompie wyskoczy ten sam błąd reklamuj płytę. Jeżeli na innym kompie się uda, zrób sobie kopię bezpieczeństwa i zainstaluj u siebie z niej. Jeżeli z kopii się nie da przebadaj HDD pod kątem bad sektorów - dowolny program do diagnostyki dysków (np. HD Tune)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:17, ChrisBgnr napisał:

> Mam problem z instalacją COH:OF - instalator dochodzi do 3% po czym wywala mi komunikat,
jaki
> widzicie poniżej. Może wiecie o co chodzi?
IMO dwie możliwości - albo wywala instala przez błąd odczytu płyty (jeżeli płyta jest czysta
to problem może leżeć po stronie napędu - mój Nec na przykład czasem kaprysi przy czytaniu
- carki mnie przechodzą jak sobie przypomnę co ja przeżyłem żeby zainstalować sobie EK Medievala2;]),
albo możesz mieć jakieś uszkodzone sektory na dysku i kiedy trafia na nie, nie może zapisać
danych i przerywa instalację.
1) Spróbuj zainstalować grę w innym miejscu (inna partycja) lub:
2) Spróbuj przegrać zawartość płyty na dysk i z niego odpalić instalkę lub:
3) Sprawdź czy gra się instaluje na innym kompie...
Najlepiej po każdej próbie instalacji uruchom kompa na nowo... Jeżeli na innym kompie wyskoczy
ten sam błąd reklamuj płytę. Jeżeli na innym kompie się uda, zrób sobie kopię bezpieczeństwa
i zainstaluj u siebie z niej. Jeżeli z kopii się nie da przebadaj HDD pod kątem bad sektorów
- dowolny program do diagnostyki dysków (np. HD Tune)


Masz rację, powinno pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:00, el machete napisał:

Ej słuchajcie gdzie jest ten cały kanał gold?


To kanał na czacie, w grze. Wejdź na czat i tam, gdzie zobaczysz napis np. "Omaha" kliknij i wybierz inny kanał choćby "Juno" czy wspomniany "Gold".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy, jeśli wogóle, będzie wydany patch do "polonizacji"? Szlag mnie trafia jak widzę mnóstwo błędów w tej grze :/ Bo jak inaczej nazwać pozamieniane opisy jednostek i ich ulepszeń czy też brak tekstów w kampanii?

Dodatkowo przydałoby się też poprawić błędy w samej mechanice gry, tutaj też jest ich sporo. No chyba że tylko ja nie mogę np. ruszyć "rozłożonego" wozu zwiadowczego (PE), po zniszczeniu lub przejęciu punktu, który właśnie "pilnuje". Albo wydanie polecenia stawiania pułapek grenadierom nie zawsze skutkuje ich położeniem lub polecenie "rozłożenia" się Panzer IV czasami skutkuje jego dalszą jazdą w tym trybie :/ Załamka normalnie.

Obawiam się tylko, że na takiego patcha to sobie poczekamy i to długo :/ Wiesiek jest ważniejszy niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 10:33, Arqadius napisał:

Czy ktoś wie kiedy, jeśli wogóle, będzie wydany patch do "polonizacji"? Szlag mnie trafia jak
widzę mnóstwo błędów w tej grze :/ Bo jak inaczej nazwać pozamieniane opisy jednostek i ich
ulepszeń czy też brak tekstów w kampanii?

Dodatkowo przydałoby się też poprawić błędy w samej mechanice gry, tutaj też jest ich sporo.
No chyba że tylko ja nie mogę np. ruszyć "rozłożonego" wozu zwiadowczego (PE), po zniszczeniu
lub przejęciu punktu, który właśnie "pilnuje". Albo wydanie polecenia stawiania pułapek grenadierom
nie zawsze skutkuje ich położeniem lub polecenie "rozłożenia" się Panzer IV czasami skutkuje
jego dalszą jazdą w tym trybie :/ Załamka normalnie.

Obawiam się tylko, że na takiego patcha to sobie poczekamy i to długo :/ Wiesiek jest ważniejszy
niestety...


hhe no a jak :P niech poprawią wieśka i to wywalanie do windy w III akcie :P
a tak serio to już marudziliśmy tu o tym spolszczeniu i jak grochem o ściane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:59, Rafix 06 napisał:

> > Mam problem z instalacją COH:OF - instalator dochodzi do 3% po czym wywala mi komunikat,

> jaki
> > widzicie poniżej. Może wiecie o co chodzi?

>

Dnia 01.11.2007 o 18:59, Rafix 06 napisał:

Masz rację, powinno pomóc ;)


I co ? Pomogło coś? Mam ten sam problem. Występuje on tylko, gdy "nainstalowuję" Opposing.. na podstawkę. Jak instaluję bez podstawki to instaluje się niby ok, ale przy uruchamianiu wywala mi niebieski ekran i komp się resetuje. Nawet reainstalka systemu nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 12:11, kirow napisał:

I co ? Pomogło coś? Mam ten sam problem. Występuje on tylko, gdy "nainstalowuję" Opposing..
na podstawkę. Jak instaluję bez podstawki to instaluje się niby ok, ale przy uruchamianiu wywala
mi niebieski ekran i komp się resetuje. Nawet reainstalka systemu nie pomogła.



Jakiego masz kompa?Zainstaluj najnowsze sterowniki i wtedy spróbuj.Moze masz cos z płytką,dla pewnosci zainstaluj na innym kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:51, Sycylius napisał:

> I co ? Pomogło coś? Mam ten sam problem. Występuje on tylko, gdy "nainstalowuję" Opposing..

>.....a systemu nie pomogła.

Dnia 02.11.2007 o 15:51, Sycylius napisał:



Jakiego masz kompa?Zainstaluj najnowsze sterowniki i wtedy spróbuj.Moze masz cos z płytką,dla
pewnosci zainstaluj na innym kompie


Mam AMDka Sempron 3100+ i Geforce''s Go 7300 (to jest laptop ASUS). Zainstalowałem najnowsze sterowniki do procka - do karty nie ma nic nowszego niż 2005 rok (normalne sterown. nie działają na laptopach).
Próbowałem dzisiaj na służbowym laptopie (Intel, Quadro FX 512mb) i chodzi jak złoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już tu wcześniej pisał coś o problemach z instalem OF na CoH.... Musiałbyś poszperać, ale konkretów chyba nie znajdziesz co się dzieje. W sumie instalować OF na CoH nie ma sensu bo OF ma w sobie już WSZYSTKO - potrzebujesz tylko aktywować kampanię z podstawki serialem od niej. Jeżeli sam OF instaluje się w porządku ale nie daje uruchomić, a na innym laptopie działa ok to... chyba po prostu masz pecha - z graniem na laptopach tak już jest że gry nie zawsze się z nimi lubią. Nie czuję się na siłach tego wyjaśniać, ale zastosowania konstrukcyjne w laptopach odbiegają od tych jakie mamy w stacjonarnych blaszakach, zresztą sam zauważyłeś, że sterowniki najnowsze jakie są dostępne do ''05.... Może spróbuj uderzyć do pomocy technicznej? Ale raczej cudu bym się już w takim układzie nie spodziewał.... Tym niemniej powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja zauważyłem, że instalacja "gołego" dodatku sprawia, że gra działa o wiele lepiej niż po instalacji dodatku na podstawkę. Tak jak w pierwszym przypadku mogę komfortowo grać na rozdziałce 1280x800 z deszczem i piorunami, tak przy drugim rozwiązaniu ciężko się grało przy 1024x768, nawet bez deszczu.

Dziwne co? Chyba nie bardziej dziwne niż to, że tak długo czekamy na patch poprawiający tak widoczne błędy, o balansie już nawet nie ma co w spominać :/ Jak narazie to PE w moich rękach wymiata, tak łatwo to mi się jeszcze niegrało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować