Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2006 o 12:58, Markus89 napisał:

Grafika wygląda niesamowicie, oby grywalność stała też na wysokim poziomie.
Martwię się jednak wymaganiami sprzętowymi... czy twórcy nie przesadzają?


Po ostatnim 800 megowym!!! patchu do bety wymagania sporo spadły. Teraz zalecane to niemalże poprzednie minimalne. Wiec należy sie cieszyć. No i sama jakość grafiki również się poprawiła przy tych samych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:26, Jester napisał:

Po ostatnim 800 megowym!!! patchu do bety wymagania sporo spadły. Teraz zalecane to niemalże
poprzednie minimalne. Wiec należy sie cieszyć. No i sama jakość grafiki również się poprawiła
przy tych samych ustawieniach.


A masz może gdzieś obecne wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:14, ProChaoS napisał:

> Jest demo jedyne 1,5 giga

Juz mam 94 % :) i nie moge sie doczekac. Gra zapowiada sie super.


Poczekaj aą odpalisz, gireka wgniata w fotel, poelcam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 19:13, k0rnas napisał:

Jest demo jedyne 1,5 giga


Tylko należy pamietac, że to jest wersja Pre-release Beta czyli na silniku znacznie mniej zoptymalizowanym niż obecna Beta gry. Wymaga mocnego sprzęta. Ale pozatym faktycznie wgniata w fotel. Co chwile są cutscenki znakomicie zrobione dodające atmosfery ala Szeregowiec Rayan czy Kompania Braci (serial).

Właściwe demo(zoptymalizowane) ma pojawić na początku września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:51, Jester napisał:

> Jest demo jedyne 1,5 giga

Tylko należy pamietac, że to jest wersja Pre-release Beta czyli na silniku znacznie mniej zoptymalizowanym
niż obecna Beta gry. Wymaga mocnego sprzęta. Ale pozatym faktycznie wgniata w fotel. Co chwile
są cutscenki znakomicie zrobione dodające atmosfery ala Szeregowiec Rayan czy Kompania Braci
(serial).

Właściwe demo(zoptymalizowane) ma pojawić na początku września.


Hmmm juz instaluje zobaczymy mam 1gb ramu i 3ghz karte gf 6800GS wiec powino smigac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:56, ProChaoS napisał:

> > Jest demo jedyne 1,5 giga
>
> Tylko należy pamietac, że to jest wersja Pre-release Beta czyli na silniku znacznie mniej
zoptymalizowanym
> niż obecna Beta gry. Wymaga mocnego sprzęta. Ale pozatym faktycznie wgniata w fotel. Co
chwile
> są cutscenki znakomicie zrobione dodające atmosfery ala Szeregowiec Rayan czy Kompania
Braci
> (serial).
>
> Właściwe demo(zoptymalizowane) ma pojawić na początku września.

Hmmm juz instaluje zobaczymy mam 1gb ramu i 3ghz karte gf 6800GS wiec powino smigac ;)


Do śmigania potrzebowałbyś 2GB ramu i conajmniej GF7600. ALe i tak powinno być lepiej niż u mnie. Ja mogłem odpalić to tylko na LOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 15:57, Jester napisał:

> > > Jest demo jedyne 1,5 giga
> >
> > Tylko należy pamietac, że to jest wersja Pre-release Beta czyli na silniku znacznie
mniej
> zoptymalizowanym
> > niż obecna Beta gry. Wymaga mocnego sprzęta. Ale pozatym faktycznie wgniata w fotel.
Co
> chwile
> > są cutscenki znakomicie zrobione dodające atmosfery ala Szeregowiec Rayan czy Kompania

> Braci
> > (serial).
> >
> > Właściwe demo(zoptymalizowane) ma pojawić na początku września.
>
> Hmmm juz instaluje zobaczymy mam 1gb ramu i 3ghz karte gf 6800GS wiec powino smigac ;)


Do śmigania potrzebowałbyś 2GB ramu i conajmniej GF7600. ALe i tak powinno być lepiej niż u
mnie. Ja mogłem odpalić to tylko na LOW.


Wlasnie skonczylem grac. Gra naprawde rwie beret. Cut scenki sa zrobione po miszczowsku. Najbardziej podobalo mi sie jak koles stracil panowanie nad czolgiem i wbil sie w dom ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 18:09, k0rnas napisał:

Panowie krótko mówiąc szykuje sie kolejna perełka w planie wydawniczym CD-PROJEKT.Midzio :>


Dokladnie. Napewno kupie jak bede mial kase ;). A chetni co jeszcze nie grali zapraszam na gamershell.com tam jest beta wersja. Nie przestraszcie sie wazy 1,5 GB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem się że ta gra bedzie wielka! To co prezentuje demo przerosło moje najśmielsze oczekiwania!!! Wymagania sprzętowe są jednak spore! Athlon 3400+ 1,5GB ram i gf 6600gt nie gwarantują płynnej gry na FULL detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z Betą. Mam 640mb ramu PIV 2,4 ghz radeon 9550xt i kiedy chcem odpalić bete pisze mi, że minimum 1gb ejst potrzebny. Nie mam patcha, czy to przypadkiem przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 07:44, Misiek40k napisał:

Ja mam taki problem z Betą. Mam 640mb ramu PIV 2,4 ghz radeon 9550xt i kiedy chcem odpalić
bete pisze mi, że minimum 1gb ejst potrzebny. Nie mam patcha, czy to przypadkiem przez to?


Ta wersja beta ma spore wymagania sprzętowe. Jeżeli dobrze czytałeś, to zauważysz, że ludzie piszący tutaj o wrażeniach po tej grze mają 1 Gb RAM''u lub więcej. To 1024 MB to aktualne minimum, a na 540 MB beta by po prostu kiepsko chodziła - poczekaj na oficjalne i zoptymalizowane demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 18:26, PAPISHON napisał:

Jakie wymagania ma Company of Heroes ?? Chciałbym sobie grę zakupić ale nie wiem czy mi pojdzie.

Zobacz na którejś z poprzednich stron były podane.

A słyszeliście o grze Faces of War, następcy Soldiers? Grafika jest świetna, ale czy może stać się godnym konkurentem dla CoH?
Zapraszam do temat i wyrażania opinii: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11653&u=12
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować