Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Podaj do tego postu linka, bo aż mam ochote poczytać te wypociny ;]
W Stalkera gram do dzis, nawet dzisiaj grałem 3 godziny. Może Twój post uświadomi mnie że jestem w błędzie i gra jest do bani i nie będe już w nią grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja jakże konstruktywna krytyka bardzo mnie interesuje gdyż masz dużą wiedze odnośnie gier.
Rozróźniasz co to jest trainer i trailer. Wiesz kto jest producentem, a kto wydawcą gry. Wiesz też jaki sprzęt sie liczy na rynku. Wiesz że Stalker może być tylko grą do cytuje "dupy". Podałeś przykład, kto powinien robić gry. Umiesz w stopniu zaawansowanym korzystać z google.pl. Jesteś wielki. Musisz tu pisać bo bez Ciebie te forum nie będzie takie same. Twoje jakże ciekawe wypowiedz wnoszą wiele na forum. I dają wiele cennych informacji o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku , ty nie masz umiaru ? Ile tygodni temu się pomyliłem a ty nadal o tym bredzisz . Tylko spamujesz o tym , kolejne ostrzeżenie chcesz od moderatora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram.pl można już potwierdzać zamówienia S.T.A.L.K.E.R.-a: Czyste Niebo, zarówno wersji podstawowej, jak i kolekcjonerskiej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera Czystego nieba przesunieta w stanach wiec pewnie u nas tez.

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky will be delayed "a few days" from its expected release on September 5. The slip stems from a manufacturing issue specific to the North American edition, with Deep Silver forced to recall all copies that have already shipped to stores. The issue is apparently a printing error that saw the game distributed without CD keys. The game''s European release on September 5 is not affected. A new release date for North America is not yet available, though several online retailers have the title tentatively slated for September 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 00:04, Sylwassss napisał:

Przepraszam ze w 3 postach. Można już potwierdzać zamówienia Stalkera na gram. Czyli
będzie premiera 5 września ;]

Dokładnie też dostałem i potwierdziłem rzecz jasna;) Ja bym chciał żeby gra została wysłana we czwartek i w piatek na weekend bym już grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten screen...
MLODY2K6
Premiera S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky dla Ameryki północnej została przesunięta na 15 września. Nie zmienia to jednak daty premiery wersji polskiej, która ukaże się 5 września (wg. bieżących informacji).

20080831104128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:41, Patryk Mogilno napisał:

Dziwny ten screen...

Pewnie. Z SoC a nie z CS, to po pierwsze, a po drugie z modem modyfikującym grę, gdzie jedną ze zmian są inne tekstury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:22, MLODY2K6 napisał:

Premiera Czystego nieba przesunieta w stanach wiec pewnie u nas tez.


Gdyby u nas miała byc przesunięta to by nie dali możliwości potwierdzeń zamówień, ale moge się mylić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:52, Sylwassss napisał:

Gdyby u nas miała byc przesunięta to by nie dali możliwości potwierdzeń zamówień, ale moge się mylić ;]


Ja podejrzewam, że gram.pl dostało cynk od CDP, że wszystko jest ok i mogą startować z potwierdzeniami. Teraz to tylko tajfun nad magazynem z grą może przesunąć premierę.

***
Poniżej maksymalne ustawienia DX 9.

20080831110625

20080831110710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:22, MLODY2K6 napisał:

Premiera Czystego nieba przesunieta w stanach wiec pewnie u nas tez.

Dnia 31.08.2008 o 10:22, MLODY2K6 napisał:

The
game''s European release on September 5 is not affected...


Czytanie ze zrozumieniem. Poza tym było to już parę postów wyżej.

A rzeczywiście da się już potwierdzić zamówienie :]

EDIT: to wyżej to Limańsk prawda ? I Oko Moskwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:52, Sylwassss napisał:

> Premiera Czystego nieba przesunieta w stanach wiec pewnie u nas tez.

Gdyby u nas miała byc przesunięta to by nie dali możliwości potwierdzeń zamówień, ale
moge się mylić ;]

U nas wszystko jest możliwe, a nie takie cuda się już działy :). Ale póki co zamówienie potwierdzone. Ciekawy jestem czy będzie już zaaplikowany pierwszy patch, bo bez niego może być średnio fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować