Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

No co ty mówisz ? Obrzyna , koleś już przeładował a dźwięk przeładowywania nadal leciał , omg wsłuchaj się .
Albo najlepszy przykład , spróbuj Akm ledwo co wyjął magazynek a cały dźwięk przeładowywania już poleciał , lub dźwięk snajperki , tej większej , to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:24, Crew 900 napisał:

No co ty mówisz ? Obrzyna , koleś już przeładował a dźwięk przeładowywania nadal leciał
, omg wsłuchaj się .
Albo najlepszy przykład , spróbuj Akm ledwo co wyjął magazynek a cały dźwięk przeładowywania
już poleciał , lub dźwięk snajperki , tej większej , to samo



Crew, ty masz chyba jakiegoś laga z tym dzwiękiem, poważnie. Ja tam nic takiego nie zauważyłem ( usłyszałem raczej). Jedyny błąd jaki wpadł mi w uch, to jak czasami przeładowuję obrzyna z jednym pociskiem, to słyszę jak wkłada dwa chociaż animacja przedstawia ładowanie jednego ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam problem jak wchodze zeby grac na internecie niewidze wogole zadnych serwerow
a wczoraj gralem. Raczej chyba niemozliwe zeby przez caly dzien zadnego niebylo.

moglem cos poprzestawiac w opcjach? bo dzis zakladalem po lanie mapki.

prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:15, Crew 900 napisał:

Kurde , zobacz sobie Akm , nie AK 47 tylko akm taki ciężki karabin maszynowy


Hehh ^_^ jak dojdę do takich zabaweczek, to nie omieszkam sprawdzić ;). Jednak proponował bym Ci sprawdzić, czy to nie wina dzwiękówki czasem. Zmniejsz na przykład przyspieszenie i sprawdź. Miałem już kilka broni (AkM akurat jeszcze nie) i nie zauważyłem takiego czegoś, a Ty tu "raportujesz" że z wieloma jest taki problem, więc może, serio masz coś nie tak?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:15, Crew 900 napisał:

Kurde , zobacz sobie Akm , nie AK 47 tylko akm taki ciężki karabin maszynowy


Hmmm chodzi Ci oczywiście o RPK a nie o AKm .. AKm to normalny kałasz tylko że jest to jego nowsza i ulepszona wersja.

AKm-s to ten pistolet maszynowy strzelający amunicją karabinową (mini kałasz ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:24, Mercury666 napisał:

Sluchajcie mam problem jak wchodze zeby grac na internecie niewidze wogole zadnych serwerow
a wczoraj gralem. Raczej chyba niemozliwe zeby przez caly dzien zadnego niebylo.

moglem cos poprzestawiac w opcjach? bo dzis zakladalem po lanie mapki.

prosze o pomoc


Też mam ten problem. Praktycznie cały dzień nie było żadnych serwerów na liście. Może po prostu główny serwer padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pomyliłem się , ale kurde stalkerzy mówią przez radio np. wojskowi naparzali z akm`u do kogoś ...
O te chodzi mi bronie , dźwięki są za szybko odtworzone , a w G36 tak troszeczkę za późno

20080916191724

20080916191731

20080916191754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:17, Crew 900 napisał:

No pomyliłem się , ale kurde stalkerzy mówią przez radio np. wojskowi naparzali z akm`u
do kogoś ...
O te chodzi mi bronie , dźwięki są za szybko odtworzone , a w G36 tak troszeczkę za późno

Wiesz, tylko dziwne że zawsze Ty masz takie problemy, a inni ich nie mają. Tak samo w SoC...

BTW: Zastanawiam się cały czas nad kupnem CS, ale straszą mnie bugi. Czy ta ostatnia łatka coś poprawiła? Czy gra dalej jest do... sami wiecie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:17, Crew 900 napisał:

No pomyliłem się , ale kurde stalkerzy mówią przez radio np. wojskowi naparzali z akm`u
do kogoś ...
O te chodzi mi bronie , dźwięki są za szybko odtworzone , a w G36 tak troszeczkę za późno


HEHEHEH "wojskowi naparzali z KM-u (KAEMU) :D:D:D Karabin maszynowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają taki dźwięk , nie tylko ja , na GSC forum napisał ktoś i też mają taki problem . Zresztą to nie ma nic wspólnego z dźwiękiem czy ma się kartę dźwiękową czy nie . W innych broniach mam dobrze dopasowany dźwięk , tylko w tych jest źle dopasowany i w Obrzynie , karabinie myśliwskim , tak troszeczkę jest opóźniony , w lr300 przeładowanie granatnika ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kiedy można spodziewać się następnego patcha??

U mnie po zainstalowaniu ostatniego nadal jest tragedia, właściwie to gorzej niż było. Teraz dochodząc do bazy stalkerów nie mogę wykonać już żadnego questu, rozmawiam normalnie, zlecają mi kolejne zadania, ale znacznik na PDA nadal pokazuje obóz stalkerów za mostem i mówi mi żebym porozmawiał z dowódcą... (co już zrobiłem) oczywiście żaden inny quest dalej nie działa. Aha i bardzo często zdarza się, że jakiś npc ZABIERA MI MOJĄ BROŃ. Tak, jakby zamachuje się na mnie i po chwili moja broń (ta którą trzymałem), jest w jego rękach a ja nie mam żadnej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZABIERA MI MOJĄ BROŃ.

Dnia 16.09.2008 o 19:28, Komixo napisał:

Tak, jakby zamachuje się na mnie i po chwili moja broń (ta którą trzymałem), jest w jego
rękach a ja nie mam żadnej broni.


LOL !!! Czegoś takiego nigdy nie miałem :D:D:D Sorry ale nie wiem jak Ci pomóc, ani kiedy wyjdzie kolejny patch.

Ale z tym zabieraniem broni to niezły numer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:20, OriginalGangsta napisał:

BTW: Zastanawiam się cały czas nad kupnem CS, ale straszą mnie bugi. Czy ta ostatnia
łatka coś poprawiła? Czy gra dalej jest do... sami wiecie czego?


Po zainstalowaniu patcha nie mam żadnych crashów itp. However zauważyłem kilka problemów:
- Niewidzialne płoty (słychać dźwięk ale nie ma tekstury drutów) (szczegół ale rzucił mi się w oczy:P)
- kuleje AI frakcji, często trzeba się naczekać aż wyślę wsparcie do zdobytego punktu, często oddziały które mają jakiś cel wcale się tam nie śpieszą i podróżują sobie po mapie.
- wrogi oddział potrafi się zrespawnować obok ciebie podczas przechodzenia przez mapy mimo, że oba punkty do niego nie należą
i inne które już tutaj padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:37, Śpiący... napisał:

Słuchajcie, latam po tych stronach forum i nigdzie nie mogę znaleść linka do Patcha na
Rapidshare.
Może ktoś wkleić jeszcze raz???
THNX

A po co Ci rapidshare ?? wejdź na gamershell.com albo inne zachodnie strony, transfer ten sam. A patch PL jest tak naprawdę wersja INTERNATIONAL. Więc skąd byś nie ściągnął to każdym patchem 1.5.04 zaktualizujesz polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę swe pytanie:
Mam takie pytanko. Właśnie wywalczyłem sobie drogę przez Limańsk. Czy można wrócić jeszcze, chce ponaprawiac sprzęt i dokupić ammo. Nie wiem czy będzie to możliwe w podziemiach Prypeci czy w elektrowni. I jak do tej pory nie widziałem GP37, dla mnie to trochę dziwne. A sam latam z wypasionym Winatarem oraz SiG''iem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2008 o 19:43, CDS_Baxian napisał:

>
A po co Ci rapidshare ?? wejdź na gamershell.com albo inne zachodnie strony, transfer
ten sam. A patch PL jest tak naprawdę wersja INTERNATIONAL. Więc skąd byś nie ściągnął
to każdym patchem 1.5.04 zaktualizujesz polską wersję.


Też racja,
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować