Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 16:48, SaraterWarrior napisał:

U mnie powinność zajęła całą doline mroku ( oprócz bazy ) bez mojej pomocy. Poza tym
wszystkie paski były na maks,a wolności zasoby to było 0 a oddziały 6 kresek.


U mnie tak samo. Z tym, że zajeliśmy jeszcze bazę. Oczywiście po tym jak wszystkich wybiłem. Po udanej walce udałem sie do Agropromu naprawić sprzęt i do Magazynów Wojskowych w celu eksterminacji resztek Wolnościi. Po satysfakcjonującej rzeźi sprawdziłem na PDA jak sprawy stoją w Dolinie Mroku i widzę, że baza we władaniu hipisów i dziewczynek. Zero komunikatów itd. Później miałem dwa sprzeczne info o utracie i zdobyciu bazy, która była dalej pod Wolnością. Mimo to w PDA ma zaznaczone, że owa baza jest pod moją komendą. Aaa.. jeszcze jedno. Na mapce już od trzech wirtualnych dni mam dwa zadania o zdobyciu i utrzymaniu posterunku. Ale niestety nikt nie chce mi pomóc. Jedno od moich, drugie od Stalkerów. Pomijam kwestie małej liczby sensownych questów...

- Witam. W czym mogę pomóc?
- Nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, podobno patch naprawił kwestię obrobienia na Wysypisku - graty rzekomo mają być do odzyskania a tylko częśc kasy ma zostać skradziona. Niemniej jak właże do piwnicy to dostaję w łeb i kroją mnie ze wszystkiego i całą kasę :) Czy moje manele można gdzieś odzyskać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:24, sakhar napisał:

Kurka, podobno patch naprawił kwestię obrobienia na Wysypisku - graty rzekomo mają być
do odzyskania a tylko częśc kasy ma zostać skradziona. Niemniej jak właże do piwnicy
to dostaję w łeb i kroją mnie ze wszystkiego i całą kasę :) Czy moje manele można gdzieś
odzyskać? :)

Tak, nawet masz takie zadanie(poboczne) w PDA i jego lokalizację, ale z takim sprzętem jaki pozostaje w piwnicy musisz zrobić to po cichu. Najlepiej przebiegnij za spichlerzami(czy co to tam jest) i omijaj prawą stronę drogi(posterunek bandytów). W pobliżu Złomowiska pojazdów w składzie profili betonowych masz tych 2 bandziorów co cięskroili. Proponuję podejść jak najbliżej i celować w łeb zza betonowej osłony, powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały kłopot, zaraz po wyjściu od kupca w kordonie jest most a pod nim maly tunel z wywróconym jeepem, jest tam wojskowy dezerter który prosi o przyniesienie PDA jego dowódcy.problem jest w tym że PDA jest na końcu torów we wjeździe do tunelu do którego nie mogę wejść bo pojawia mi się biały ekran i cofa mnie o kilka metrów.co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:39, Loganus26 napisał:

mam mały kłopot, zaraz po wyjściu od kupca w kordonie jest most a pod nim maly tunel
z wywróconym jeepem, jest tam wojskowy dezerter który prosi o przyniesienie PDA jego
dowódcy.problem jest w tym że PDA jest na końcu torów we wjeździe do tunelu do którego
nie mogę wejść bo pojawia mi się biały ekran i cofa mnie o kilka metrów.co mam zrobić?

Czytałem(a teraz chyba pójdę to sprawdzić:), że to taka anomalia, więc zapewne musisz ją obejść jakoś, spróbuj z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26.09.08 wtedy się pojawi
Poprawki:
- A small rebalans trade and luta - little rebalance in trading and looting.

- Corrected award for the destruction of bases factions - fixed price payment, for completing a mission, when not belonging to a faction

- Corrected bug in the system of relations stalkers - Bug fixed in stalkers attitude

- Bug fixes, when the conductor did not want to keep the player at the Cordon. (This is due to the fact that sometimes avtoseyv not retain all the data, and once downloading such seyv game becomes impassable) - fixed bug, when conductor did''nt take player to the cordon, happened because auto-save did not save all the information and after loading it, game would become uncompletable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:49, Crew 900 napisał:

Nowy patch ma się pojawić 26 września tego roku xD

A na polskiego to na 100% będziemy musieli jeszcze z tydzień poczekać ....


Ale 1.5.04 mieliśmy jak reszta świata (oprócz Rosjan)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:59, Everett McGill napisał:

>

>
/ciach!/

Ekhm... To ja wiem, przeszedłem już dawno temu (wczoraj :) i jestem już przed wejściem do jaskini bandytów i to w tamtym miejscu gra ZAWSZE się crashuje. Próbowałem wszystkiego - sejwów innych graczy, wczytywania gry sprzed tej lokacji, crashfixa znalezionego w necie a i tak nie działa... Oby po kolejnym patchu nie trzeba było grac od nowa...

PS Gdyby ktoś szukał sejwów to tu jest sporo - http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=26&t=3327.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:07, Patryk Mogilno napisał:

> U mnie powinność zajęła całą doline mroku ( oprócz bazy ) bez mojej pomocy. Poza
tym
> wszystkie paski były na maks,a wolności zasoby to było 0 a oddziały 6 kresek.
>
No prosze widac że każdy ma inaczej zobacze co będzie jak zagram drugi raz;)



Hehe, i Magazyny wojskowe zajęli ( oprócz monolitu i samego magazynu ). Zostaw na godzinkę kompa to nawet się do elektrowni dobiorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:19, SaraterWarrior napisał:

Hehe, i Magazyny wojskowe zajęli ( oprócz monolitu i samego magazynu ). Zostaw na godzinkę
kompa to nawet się do elektrowni dobiorą :)

Ty może i masz racje. Jak ide do lokacji Magazyny Wojskowe to już kumple z Powinnośći czatują hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:26, Patryk Mogilno napisał:

> Hehe, i Magazyny wojskowe zajęli ( oprócz monolitu i samego magazynu ). Zostaw na
godzinkę
> kompa to nawet się do elektrowni dobiorą :)
Ty może i masz racje. Jak ide do lokacji Magazyny Wojskowe to już kumple z Powinnośći
czatują hehe;)


Albo dobre było jak ten ziomek od najemników w magazynach wojskowych wezwał pomoc z "Wolności" to ide kilka metrów i mam napis: "zadanie anulowane" a w tym miejscu co miał stać ziomek który miał pomóc atakować stoi 2 ludzi z "Powinności" między tupami. Cool - nic dodać nic ująć "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować