Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 22:05, paladin41 napisał:

Ależ ta gra to wielki bubel za dużą kasę! Po zainstalowaniu patch gra chodziła doskonale
bez crashy, błędów itp do czasu! Teraz wczytuję grę i out znów na pulpicie i tak co chwilę,
zdąrzę przebiec czy zrobić dwa kroki!!! Jakieś rady?


Miałem tak samo, jedyne co można było z robić w moim przypadku to od nowa zacząć gre, sorry man, ale chyba nie masz wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no i po co usunęli lokalizację jak bar czy podziemia prypeci ?
Co im przeszkadzało że to usunęli , znów nam ograniczyli ciule granie OMG co za firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 18:59, Crew 900 napisał:

Kurde no i po co usunęli lokalizację jak bar czy podziemia prypeci ?
Co im przeszkadzało że to usunęli , znów nam ograniczyli ciule granie OMG co za firma

Pewnie były jeszcze bardziej zabugowane niż Magazyny Wojskowe i Wysypisko, oczywiście z perspektywy czasu można uznać, że źle zrobiono usuwając te lokacje, skoro i tak większość map jest nieludzko zabugowana to co im szkodzi naprawiać na bierząco o te 2 więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie racje z tymi bugami napoczątku gry ich nie miałem lub niezauwarzałem ale teraz przeznie nie mogę przejśc gry.Moim zdaniem gdyby ruski robiły tą gre to by lepiej im wyszła lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, ale co ty wogóle do mnie mówisz ? Coraz częsciej mam wrażenie że zamiast ilorazu masz iloczyn inteligencji.
Zobaczmy jak wypowiadasz sie na gramsajdach innych:
http://ja.gram.pl/Modok
Cytuje:
Patryk Mogilno: 06 września 2008 11:59
Ale z ciebie dzieciak
Patryk Mogilno: 07 września 2008 17:22
Ty pokemon zapraszam na solo


plus to na twoim gramsajcie
http://ja.gram.pl/Patryk%20Mogilno
Patryk Mogilno: 07 września 2008, 17:21
Modok: Hehe witam trolu;P Mama cie kablem bije że jesteś taki ******? Zapraszam na solo kozaku przez neta jesteś taki dobry?! Dawaj pokemon!

Może bys też cytował siebie dokładnie, a nie wyrywał zdania z kontekstu żeby wyszło na Twoje.
Co do tych tekstów na gramsajdach innych zostawie to bez komentarza gdyż jak na 16 lat takiego niskiego poziomu intelektualnego nie widziałem od 22 lat.


Crew 900 --> Co do Baru jeden ze stalkerów mówił że po tej wielkiej emisji pojawiła się tam mega duża anomalia i stalkerzy, którzy tam zostali nie mogą z niej wyjść. Co do podziemi Prypeci tu masz racje. Nie wiem co kierowało GSC że wycieli je z gry. Popełnili błąd, ale każdy uczy się na błędach. Może jak by zrobili kiedyś 3 stalkera to dodadzą wszytskie lokacje z SoC i CS plus kilka nowych. Ale nie sądze by zrobili nowego. temat Czarnobyla jest juz wyeksploatowany, ale z chęcią pograł bym sobie Duchem. Chciałbym zobaczyć całą wyprawe Striłkoka razem z Duchem i Kłem pod samą elektrownie. Śmierć Kła. Fajnie było by jak by zrobili taka postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 19:51, Crew 900 napisał:

Taa , w grze coś mówił o barze ? Kurde musisz mi powiedzieć który to ...


Prawdopodobnie stalkerzy na Pchlim targu. Musisz zapytać się ich co słychać itp.
Ale nie jestem pewien, wiem tylko jedno że napewno mówili o jakiejs wielkiej anomali w Rostoku i barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo super tylko nie zaczynaj znowu...zgoda? Bo to co ja robie to moja sprawa ok? Aha jeszcze jedno cytat: Zapraszam na solo kozaku przez neta jesteś taki dobry?! Dawaj pokemon! Modok jest taki sam jak ty przez neta się pruje a na solo nie wyskoczy ale może ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:15, Patryk Mogilno napisał:

Modok jest taki sam jak ty przez neta się pruje a na solo nie wyskoczy ale może ty?


Muhehehhe. Ale Ty dzieciak jesteś. Dawno z takich ustawek wyrosłem. Musiał bym przyjeżdzać specjalnie do Mogilna przyjechać żeby sprać dzieciaka, a później żeby mnie prokurator nękał. Nie pogrążaj się. Jak kiedyś będziesz we Wrocławiu to daj znać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:15, Patryk Mogilno napisał:

Ooo super tylko nie zaczynaj znowu...zgoda? Bo to co ja robie to moja sprawa ok? Aha
jeszcze jedno cytat: Zapraszam na solo kozaku przez neta jesteś taki dobry?! Dawaj pokemon!
Modok jest taki sam jak ty przez neta się pruje a na solo nie wyskoczy ale może ty?


Wskoczcie sobie na jakąś mapkę w Canter Strajku w południe we dwójkę i będziecie mieli Multiplayer Solo:-)
Będzie bardziej humanitarnie:-)))

Sylwasss ----> widzę nowego avka.
To chyba nie przez przez nasze żarty???
BTW- ten wygląda lepiej (ale ze mnie wazeliniash:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:26, Patryk Mogilno napisał:

A powiec mi jedno po co znowu zaczynasz mnie wyzywac itp czy ja coś ci robie?


Robisz innym użytkowniką. Weż ty się ogarnij chłopie. Jak bym był Twoim ojcem i widział bym co tu wypisujesz w necie to bym Cię pasem tak sprał po twarzy, aż by dotarło.

Śpiący -->ale przyznaj że te cytaty co podałem świadczą o intelekcie piszącego takie rzeczy.
Zaczepia innych, a jak ktoś mu odpisze w tym samym stylu to się do niego rzuca ;]
Dzięki za avka, specjalnie zmieniłem na stalkera w Powinności ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:32, Sylwassss napisał:

> A powiec mi jedno po co znowu zaczynasz mnie wyzywac itp czy ja coś ci robie?

Robisz innym użytkowniką. Weż ty się ogarnij chłopie. Jak bym był Twoim ojcem i widział
bym co tu wypisujesz w necie to bym Cię pasem tak sprał po twarzy, aż by dotarło.

A mam pytanie ostatnie już czy ty wiesz czemu takie coś do Modoka pisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:32, Sylwassss napisał:

> A powiec mi jedno po co znowu zaczynasz mnie wyzywac itp czy ja coś ci robie?

Robisz innym użytkowniką. Weż ty się ogarnij chłopie. Jak bym był Twoim ojcem i widział
bym co tu wypisujesz w necie to bym Cię pasem tak sprał po twarzy, aż by dotarło.

Śpiący -->ale przyznaj że te cytaty co podałem świadczą o intelekcie piszącego
takie rzeczy.
Zaczepia innych, a jak ktoś mu odpisze w tym samym stylu to się do niego rzuca ;]


nikt nie każe Ci z nim rozmawiać to raz,
dwa, że przytaczanie takich tekstów tylko prowokuje,
i trzy, jeśli uważasz, przez swój wiek nie powinieneś zniżać się do poziomu innych, to tego nie rób...
Ale sam przedmiot sporu (Wolność vs Powinność) jest wg. dosyć ciekawy i fajnie byłoby o tym podyskutować...
mądrze i na poziomie...

Dnia 23.09.2008 o 20:32, Sylwassss napisał:

Dzięki za avka, specjalnie zmieniłem na stalkera w Powinności ;]


AAAAA jednak!!!Tu Cię mamy. hehe,
od razu wiedziałem, że z tą Wolnością to jakś podpucha była.:-))))


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:36, Patryk Mogilno napisał:

A mam pytanie ostatnie już czy ty wiesz czemu takie coś do Modoka pisałem?


Nie interesuje mnie. Sam fakt obrażania innych i trollowania zawsze mnie denerwował u młodzieży. Pozatym winny się tłumaczy, a ja nie potrzebuje twojego tłumacznia. Z mojej strony to jest już ostatnio post na Twój temat. Nie odpowiadaj juz na moje posty, bo z mojej strony idzie dla ciebie ignor. Wszytsko co miałem do powiedzenia na temat Twojego zachowania powiedziałem. Jest taka zasada "Szanuj innych tak jak byś chciał żeby Ciebie szanowano".

BTW. Zastanawiam się nad napisaniem do GSC z pytaniem czy będą robić nowego stalkera.
Dla niektórych może to się wydawać śmieszne bo dopiero wyszła nowa część, ale ja mimo to chciałbym zagrać w kolejna. Mam juz dwa Stalkery w kolekcji czemu nie miało by być i trzeciego. ;]
Zrobili by go kilka lat dłużej dopracowali silnik dołożyli to czego nie było w produkcji. Historia Ducha wydaje mi się ciekawa, ale to tylko takie moje marzenie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:44, Sylwassss napisał:


BTW. Zastanawiam się nad napisaniem do GSC z pytaniem czy będą robić nowego stalkera.
Dla niektórych może to się wydawać śmieszne bo dopiero wyszła nowa część, ale ja mimo
to chciałbym zagrać w kolejna. Mam juz dwa Stalkery w kolekcji czemu nie miało by być
i trzeciego. ;]
Zrobili by go kilka lat dłużej dopracowali silnik dołożyli to czego nie było w produkcji.
Historia Ducha wydaje mi się ciekawa, ale to tylko takie moje marzenie. ;]

Jak już mają go robić lata, to niech wreszcie będzie system rozwoju postaci (no coś a''la pierwszy Deus Ex)i PD!
Tyle mi do szczęścia brakuje...Historia Ducha?No ok, ale jakby do tego można było poznać historię innych postaci...

No i żeby dali KOBIETY,
a jako bonus oczywiście kabriolety (kto czytał zrozumie:-)))
np. takiego Sidorowicza, bo to strasznie tajemnniczy typek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni post stracił sens, bo jakiś Edit mi siędziwny zrobił...
kurde, czytam i się zastanawiam co ma Sidorowicz do kabrioletów???
To zdanie miało być parę linijek wyżej...hehe
ale śmiesznie wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:44, Sylwassss napisał:

> A mam pytanie ostatnie już czy ty wiesz czemu takie coś do Modoka pisałem?

Nie interesuje mnie. Sam fakt obrażania innych i trollowania zawsze mnie denerwował u
młodzieży. Pozatym winny się tłumaczy, a ja nie potrzebuje twojego tłumacznia. Z mojej
strony to jest już ostatnio post na Twój temat. Nie odpowiadaj juz na moje posty, bo
z mojej strony idzie dla ciebie ignor. Wszytsko co miałem do powiedzenia na temat Twojego
zachowania powiedziałem. Jest taka zasada "Szanuj innych tak jak byś chciał żeby Ciebie
szanowano".

BTW. Zastanawiam się nad napisaniem do GSC z pytaniem czy będą robić nowego stalkera.
Dla niektórych może to się wydawać śmieszne bo dopiero wyszła nowa część, ale ja mimo
to chciałbym zagrać w kolejna. Mam juz dwa Stalkery w kolekcji czemu nie miało by być
i trzeciego. ;]
Zrobili by go kilka lat dłużej dopracowali silnik dołożyli to czego nie było w produkcji.
Historia Ducha wydaje mi się ciekawa, ale to tylko takie moje marzenie. ;]


Święta racja .. Ale tego nie przeskoczysz, net jest dostępny coraz szerszemu gronu odbiorców. Między innymi dostęp mają też rozbuchane nastolatki które wypisują takie bzdury, bo nie wiem, mama ich nie kocha, Bóg ich opuścił, ktoś im fałdki na mózgu wyprasował, ewentualnie koledzy się śmieją z głupiego wyrazu twarzy .. nie ważne. Ważne jest to że tu ich nikt nie kontroluje, więc hulaj dusza - piekła nie ma ;p A znowu banów nasypać to każdy potrafi :P .

Tak więc olej to, napij się zimnego piwka (BTW pozdrawiam Ziomka z Dolnego Śląska Stolicy :) ) Kilka głębszych wdechów i przejdzie.

Śpiący, masz racje :)

Ale może tak .. Niech dadzą Sidorowicza w cabriolecie, i niech sprzedaje kałachy z bagażnika na pchlim targu ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 22:05, paladin41 napisał:

Ależ ta gra to wielki bubel za dużą kasę! Po zainstalowaniu patch gra chodziła doskonale
bez crashy, błędów itp do czasu! Teraz wczytuję grę i out znów na pulpicie i tak co chwilę,
zdąrzę przebiec czy zrobić dwa kroki!!! Jakieś rady?


Taa...mój patent (przez jakiś czas nawet stosowałem, ale trzeba mieć anielską cierpliwość):
1. Włącz stoper zaraz po wczytaniu i zobacz ile masz czasu do crasha (ja mam 16,1 sekundy)
2. Sejwuj i zaraz wczytuj zanim zrobi się crash

Wiem, że to głupie ale hardkorowiec przejdzie w ten sposób grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować