Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Nie moge wykonac questa na pocztaku "przejmi drogi prowadzace do kordonu i gdziestam" zabijam wszystkich w domostwie i nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:39, Kotil napisał:

Nie moge wykonac questa na pocztaku "przejmi drogi prowadzace do kordonu i gdziestam"
zabijam wszystkich w domostwie i nic sie nie dzieje.


Moze musisz zaczekać aż jakiś człowiek z Czystego Nieba dojdzie tam?Ja też tak miałem i zająłem się innymi questami a w między czasie quest sie wykonał gdyż jakiś "osobnik" z Czystego Nieba tam zajrzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:42, rafekx 12 napisał:

> Nie moge wykonac questa na pocztaku "przejmi drogi prowadzace do kordonu i gdziestam"

> zabijam wszystkich w domostwie i nic sie nie dzieje.

Moze musisz zaczekać aż jakiś człowiek z Czystego Nieba dojdzie tam?Ja też tak miałem
i zająłem się innymi questami a w między czasie quest sie wykonał gdyż jakiś "osobnik"
z Czystego Nieba tam zajrzał:)


Z tego co rozumiem nie mozna jakos ich zawołać albo co... hehhh jezeli tak ma wygladac gra z "przypadkowym" zaliczaniem questow.... Pozatym jak odchodze od domostwa kolesie pojawiaja sie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem , ale grę dostałem dzisiaj w Media Expert xD
Ale mam problem , cały czas śledzi mi czarne coś , w ogóle cieni nie ma wokół mnie tylko czarno , co kurde jest ?

20080906160632

20080906160648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:06, Crew 900 napisał:

Nie wiem jakim cudem , ale grę dostałem dzisiaj w Media Expert xD
Ale mam problem , cały czas śledzi mi czarne coś , w ogóle cieni nie ma wokół mnie tylko
czarno , co kurde jest ?

Stary numer z Cienia Czarnobyla, mi sięto tam zdarzało gdy za bardzo wykręciłem ustawienai grafiki a zwłaszcza oświetlenia, pokombinuj z tymi ustawieniami, może w Clear Sky jest tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:09, Adammaster napisał:

Ja mam problem, że odbiłem bagna wychodzę do Kordonu i mnie cały czas zabija CKM ;/
Jest jakaś snajperka na Bagnach ?? :]


Musisz zrobić tak, sam sie nad tym meczylem. Na poczatku biegnie cały czas przed siebie do skały. Czekasz a przestanie strzelać i wtedy biegniesz w lewo, skaczesz na przewrócone drzewo przebiegasz i lecisz w stronę ogniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:09, Adammaster napisał:

Ja mam problem, że odbiłem bagna wychodzę do Kordonu i mnie cały czas zabija CKM ;/
Jest jakaś snajperka na Bagnach ?? :]

Nie ma przynajmniej ja nie widziałem. Ja przeszedłem ten odcinek w nocy. Zabiłem chyba 2 żołnierzy i uciekłem od razu do obozu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie wina żadnego z podzespołów , w Cień Czarnobyla to samo miałem na 3 różnych kartach graficznych xD
ale jak wpiszę w consoli r2_sun_near 1 to nie ma tego ale wtedy bardzo brzydkie cienie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:06, Crew 900 napisał:

Nie wiem jakim cudem , ale grę dostałem dzisiaj w Media Expert xD
Ale mam problem , cały czas śledzi mi czarne coś , w ogóle cieni nie ma wokół mnie tylko
czarno , co kurde jest ?

prześlij mi plik user ltx na maila cmurder@wp.pl to coś poradzę , miałem ten sam problem z Cieniem Czarnobyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące bardzo jest to, jak wyłączę sobie celownik to po wczytaniu lub przejściu do innej krainy pojawia mi sie on znowu ;/
Właśnie... co mam zrobić z pendirivem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wysypiskiem o którym pisał ktoś wcześniej (2 lub 3 strony przed tym postem). Da się coś na to poradzić? Jak nie to chyba reklamację złożę...

Wersja polska od gram.pl...

Procesor T2500 (Core Duo 2.0Ghz), 2GB RAM, grafika FireGL 256MB (ładnie chodzi na medium/1024x768)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz jakieś stare sterowniki na grafie. Nie polecam też instalować sterów 175.19. Sciagnij sobie lepiej te: http://www.nvidia.pl/content/forcewithin/pl/download.asp odrazu będziesz też miał PhysX na swojej karcie. ;]
Po drugie czemu grasz na pełnym dynamicznym skoro możesz na swoim sprzęcie grac juz na rozszerzonym pełnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:40, Adammaster napisał:

Właśnie... co mam zrobić z pendirivem ??


Zapisane schematy dostarczasz mechanikom, którym są potrzebne do poszerzenia zakresu usług. Wystarczy ich spytać o pracę, by dowiedzieć się więcej.


Swoją drogą, wschody słońca i zachody słońca są zjawiskowe. :) Poniżej wczesny ranek w Dolinie Mroku:

20080906173509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie stery będą najlepsze do GeForca 7800GS na AGP do tej gry?;> Obecnie mam 169.21 Czy są jakieś które dadzą mi chociaż 0,0000001 klatki więcej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować