Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

To ja proponuję że jak będzie premiera Fallout''a 3 to nikt nie kupuje, tylko czeka na wydanie pierwszego patcha.


Oczywiście że jak nadejdzie dzień premiery to pewnie pójdę do sklepu jak osioł ze zdrowaśkami na ustach aby dało się pograć hehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:36, G.S.PattoN napisał:

Ale tutaj chyba nie tyle wydawca, co producent ma takie podjeście.
W końcu to on składa poprawki i to on opdowiada (w większości) za wygląd i działanie
gry.


Chyba tyle wydawca, skoro inni mają a my nie, więc to chyba zależy od wydawcy jak dogada sie z producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:26, MICHOO75 napisał:

/news_8gzgGe67_S_T_A_L_K_E_R_Czyste_Niebo_trwaja_prace_nad_patchem_1_04_do_gry.html

Czyli, jak rozumiem, dostaniemy dwa pacze w jednym ?


Nom, to możecie się cieszyć panowie ;P
Ja mam wersję ENG z patchem 1.05.03 i powiem tak..... goofno daje... Może postacie mi nie znikają, artefakty są i na "chama" dało by się skończyć main quest, ale nie o to przecież w STALKERZE chodzi, a do czerpania z niego przyjemności to jeszcze WIELE brakuje na tym patchu:
-save DALEJ corrupted
- DALEJ wybija do windy w Kordonie
-AI NPC''ów dalej szwankuje
- przewodnik wyprowadza nie wiadomo gdzie, ale w 85% nie tam gdzie chcieliśmy
- pojawiło się kilka nowych bugów, których na "gołej" wersji nie było
-przedmioty znikają ze skrzynek
-upgradowana broń DALEJ przestaje być upgradowana jak zmieniamy lokacje
itd itp.
Zaczyna mi to przypominać patchowanie Age of Conan, gdzie naprawiając 3 bugi, tworzyły się 4 nowe ^_^

Podsumowując, osobiście uważam, że to dobrze że dostniecie od razu 1.05.4 bo słyszałem że ten patch to już: coś , coś...lepiej, a na samym 1.05.3 to byście się srodze zawiedli i podniosło by się jeszcze większe "larum" na forum... ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji od Leśnika. Jest to po tej emisji i mam się spotkać z najemnikami w magazaynach ale problem w tym że ich niema ?! Gorzej nikogo nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... my tu się użeramy, a po sieci szaleje piracka wersja z patchem 1.5.04 :/
Na dodatek już prawie nie ma serwerów w wersji 1.5.03 do gry sieciowej, a jak są, to ludzi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:48, KamcioBoy napisał:

Mam problem w misji od Leśnika. Jest to po tej emisji i mam się spotkać z najemnikami
w magazaynach ale problem w tym że ich niema ?! Gorzej nikogo nie ma !

Proszę, poczytaj wcześniejsze posty. Tam uzyskasz odpowiedzi na wszelkie błędy które już napotkałeś i które napotkasz.

W przypadku tego błędu ratują Cię 3 rzeczy: 1.Load
2.New game
3.Uninstall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:02, Volvox napisał:

> Jak zwykle zaścianek czeka, Europa się bawi...

Przeczytaj wiadomosc do ktorej linka podal Roben (pare postow wyzej) zanim zaczniesz
pisac takie rzeczy.


Mam rozumieć że polski hotfix zostanie wydany równolegle z patchem 1.504?!

Jeśli nie, to o jakie rzeczy Ci chodzi?O prawdę? Jeśli o to chodzi to sorry...

Prawda zawsze najbardziej boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:48, KamcioBoy napisał:

Mam problem w misji od Leśnika. Jest to po tej emisji i mam się spotkać z najemnikami
w magazaynach ale problem w tym że ich niema ?! Gorzej nikogo nie ma !



Daj sobie spokoj z pytaniami - juz wszyscy sa nimi zmeczeni. To wszystko wina bugow, ktore usunie dopiero patch o opoznieniu ktorego dyskutujemy juz od paru stron. Czekaj cierpliwie. A jak Ci sie nie chce czekac to proboj ladowac stare save''y.

I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji to mam problem w misji w Kordonie, odnosie tej walizki. Caly czas mam aktywna misje abym spotkal sie w bazie ze Stalkerami. Juz tam doszedlem, pogadalem z szefem, oraz z wiezionym dowodca wojkowym i dalej nie wiem co mam zrobic (juz nawet wybilem wszystkich wojskowych z Kordonu - oprocz tego co siedzi pod mostem bo dostalem od niego jakas misje zebym zebral rzeczy po jego kumplu - rzeczy znajduja sie na koncu torow w grocie ale nie da rady tam wejsc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:55, MrGarf napisał:

tak przy okazji to mam problem w misji w Kordonie, odnosie tej walizki. Caly czas mam
aktywna misje abym spotkal sie w bazie ze Stalkerami. Juz tam doszedlem, pogadalem z
szefem, oraz z wiezionym dowodca wojkowym i dalej nie wiem co mam zrobic (juz nawet wybilem
wszystkich wojskowych z Kordonu - oprocz tego co siedzi pod mostem bo dostalem od niego
jakas misje zebym zebral rzeczy po jego kumplu - rzeczy znajduja sie na koncu torow w
grocie ale nie da rady tam wejsc)


W przypadku tego błędu ratują Cię 3 rzeczy:
1.Load
2.New game
3.Uninstall

a co do tego pod mostem... trzeba zebrać kombinezon ks. rydzyka(taka czarna szata błogosławionego stalkera) wtedy najwyższy Cie dopuści do tunelu, tylko pamiętaj nie idź w stronę światła :D

Tak na poważnie... wiem że nikomu się nie chce czytać poprzednich postów, ale na każde wasze pytanie jest jedna odpowiedź: BUG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:55, MrGarf napisał:

tak przy okazji to mam problem w misji w Kordonie, odnosie tej walizki. Caly czas mam
aktywna misje abym spotkal sie w bazie ze Stalkerami. Juz tam doszedlem, pogadalem z
szefem, oraz z wiezionym dowodca wojkowym i dalej nie wiem co mam zrobic (juz nawet wybilem
wszystkich wojskowych z Kordonu - oprocz tego co siedzi pod mostem bo dostalem od niego
jakas misje zebym zebral rzeczy po jego kumplu - rzeczy znajduja sie na koncu torow w
grocie ale nie da rady tam wejsc)



Jesli chodzi o problem pierwszy z tym ze nie wiesz co robic - to słuchaj sie tego co napisal Kotil powyzej.

Drugi problem to nie problem - to anomalia - aby trafic do rzeczy w tunelu - musisz wejsc w anomalie nad wagonami na wiadukcie w Kordonie. Wtedy przeniesie Cie tam gdzie chcesz sie dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:01, haloon napisał:

Drugi problem to nie problem - to anomalia - aby trafic do rzeczy w tunelu - musisz wejsc
w anomalie nad wagonami na wiadukcie w Kordonie. Wtedy przeniesie Cie tam gdzie chcesz
sie dostac.


Chorobcia od tylu stron widzę pierwszego posta w którym jest napisane że coś DZIAŁA! :D
<BRAWO>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie rozwala mnie w wiadomości odnośnie patcha #4 (w najbliższych dniach) na dole dopisek. "S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo w polskiej wersji językowej jest już dostępny w sklepach w cenie 99,90 zł."
BUAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi przydarzyło sie coś ciekawego. W jednej z pierwszych wycieczek w kordonie jeszcze przed przyłączeniem sie do wolnych stalkerów. Miałem w rękach kałacha zmodyfikowanego na maksa i chciałem pogadać z dowódcą grupy której przed chwilą pomogłem odbić budynki. Klikam żeby pogadać i nagle coś moim ciałem rusza w lewo w prawo, pcha do tyłu i za chwilkę nie mam broni w ręku:) Jeśli nie był to bug to powiem szczerze niezły pomysł na prawo silniejszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:18, Kotil napisał:

Na dodatek nie działa strona GSC i oficjalna stona SCS :(


Mi działają. Za to nie dziala forum na stronie GSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni, z tego co widzę, przynajmniej 1 na 2 dni mają MAINTNANCE :D
Niektóre tematy (niewygodne) się gubią itd :)
Ale jak widać ogólnie ludki mają takie same problemy jak My!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla CDP!

Jeżeli macie jakąś grę w beta teście to dajcie ją 100 zapalonym graczom, niech oni testują! Jeżeli gracz jeszcze jest fanem to będzie siedział i po 20h na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować