Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis wycelował w listopad

74 postów w tym temacie

pepsi

Wszystkich fanów FPS-ów czeka w tym roku wielkie, przedświąteczne strzelanie. Do grona licznych shooterów, mających premierę w ostatnim kwartale bieżącego roku, dołączył Crysis. Przedstawiciel Electronic Arts poinformował, że gra trafi do sklepów w listopadzie.

Przeczytaj cały tekst "Crysis wycelował w listopad" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widze będzie ostro :]
tyle gier w jednym czasie!! musze sie poważnie zastanowić co wybrać, , ciekawie zapowiada sie także Gears of War, ale wszystkiego miec nie można (a może jednak można :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:42, bezimienny15 napisał:

jak widze będzie ostro :]
tyle gier w jednym czasie!! musze sie poważnie zastanowić co wybrać, , ciekawie zapowiada sie
także Gears of War, ale wszystkiego miec nie można (a może jednak można :))

gears of war to nic ciekawego slabizna tylko grafe ma ok cala reszta to szit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla graczy PC-towych to chyba tylko Crysis i Unreal 3 z tych wymienionych w Artykule.
Więc w takim przypadku wybór nie aż taki duży i można spokojnie poznać je oba. W końcu to dwa kolejne przełomowe (czy jakoś tak :-)) silniki graficzne.
A ja oczywiście passuję i na jednym i na drugim. Może za kilka lat, po modernizacji. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:50, Dann napisał:

Jak dla graczy PC-towych to chyba tylko Crysis i Unreal 3 z tych wymienionych w Artykule.


Przecież nowe CoD będzie na PC, podobnie zresztą jak PeCetowe Gears of War. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:44, Uspatente napisał:

Czyli jeszcze kwartał na zarobienie tych 10.000 zł na komputer, który to udźwignie ;)

Czyli dla mnie jakieś 1000 godzin ''nadgodzin'' w pracy i będzie komputer na Crysisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 16:41, ja33no napisał:

Fajnie ..... tylko niestety mój sprzęt tego nie udźwignie, a poza tym ja czekam na Wiedźmina
:P.

Jak udzignie Wiedzmina to mozesz chyba pograc i w Crysisa bo o ile mi wiadomo te gry maja podobne wymagania sprzetowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:02, Domek napisał:

Przecież nowe CoD będzie na PC, podobnie zresztą jak PeCetowe Gears of War. :)


K, mój błąd :-). Widać nie jestem z tym na bieżąco, bo myślałem, że CoD 4 nie będzie na PC. :-)
A co do GoWa, to jakoś nie jestem specjalnie przekonany do konwersji gier w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ciesze ze premiera sie opoznia bo na grudzien mam przewidziana wymiane calego kompa takze mysle ze na fullu sobie pogram w Crysisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Crysis''a czekam z niecierpliwością i mam nadzieje że będzie równie dobry co FarCry. A co do kompa to narazie chyba tylko procka mam odpowiedniego (C2D 1,86@3,2Ghz). Kurcze mam nadzieje że juz nie bedzie odwlekania premiery i listopad to ostateczna data wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować