Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 08 - pierwsze wrażenia z gry

122 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2007 o 15:12, Oskar 1994 napisał:

Wiem, wiem teraz konsoli nie kupuje poczekam o grudnia o przed Świętami powinny być jakieś
promocje itp. a co do gier. Jestem wielkim fanem F1, a mój brat który daje 3/4 kwoty do sprzętu
kocha tekkena a wiem, że 6 ma wyjść na ps3. Te dwie gry za nim przemawiają przemawia też blu-ray.
Ale ceny gier na ps3 są WYSOKIE i to jest problem.Jeszcze co do ostatniego zdania. Czemu polonizacja
gier na konsole nowej generacji nie opłaca się ?? Aha konsolę chcę kupić tylko do gier....
A mam jeszcze pytanko mógł byś mi podać twój nr e-maila lub gg bo chiał bym pogadać z kimś
kto interesuje sie tym co ja a w moim mieście nie ma zbyt wielu takich osób. PS3 u mne w mieście
nie ma nikt :( Xboxa 360 ma pare osób więc jak.... Chciał bym czasem pogadac z kimś co ie zna
i potrafi czasem coś doradzić. Jak cos to podaje ci mój kontakt


Nie no, jeśli Tekken oraz F1 to tylko i wyłącznie PS3. Racery na X-a znajdziesz, ale jeśli chodzi o bijatyki to w zasadzie wyłącznie specyficzne DoA no i wkrótce nowy Soul (tę serię cenię osobiście wyżej od Tekkena).

Co do wydania zlokalizowanych wersji to sprawa jest oczywista, tak jak pisałem zresztą - baza konsol jest niewielka, a co za tym idzie niewiele egzemplarzy się sprzedaje.

Spoko, jeśli masz jakieś pytania, to namiary na mnie są na moim gramsajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 16:29, Spaykus napisał:

Spoko, jeśli masz jakieś pytania, to namiary na mnie są na moim gramsajcie ;)


Wiem, wiem a masz GG bo przez e-maila to jakoś ciężko mi idzie :D

Napisz mi coś na gg 8084450 to pogadamy bo tak przez forum czy e-miala to nie rozmowa tylko wymiana zdań lub wypowiedzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:01, Oskar 1994 napisał:

> Spoko, jeśli masz jakieś pytania, to namiary na mnie są na moim gramsajcie ;)

Wiem, wiem a masz GG bo przez e-maila to jakoś ciężko mi idzie :D

Napisz mi coś na gg 8084450 to pogadamy bo tak przez forum czy e-miala to nie rozmowa tylko
wymiana zdań lub wypowiedzi ;]


Na gg wolę nie. Jeśli masz jakieś pytania - klepnij maila, postaram się udzielić Ci odpowiedzi :)
I koniec tych rozmów w tym temacie. Aż mi głupio, bo sam offtopa robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 15:37, TNukem napisał:

Oscar1994 -----> Jeśli naprawdę poważnie myślisz o kupnie konsoli do gry, a nie PC do gier,
i zależy Ci na next-gen to nie ma się co zastanawiać. Odpowiedź jest bardzo jasna. PLAYSTATION3.
I nie piszę tego, jak fanboj, bo nie mam tej konsoli, ale jako znawca, bo w grach siedzę kawał
swojego życia. Zwłaszcza jeśli jesteś jak wspomniałeś w poście jesteś fanem F1, a Twój brat
lubi Tekkeny. Jak wnioskuję, macie w domu PS2 i pewnie gry na nią, więc nie będzie problemu
z odpaleniem ich na nowej platformie. PS3 to także platforma na lata, o czym świadczy przykład
PSX i PS2, a gry są tę konsolę są bardzo powszechne. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja np. w
Krakowie w obrębie centrum mam 5, czy 6 miejsc gdzie mogę zakupić gry na platfrormy Sony. Ponadto
PS3 jest mało awaryjne, i cięzko uzbierane pieniądze mogą okazać się wyrzucone w błoto, gdy
siądzie Ci Xbox 360... Kolejna spawa to BluRay, który już na 80% będzie następnym po DVD standardem
napędów optycznych. Wiesz, za PS3 przemawia też fakt, że sporo moich znajomych cieszyło się
z Xboxa1 - ładniejsza grafika niż na PS2, internet i LIVE, a tu nagle przełom 2006 - w ciągu
dwóch miesięcy developerzy przestali wspierać X1 i gracze mogli się poczuć zrobieni w jajo.
Tu takiej sytuacji nie będzie. Ponadto tylko PS3 ma wspieranie FullHD. Polecam tę konsolę zwłaszcza,
że można ją swobodnie kupić na raty.

Jakbym sobie jeszcze o czymś przypomniał to zagadam na pocztę. Służę radą w każdym razie. Pozdrawiam


Dzięki za odpowiedź, Tak mam w domu PS2 I PSX kompa nie chce bo mój jest "w miare nowy" rok 2003 i większość strategii jeszcze na nim chodzi ;]

Aha jak możesz zagadaj na gg bo widze że jesteś człowiekiem który stawia spawy jasno i nie boi się wypowiadać a w dodatku interesuje sie tym co ja czyli...nowymi technologiami itd. :D

Dzięki za wszystko ;]
Pisz na GG bo wtedy pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie !! Przecież nawet na stronie gram.pl było napisane że Owen będzie współpracował z Konami. I będzie jej ,,twarzą" szukam tego newsa ale nie mogę znaleźć. SAM PISZESZ GŁUPOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos cos na temat wymagan sprzetowych FIFY 08? Jak podobne do FIFY 07 to powinno mi pojsc na moim kompie. Ja juz odkladam pieniadze na te gre, ale poki co gram w Pes 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Fifą jest tak że wszyscy narzekają jaka to ona jest zła, a później kupują pudełka z grą i spędzają przy niej dużo czasu. Może i zmiany nie są rewolucyjne, ale i tak grywalność ma nie wysoką. Ja i tak pewnie nie kupię, choć zachęcić może podobno lepsza polska wersja językowa i Ebi na okładce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w fife 07 i wcale mi sie nie podobala. denerwujace sa wszystkie blendy w grze. teraz gram w pesa 6 i czekam na 2008. Nie mam zamiaru wracac juz do fify:) wole symulator niz zrecznosciowke.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w fife 07 i wcale mi sie nie podobala. denerwujace sa wszystkie blendy w grze. teraz gram w pesa 6 i czekam na 2008. Nie mam zamiaru wracac juz do fify:) wole symulator niz zrecznosciowke.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam te zapowiedzi FIFY 08 zachecily i mysle ze kupie te gre. Chyba ze KONAMI tez da jakies informacje o nowym PES''ie. Wtedy sie zastanowie ktora gre wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 18:05, choper napisał:

Mnie tam te zapowiedzi FIFY 08 zachecily i mysle ze kupie te gre. Chyba ze KONAMI tez da jakies
informacje o nowym PES''ie. Wtedy sie zastanowie ktora gre wybrac.


Przecież informacji jest od groma... wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 19:07, sianer napisał:

> Mnie tam te zapowiedzi FIFY 08 zachecily i mysle ze kupie te gre. Chyba ze KONAMI tez
da jakies
> informacje o nowym PES''ie. Wtedy sie zastanowie ktora gre wybrac.

Przecież informacji jest od groma... wystarczy poszukać.

fifa to dobry party game

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kedzior a ja nie mam zamiaru wracać do PES bo wyje****m kase na 2 wersje i obi są IDĘTYCZNE i dość już mam tyxh farmazonów ile to tam sie to zmienia a FIFE nic!! A gów** się zmienia a w necie gra jest tak do kitu ze szzokada gadac same dzieci stosujace tylko 1 schemat zdobywania goli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować